Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strach przed polem elektromagnetycznym

Utworzony przez remi, 22 grudnia 2009 o 09:25 Powrót do artykułu
Weźcie przestańcie ględzić. Nie ma tych wichurach zasięgu praktycznie wcale, dlatego śmieją się z Was ze na wypi... żyjecie.Antena musi tam być.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No i chwała bogu!!! Nie będą mogli nas podsłuchiwać i lokalizować!
0
Mam rozumieć, że nie dodzwoniliście się do Centertela?
0
Siedzieć godzinami przed telewizorem lub komputerem, które emitują porządne pole elektromagnetyczne lub nosić komórkę w spodniach, tuż przy "klejnotach" jakoś się nie boicie? A tanie mikrofale z hipermarketów? Żenada
0
Mogliby coś tam jednak postawić, orange ma tam bardzo słaby zasięg :]
0
wstyd mi że w dwudzestym pierwszym wieku na lubelszczyźnie panuje takie zacofanie nie darmo nazywają nas polską B , zamiast iść z postępem to przez takie postępowanie poprostu się cofamy.
0
Zapraszam operatorow komórkowych do mnie.Gmina Tereszpol.
0
Ludzie, w Warszawie , w Krakowie nie protestują , w gminie Rejowiec - tak! Z moją komórka biegam po pagórach bo nigdzie sie nie mogę dodzwonić a tu masz , protestują.
0
Jak rozum spi, to budza sie demony! Nie mozna miec pretensji do ludzi, ktorzy nigdzie w zyciu nie byli, a swiat ogladaja z ekran TV. To jest tragedia Polski B i C. Miejmy nadzieje, ze ich dzieci beda mialy szanse na lepsze zrozumienie rzeczywistosci wszystkich nas otaczajacej!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: