Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strajk włoski na granicy w Dorohusku. Do godz. 15

Utworzony przez NICK, 10 stycznia 2012 r. o 13:55 Powrót do artykułu
Może tak wszystkim dać podwyżki po 300 zł a nie tylko policji i wojsku. Zarobki w samorządzie terytorialnym są skandaliczne - po sześciu latach pracy zarabiam ledwo 1400 zł na rękę!!! Po opłaceniu rachunków i mieszkania nie stać mnie na nic!!! Myślę,że takich osób jak ja jest więcej na lubelszczyznie. Proponuję powołać Krajowy Związek Pracowników Samorządu Terytorialnego niech walczy o lepsze życie pracowników urzędów gmin i miast, bo samemu to za przeproszeniem zesr...ć się można.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICK napisał:
Może tak wszystkim dać podwyżki po 300 zł a nie tylko policji i wojsku. Zarobki w samorządzie terytorialnym są skandaliczne - po sześciu latach pracy zarabiam ledwo 1400 zł na rękę!!! Po opłaceniu rachunków i mieszkania nie stać mnie na nic!!! Myślę,że takich osób jak ja jest więcej na lubelszczyznie. Proponuję powołać Krajowy Związek Pracowników Samorządu Terytorialnego niech walczy o lepsze życie pracowników urzędów gmin i miast, bo samemu to za przeproszeniem zesr...ć się można.
Zmień pracę, idż do ITD, też mundurówka, zarobki od 4-7 patoli i sowite premie.Tyle co wy dostajecie wypłaty,to tu jest od jednego TiR-a.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego wyżej ty masz wszystkie święta wolne i weekendy a u nas jest troszkę inaczej. Proszę się nie wypowiadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My w ramach akcji NIE BĘDZIEMY do 15.00 brać łapówek ale potem do 19.00 nadrobimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No w ITD to dopiero trzepią KAPUCHĘ,od nie tak dawna istnieją a brzuchy im już takie po urastały że hej. Mogli by się kasą podzielić z kolegami z innymi w mundurach. Im trochę ująć, a dać innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICK napisał:
Może tak wszystkim dać podwyżki po 300 zł a nie tylko policji i wojsku. Zarobki w samorządzie terytorialnym są skandaliczne - po sześciu latach pracy zarabiam ledwo 1400 zł na rękę!!! Po opłaceniu rachunków i mieszkania nie stać mnie na nic!!! Myślę,że takich osób jak ja jest więcej na lubelszczyznie. Proponuję powołać Krajowy Związek Pracowników Samorządu Terytorialnego niech walczy o lepsze życie pracowników urzędów gmin i miast, bo samemu to za przeproszeniem zesr...ć się można.
Teraz to tylko pretensje do RYŻEGO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NICK napisał:
Może tak wszystkim dać podwyżki po 300 zł a nie tylko policji i wojsku. Zarobki w samorządzie terytorialnym są skandaliczne - po sześciu latach pracy zarabiam ledwo 1400 zł na rękę!!! Po opłaceniu rachunków i mieszkania nie stać mnie na nic!!! Myślę,że takich osób jak ja jest więcej na lubelszczyznie. Proponuję powołać Krajowy Związek Pracowników Samorządu Terytorialnego niech walczy o lepsze życie pracowników urzędów gmin i miast, bo samemu to za przeproszeniem zesr...ć się można.
Najpierw musi dostać wojsko,ZOMO i inne pały które muszą być na każdy gwizdek gotowi do dyspozycji,gdyż sytuacja w kraju bardzo się zagęszcza. Będzie spokój to i wy dostaniecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...