Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może by ktoś uzupełnił tytuł tekstu, bo śmiesznie wygląda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oglądałem wczoraj to lotnisko a raczej łakę, narazie budują sobie parking i budynek wieży o hangar blaszany , do pierwszego wiatru lub zimnej zimy tak jak w tym roku, a reszta to pieśń przyszłości, tak jak ta szkoła nielotów bez samolotów, no chyba że licząc paralotniarzy to jest ich ze 4.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, że jak narazie to więcej PR niż faktów, no ale może w końcu ruszą z inwestycjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oglądałem wczoraj to lotnisko a raczej łakę, narazie budują sobie parking i budynek wieży o hangar blaszany , do pierwszego wiatru lub zimnej zimy tak jak w tym roku, a reszta to pieśń przyszłości, tak jak ta szkoła nielotów bez samolotów, no chyba że licząc paralotniarzy to jest ich ze 4.
Masz rację przypomina lotnisko kołchozowe w dawnym Związku Radzieckim ale cóż wymagać od porzerostu ambicji nad kwalifikacjami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu artykułu byłem pewien, że będzie jazda. Jak gdy tylko coś w Chełmie zaczyna się dziać, zaraz "znafcy" muszą wrzucić swój kamyczek do ogródka. Panowie "fachofcy" - zajrzyjcie na stronę PWSZ i zobaczcie na co są rozpisane przetargi. Obejrzyjcie dokumentacje Centrum Studiów Inżynierskich, dowiedzcie się "who is who", zwóćcie uwagę na wartość inwestycji, i to że fundusze na to są. Nie jestem pewien czy po tym mielibyście odwagę napisać swoje wypociny o przeroście ambicji i kołchozowych lotniskach. Nawiasem mówiąc idę o zakład, że nigdy takowego nie widzieliście. Dla mnie wasze teksty to pospolita polska zawiść i tyle. Dziwicie się później, że Polska A i B nas olewa. A kogo mają szanować? Takich co dla siebie szacunku nie mają? Mądrości życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soohy napisał:
Po przeczytaniu artykułu byłem pewien, że będzie jazda. Jak gdy tylko coś w Chełmie zaczyna się dziać, zaraz "znafcy" muszą wrzucić swój kamyczek do ogródka. Panowie "fachofcy" - zajrzyjcie na stronę PWSZ i zobaczcie na co są rozpisane przetargi. Obejrzyjcie dokumentacje Centrum Studiów Inżynierskich, dowiedzcie się "who is who", zwóćcie uwagę na wartość inwestycji, i to że fundusze na to są. Nie jestem pewien czy po tym mielibyście odwagę napisać swoje wypociny o przeroście ambicji i kołchozowych lotniskach. Nawiasem mówiąc idę o zakład, że nigdy takowego nie widzieliście. Dla mnie wasze teksty to pospolita polska zawiść i tyle. Dziwicie się później, że Polska A i B nas olewa. A kogo mają szanować? Takich co dla siebie szacunku nie mają? Mądrości życzę.
no tak lotnik z Chełma a raczej po chełmskiej uczelni poleci nawet na drzwiach od stodoły, pana rektora chyba. No to jak o klasie o profilu Straż Graniczna na pewno nie znajda miejsca pracy w Straży Granicznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...