Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strażacy ochotnicy podpalali stodoły w Krupem

Utworzony przez strażak sam, 12 maja 2010 o 13:43 Powrót do artykułu
BARDZIEJ AKTYWNI BYLI PRZY PODPALANIU,deb***i nie sieją sami sie rodzą.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jaka to ochotnicza straż pożarna, jak im płacą za robotę. Równie dobrze można w ten sposób nazywać wszystkie zawody, np ochotniczy hydraulik, ochotnicza sekretarka i t.d.
0
Na głupotę tych katolików to ustawy nie ma !
0
Jełopy bo tylko tak można nazwać takich co psują dobry wizerunek nas ochotników. Tak apropo nikt za tak marne grosze jakie dostaje się za akcje poświęcając czas niekiedy zdrowie i życie z was którzy piszecie że ktoś się chce dorobić na czyimś nieszczęściu, oprócz takich deb***i. Jak ma chęć zysku to niech znajdzie sobie stałą prace
0
Bo każdy strażak to s...syn
0
Tylko człowiek ( niby istota rozumna), może wpaść na tak idiotyczny pomysł.
0
A ja znam ochotniczą sekretarkę.Ochoczo mi daje...
0
mosquito napisał:
Na głupotę tych katolików to ustawy nie ma !
A skąd wiesz , że są katolikami?
0
heheheh, co za de....le rodzidze i dziadkowie co niektórych muszą być szczęśliwi ...no ale co poradzic, skoro w głowie sama "mecha" heheheh, ....współczuje, ...podpalili nawet swoich sąsiadów :/ ...dla takich zero wyrozumiałości !!!!!!!!! do komieniołomów !!!!!!!!!!!!!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: