Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Strzelanina w Chełmie. Przełomowe fakty

Utworzony przez Gość, 10 lipca 2013 o 18:43 Powrót do artykułu
Biedna Bożenka :(
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Biedna Bożenka :(
  A gdzie miała głowę, jak się z takim typem wiązała??
0
A gdzie miała głowę, jak się z takim typem wiązała??
Była na haju, ot co.
0
Oni się bardzo kochali i zawsze dobrze o sobie mówili. Do tej pory nie mogę uwierzyć, że tak to się skończyło.
0
A może zaordowana przyszła się rozliczyć i po własne pieniądze. Pan Tomasz W jeszcze nikomu nie oddAŁ ZŁOTÓWKI!!!! tAK MÓWIĄ PLOTKI A Z DAMSKIEGO BOKSU SŁYNIE W SWOIM pgrZE.
0
werka  !! twoje  posty  sa  na kazdej  stronie z tym  artykulem ! a  ja  tomka  znalem  i zawsze  kase  oddawal  a jak  ja  potrzebowalem  to  zawsze  mialem  w  5  minut ,Bozenke  bardzo  kochal  i byl  za nia  ,nie wiem  co sie  tam  stalo  ,ale  nie  wierze  ze  to on  zrobil  ani  ona  poprostu  jakis  z  jego  wiesniackich  kolegow  nie  wytrzymal  ze  cos  robi  i ma  kase  wpad  i  strzelal  w tej  sytuacji  na  cale  nieszczescie  Tomka  przezyl bo  teraz  ta  wioch  cala  bedzie  go  oskarrzac wlasnie  takie  wiesniary  jak  ty  werka
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: