Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Stworzyli studio nagrań o jakim marzyli

Utworzony przez sony polska, 17 grudnia 2008 r. o 08:28 Powrót do artykułu
a co tam jest na takim "europejskim poziomie" nie rozśmieszajcie nas,autor przeszedł samogo siebie w tej wierszówce,chłopcy mu naopowiadali głupot a głuptak pisze nie zanjąc się na rzeczy, śmieszne to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a te płytki to pewnie oryginały ble ble ble
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze nie ja pisałem ten artukuł i nie miałem wpływu jak bedzie napisany i co w nim bedzie...po drugie ,deb***u, te płytki ,to czyste płyty......po trzecie to nawet gdyby abbey road przeniesli do chełma to i tak byście narzekali...a po czwarte niepodoba sie..nie zmuszam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studio squat napisał:
Po pierwsze nie ja pisałem ten artukuł i nie miałem wpływu jak bedzie napisany i co w nim bedzie...po drugie ,deb***u, te płytki ,to czyste płyty......po trzecie to nawet gdyby abbey road przeniesli do chełma to i tak byście narzekali...a po czwarte niepodoba sie..nie zmuszam.
Gratuluję słownictwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dziękuje ,stać mnie na więcej,mało kto zdaje sobie sprawę ile trudu kosztowało nas zrobienie tego studia,w tym miejscu i na takim poziomie,nie mowiąc juz o kasie,poza tym jak mozna sie wypowiadac o czymś czego sie nie widziało i o czym sie nic nie wie? ale skrytykować można bardzo szybko bo to takie proste napisac komentarz pod durnym,anonimowym nikiem.włozyliśmy mase kasy w coś co nie jest kolejnym ciuchlandem ani salonem fryzjerskiem i gdzie dochód jest bardzo wątpliwy,a na czym miasto napewno zyska więc zamiast krytykować weż sie jeden z drugim do pracy i pokaz na co cie stac i ile wytrzymasz bijąc głową w mur w tym drętwym miesćie załatwiajac cokolwiek i próbując coś robić.Tyle odemnie, pozdrawiam.ps 1-equipment list,pomiary akustyczne na stronie jak tylko ruszy.ps 2-plan był taki zebyście wy i inni sie dowiedzieli o tym studiu i został zrezlizowany w 100 procentach i to całkowicie za free:) a czy artykuł gorszy czy lepszy i czy taki miał być? nie miałem na to wpływu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studio Olej tych nieudaczników, jedynie co sie im udało to komputer na raty i darmowy internet z MS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he to takie nasze typowe-polskie, narzekamy na wszytko, a to że kible na festynie za daleko,jak są blisko to narzekamy że śmierdzi, tak samo z tym co się robi dla miasta czy regionu.To krzywa fontanna, to za mocno "sika" .Trzymajcie się chłopaki ze "studia".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, a jeśli chciałbym wziąć udział w jakiś zajęciach z realizacji dźwięku? Bo jest napisane jakiś konkurs czy coś w ten deseń. Jeśli jeszcze tu ktoś zagląda, proszę o jakąś notkę na ten temat. Albo numer zostawić jakiś kontaktowy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W napisał:
Witam, a jeśli chciałbym wziąć udział w jakiś zajęciach z realizacji dźwięku? Bo jest napisane jakiś konkurs czy coś w ten deseń. Jeśli jeszcze tu ktoś zagląda, proszę o jakąś notkę na ten temat. Albo numer zostawić jakiś kontaktowy. Pozdrawiam
strona studia http://studiosquat.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierwsza płyta Tides From Nebula, nagrana właśnie w tym studio jest dla mnie wystarczającą rekomendacja i świadczy o jego niewątpliwym wysokim poziomie;) Pozdrawiam i róbcie dalej swoje Panowie barabas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...