Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
O rodzeniu po ludzku można mówić po wymianie personelu!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Tak !!! Ja uciekłam po 2 dniach, grzyb , palenie w toaletach, smród papierosowy na cały oddział. Jedzenie jak na oddział dla kobiet w ciąży masakra. 2 suche kromki chleba i 2 cm pasztetu , na korytarzu garnek z herbatą, tzn z wodą i wrzuconymi 2 saszetkami herbaty. Tragredia. Mąż dowoził mi jedzenie z domu, bo inaczej zagłodziłabym siebie i nasze jeszcze wtedy nienarodzone dziecko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie na Jaczewskiego jest tylko jedna toaleta i jeden prysznic na cały oddział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sufit w łazience chyba można pomalowac np  wapnem  albo oczyścic urzadzeniem na parę  w czasie 1 godziny  bez zapowiadanego remontu.To kwestia odrobiny dobrych chęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za po-pis nic sie nie zmieni, bo musi byc kasa na osmiorniczki, pomniki i koscioly.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla kobiety i dziecka taki grzyb to pewne powikłania okołoporodowe , skandal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brudasy, Nie mają czasu nawet brudu zobaczyć , bo gonią do prywatnych gabinetów..............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w jakiej miejscowości ten szpital!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest 27 listopada 2015 o godzinie 23:42 : czytanie ze zrozumieniem boli??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO-litycznie ułożony red. Barczyński wykonał zadanie. Szczególnie w przededniu otwarcia nowej kardiologii, która ta przeszkadza lokalnym PO-litykom. Stara dobra komunistyczna szokoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...