Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Świety Antoni nałoży koronę

Utworzony przez Pog Anka, 30 czerwca 2009 o 06:51 Powrót do artykułu
"DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI {RZEPIS NA TEN ŚWIAT"...: Nieod dziś KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ROGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIE SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SLOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO SMIEJĄ SIE POLACY zwraca uwagesamej Axcelencji lubelskiej jako przedtawicielowi kościoła,iż obrca się w "Kamiennym Kręgu". Co to oznacza?- Nycz inego jak tylko to, że Jezus nie istnieje bo Gołąb nie mógł zerżnąć żadnej kobitki, a tym bardziej biblijnej Mańki. Nikt na świecie nie zna takiego przypadku - nikt oprócz watykanu! Skoro jest to tylko teoria nie odbiega więc od PERPETUUM MOBILE istniejącego tez tylko w teorii. Jakie więc spustoszenie nesie podwójna osobowość? -Spustoszenie intelektualne trącające urojeniami. Skoro Axcelencja z ambony i od otarzy twierdzi, że Jezus istnieje bo Manka (g)ruchała z gołębiem, to KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC wyjasnia, że to księża (g)ruchają z kobitkami, a nie gołębie. To Axcelencja opier...nicza ksieży aby zaparli się swoich dzieci..., a dlaczego Axcelencja w galowym stroju i z laską nie zrgobi poządku, czyli nie opier...niczy goębi? - tego nawet pan bóg nie wie! Dalszymi konsekwencjami jest złe samopoczuce w biedzie. Okazuje sie to w przepychu ubierania świętych malowanych na obrazach w złote szty i korony! W okresie wzmożonych upałów nikt też nie wpadł na pomysł, aby świętych wreszcie rozebrać! Skoro rozbierają szopkę, to dlaczego nie świętych? (POPDISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Te koleś, jakie zioło jarasz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: