Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szedł niewłaściwą stroną drogi. Teraz spędzi 3 lata w więzieniu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 stycznia 2018 r. o 11:56 Powrót do artykułu
Już myślałem, że "dobra zmiana" karze trzema latami więzienia za poruszanie się pieszo prawą stroną jezdni :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzisz jak ulegasz anty PiSowskiej propagandzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w artykule nie napisali czy szedl prawa czy lewa strona wiec nadal nie wiem ktora strona jest niewlasciwa :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autor tytułu tych wypocin powien pójść siedzieć na 4 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A moglibyście tak każdego pajaca bez odblasku i oświetlenia pałętającego się po drodze w nocy czy to na własnych kulasach czy na rowerze wsadzać chociaż na 3 miesiące, będę bardzo ale to bardzo wdzięczny - kierowca jeżdżący w nocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jako piesza która chodzi właściwą strona pobocza chciałabym by kierowców za nie wymijanie pieszego, jak również wymijanie drugiego auta gdy pieszy idzie poboczem dostawał 2tys mandatu dla przykładu. Nie jesteście świętymi krowami na drodze . 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak idziesz na czołówkę z autem, to jest właściwa strona. A do pieszej... przed nadjeżdżającym autem trzeba schodzić z drogi. Pieszy to nie święta krowa. Nawet w odblasku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...