Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Smutne zdarzenie... ale rozbawiło mnie okreslenie ierownik pociągu :) był trzeźwy. Jak by był pijany to co to zmienia. Po co o tym w ogóle pisać. A może któryś z pasażerów był pijany albo ktoś na dworcu kolejowym do któregi jechał pociąg był pijany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pffffff hahahahhahaha:) Zasłonili oznaczenia szynobusu, bo myśleli, że to rejestracja... To SA134-015
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I ps. to nie był SA134-015, tylko SA134-019. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chmielaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jechałem tym pociągiem i byłem pijany. Czy to moja wina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kandydat do zusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżby próba samobójcza albo odurzenie alkoholem ?? Oby wyszedł z tego cało, powrócił do zdrowia i zakończył głupią gonitwę za adrenaliną czy wspomnieniami które w chwili śmierci przeminą. Ale każdy później stanie przed Chrystusem - jedni przed swym Panem i swym Zbawicielem, pozostali który gardzili Chrystusem, nie wierzyli Jego Słowom zapisanym w Biblii - stana przed Chrystusem - Sędzią i słusznie oraz sprawiedliwie zostaną uznani winnymi swych grzechów, woleli gonić za grzechami, iść za pożądliwościami. Ale dopóki się żyje to z najgorszego stanu można się zwrócić do Chrystusa i pójść za Nim, zostać Jego uczniem, po śmierci jest za późno. Cóż dadzą nawet najlepsze wspomnienia wg kryteriów tego bezbożnego świata gdy człowiek stanie przed Chrystusem ?? Co lepiej wybrać życia góra kilkadziesiąt lat dla grzechu, gdzie wspomnienia prysną. Czy życie dla Chrystusa i obietnica życia wiecznego - nieśmiertelności w raju - w niewysłowionych wspaniałościach, przy których najlepsze ziemskie rzeczy są niczym - każdy ma wolną wolę - ja wybieram wieczność a nie puste życie dla grzechu, które przynosi utrapienie, zniszczenie a często przedwczesną śmierć ......... Wyszukiwarka : " Athanasia chrześcijanie będą mieć nowe niezniszczalne ciała "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby Pani konduktor nie wypchnela chłopaka z pociągu po 6 którym chciał wracać do domu nic by się Nie stało był by w domu. Ale bilet najważniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie miał się gdzie położyć tylko na torach, co za debil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie miał się gdzie położyć tylko na torach, co za debil
sam jesteś debilem ponieważ nie wiesz co się dokładnie stało a piszesz takie brednie frajerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wina knduktorki szmata wyrzuciła chłopak teraz niech odpowiada bladz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najważniejsza wiadomość-kolejarze byli trzeźwi, żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zus i tak będzie kazał mu pracować bo kierownik pociągu był trzeźwy i renty nie dostanie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się tam nie położył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie koledzy którzy z nim byli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterech koegów z którymi wyśadł na st. Żuin niech mają go na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...