Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szynobusem z Chełma do Włodawy. Na wakacje

Utworzony przez ExChełmianin, 16 czerwca 2014 r. o 11:54 Powrót do artykułu
CUDOWNIE! Na pewno skorzystam z opcją roweru! :D Dziękuje za tego newsa! Poprawił mi się dzisiaj humor :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Starosta Włodawski to istny Einstein XXI wieku, trzeba by było go wpisać do księgi rekordów ginessa za najbardziej innowacyjne, praktyczne i wspaniałomyślne projekty dla naszych regionów. Ach... I to ożywienie gospodarcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja głosowałem na Włodawskiego. I jak widać głos się nie zmarnował ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem dziś ten news w gazecie i powiem tak: 11 zł za normalny w jedną stronę to trochę przegięcie. Piszą, że trasa będzie nieopłacalna ale i tak chcą ja postawić - Ok. Tylko dlaczego takie drogie bilety? Wyjazd z partnerką będzie mnie kosztował 44 zł, gdzie za busa wyjdzie ok. 28 (strzelam bo dawno jechałem). Myślałem, że wyskoczę na opalanie i wieczorem wrócę, a tak 44 zł to dość sporo, patrząc na to, że do Lublina płacimy po 15 zł za normalny. Nie piszę tego jako osoba, której nie stać tylko jako normalna osoba dla której 11 zł za 1 przejazd to zdecydowanie za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...