Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
politologia - a jakie perspektywy pracy po tym kierunku, zwłaszcza w tym regionie? można naprodukować magistrów tylko co potem...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
będzie więcej palikmiotów
0
Kogoś mocno boli,źe w Chełmie są studia magisterskie.Niedługo PWSZ w Chełmie równieź wprowadzi studia magisterskie i komu to przeszkadza,źe uczelnie Chełmskie się rozwijają.
0
~Chełmianin~ napisał:
Kogoś mocno boli,źe w Chełmie są studia magisterskie.Niedługo PWSZ w Chełmie równieź wprowadzi studia magisterskie i komu to przeszkadza,źe uczelnie Chełmskie się rozwijają.
a Ty jesteś absolwentem takiej uczelni? Popracuj nad ortografią.
0
Gość napisał:
a Ty jesteś absolwentem takiej uczelni? Popracuj nad ortografią.
Ukończyłem UMCS w Lublinie.Mniej boli,czy więcej boli.Proponuję dokonać korekty w myśleniu.
0
~Chełmianin~ napisał:
Ukończyłem UMCS w Lublinie.Mniej boli,czy więcej boli.Proponuję dokonać korekty w myśleniu.
chyba po pierwszej sesji???
0
Z tak mocnego bólu tylko lekarz wyzwoli.
0
[quote name='miko' date='15.07.2010, 21:51:38' post='316348'] będzie więcej palikmiotów [/quote/] Palikot jest po filozofii
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: