Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Teraz ślubowanie, jesienią służba

Utworzony przez ane1, 9 lutego 2013 r. o 21:22 Powrót do artykułu
jak widać po zdjęciu to jakiś babiniec same k u r e w k i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,same k u r e w k i" - pewnie dlatego , że kobiety są: * mniej przekupne *bardziej zdyscyplinowane niż mężczyźni *sprytniejsze fizycznie od płci brzydkiej *szybciej się uczą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szóstej z lewej dałbym się wziąc w niewolę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od walenia konia ślepniesz!!! nie obrażaj kobiet. tym tokiem rozumowania twoja matka to tez qrwa, babcie i siostry też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to facetów już nie ma? przyjmujcie baby póżniej one idą na macierzyńskie trójka dzieci i już prawie emerytura. brawo róbcie tak dalej panowie sg się na nockach nie nudzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka nawet ladnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za 9 miesięcy powiekszy sie liczba Polaków!!! Bo w Ketrzynie PYLNA pogoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cipki popuchniete hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akurat nie pojechali do Kętrzyna ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo straż graniczna to tylko do pilnowania przemytników i straszenia wędkarzy więc drobne kobitki sobie poradzą jak im się splówkę da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli ktoś jest inteligentnym człowiekiem to wie,że nie ocenia się ludzi po wyglądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno wielkie kumoterstwo !! Mam 25 lat posiadam dosyc wysokie kwalifikacje zawodowe !! Prawo jazdy kat A, B, C, E, patent sternika motorowodnego, uprawnienia na przewóz rzeczy, ADR na materiały niebezpieczne radioaktywne i wybuchowe, wyższe wyksztalcenie administracyjne, 6 letnie doswiadczenie wojskowe (saper) w tym roczna misja poza ranicami kraju. Nie zakwalifikowali mnie nawet na rzadną rozmowę !! Po miesiącu przyszedł list odmowny !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rozczarowany napisał:
Jedno wielkie kumoterstwo !! Mam 25 lat posiadam dosyc wysokie kwalifikacje zawodowe !! Prawo jazdy kat A, B, C, E, patent sternika motorowodnego, uprawnienia na przewóz rzeczy, ADR na materiały niebezpieczne radioaktywne i wybuchowe, wyższe wyksztalcenie administracyjne, 6 letnie doswiadczenie wojskowe (saper) w tym roczna misja poza ranicami kraju. Nie zakwalifikowali mnie nawet na rzadną rozmowę !! Po miesiącu przyszedł list odmowny !!
może dlatego ze robisz błędy ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...