Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TERESA KRÓLIKOWSKA - GODNY KANDYDAT DO SEJMU

Utworzony przez Samorządowiec, 11 września 2007 o 08:19
POPIERAM w 100%!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widać że rodzina pani Królikowskiej jest bardzo aktywna na tym forum !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zbierali razem kartofle i tak ustalili. Oto całe Polskie Stronnictwo Liberalne. Byle sie trafił stołek. Ot gadu-gadu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Do koryta, szybko!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie patrzmy na szyldy wyborcze patrzmy na ludzi, bo to na nich powinniśmy głosować a nie na partię!Pozdrawiamps. Ja akurat trzymam kciuki za tą Panią
Zaloguj się, aby oddać głos
0
nigdy, znam tą panią, zero kompetencji, wszystko po znajomosciach
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JA również znam Tą Panią miałem okazję klika razy pracować z nią nad ważnymi projektami między innymi powołaniem Lokalnej Grupy Działania i uważam że naprawdę angażuje się w to co robi a robi dóż, ale cóż każdy ma prawo do swoje oceny Święte prawo demokracji.PozdrawiamRozsądny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O widzę że odzywaja się współpracownicy pani K którzy dostali pracę z rekomendacji PSL-u. Czyżby w myśl zasady mierny, bierny ale wierny ? Znam kilka takich osób które dostały DOBRZE płatną pracę tylko dlatego że należą do tej partii, choć kwalifikacji nie mają żadnych na stanowiska na jakie je powołano !!! Nepotyzm w tej partii jest nie mniejszy niż w Samoobronie !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Widzi Pan Panie Jerzy P jeśli chodzi o to to pracuję samodzielnie i swojej posady nie zawdzięczam nikomu tym bardziej żadnej partii politycznej. Ale proszę jeśli ma Pan taką potrzebę proszę wyładować swoją frustrację, a ja i tak zagłosuję za tą Panią.PozdrawiamPS. życzę więcej pozytywnego myślenia
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Skoro pracował Pan z tą Panią nad ważnymi projektami i jak dalej Pan pisze pracuje Pan samodzielnie to domyślam się że dostał Pan jakieś zleconko na projekt (za oczywiście odpowiednia kasę), no chyba że pracował Pan społecznie ? A tak na marginesie proszę przeczytać post "obiektywnego" w następnym wątku o P. Królikowskiej, bo to jest obiektywna prawda o chełmskich działaczach tej partii !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Polecam do poczytania a potem o ponowne przemyślenie sprawy: www.krolikowska.prv.plPozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poczytałem i zdania nie zmieniam. Jak zawsze sukces ma wielu ojców i jednym z nich bardzo pragnie być p. Królikowska. PSL jest partią która wejdzie w koalicję z każdym kto zaoferuje więcej "stołków" Przykładem ostatnie wybory samorządowe. I nie jest to tylko moja opinia, lecz analiza powszechnie znanych politologów i obserwatorów sceny politycznej w Polsce. A przykładem nepotyzmu jest działalność partyjnego kolegi pani K. wiceprezydenta naszego miasta, dla któergo nie liczą się kwalifikacje lecz przynależność do partii której jest członkiem. Dlatego też mam nadzieję, że ludzi z PSL-u będzie w Sejmie jak najmniej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona Pani K. a zwłaszcza fotki są bardzo sympatyczne, niemniej zdania o PSL w Chełmie nie zmienię.Moje recenzje na temat działalności PSL poparte są twardymi dowodami a te z kolei wieloletnimi obserwacjami.Jeśli nie mam racji,że dostają stołki tylko wybrańcy związani z grupą PSL, to wystarczy podać konkretny przykład i obalić moje poglądy.Najgorsze jednak jest to,że wybrańcy często, gęsto poprostu nie spełniają warunków, nie mają kwalifikacji ani predyspozycji do pełnienia kierowniczych stanowisk.Zenada i kompromitacja!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam , polecam do przeczytania a potem oceny.PozdrawiamRozsądny
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wie Pan nie mogę wypowiadać się za innych, wiem że w różnych partiach występuja różne nieprawidłowości pewnie jest tak i w PSL, co do Górnego to jest on działaczem struktur miejskich a tych i jego nie znam, słyszałem kilka bardzo ale to bardzo skrajnych opinii. Jeśli zaś chodzi o Panią Królikowską to wielokrotnie pomagała i pomaga ludziom nie związanym z PSL bądź nawet związanym z inną opcją (ja podaje akurat przykłady ludzi młodych bo to dzięki niej kilkoro moich znajomych nie związanych z polityką z bardzo różnych środowisk dostało staż a często później i zatrudnienie w różnych instytucjach).Pozdrawiamps. podoba mi się, że na tym poście ludzie konkretni dyskutują, podając argumenty a nie opluwając się nawzajem
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam ponownieChodzi o to drogi Panie ,żeby istniały jasne reguły postępowania a nie o to, żeby chodzić do partii i prosić,żeby osoba X lub Y pomogła.Takie sytuacje już przerabialiśmy!I sekretarz też pomagał, jak się do niego poszło.Niektórzy pójdą prosić, niektórym honor nie pozwoli.Dla mnie i wielu jest upokarzające prosić np. o pracę.Jeszcze raz zatem wypowiadam - chcemy normalności a nie kumoterstwa!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny Panie Jerzy,a kto tu powiedział o proszeniu???To była czysta zupełnie bezinteresowna pomoc, a co do Pana to w pełni sie z Panem zgadzam, że potrzeba normalności a nie kumoterstwa.I taką normalność Pani K. jest w stanie zapewnić, niech Pan zauważy że ta Pani tworzy porozumienie, pozytywnie wyrażają się o niej politycy prawicy i lewicy, oczywiście Ci którzy z nią współpracowali. Co do honoru to podzielam Pana pogląd, że nie o to chodzi by prosić, lecz po to by mieć szansę będąc kompetentym znaleźć właściwą dla siebie pracę. I jestem przekonany że Pani Królikowska promuje taki styl, bo w swojej pracy otacza się młodymi kompetentnymi osobami dlatego też ząrzadzane przez nią obszary zbierają pozytywne opinie, najświeższy przykład powołanie Lokalnej Grupy Działania.Pozdrawiam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Domyślam się,że to ja otrzymałem odpowiedz a nie Pan Jerzy.Mam na imię Marek.Rolą komitetu wyborczego jest popierać kandydata i Pan wywiązuje się z tej roli w stopniu zadawalającym. Niemniej jednak brakuje konkretów, argumentów o które proszę.Pani K. była wicestarostą- proszę o podanie jednego kierowniczego stanowiska w tym okresie, które otrzymała osoba spoza układów.Proszę o podanie jednego sprzeciwu wobec polityki kadrowej kolegi partyjnego w mieście, który doprowadza do absurdu zarządzanie kadrami.Nie przemawiają do mnie ogólnikowe stwierdzenia typu pomogła młodym ludziom, ma poparcie od lewej do prawej strony itp.Okrzepliśmy już w demokracji i potrafimy oceniać czyny ludzi zaś demagogiczne hasła wywołują sprzeciw.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proszę nie mówić o tym, że praca tylko dla kolesiów, bo się z tym nie zgodzę, stanowiska wymagające wiedzy i doświadczenia obsadzane są przez osoby kompetentne (mam tu na myśli starostwo w chełmie, nie wiem jak to jest w mieście).Przykład: Kierownik w geodezji - osoba młoda, wykształcona i z tego co wiem bezpartyjna. Wiele jest przykładów osób które dostały pracę i nie są powiązane z PSL-em.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O kompetencjach osób rekomendowanych przez p. Górnego piszą na innych forach. Proszę poczytać co ludzie sądzą o takiej formie sprawowania władzy przez czołowych działaczy PSL-u w naszym mieście.http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=253&w=68481845
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: