Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tłumy ludzi na legalnych wyścigach ulicznych w Chełmie

Utworzony przez chlopakZsasiedztwa, 15 listopada 2009 r. o 17:33 Powrót do artykułu
Będę pisał przy każdej tego typu wiadomości Młodzież sobie pojeździła... a teraz przyszła kolej na drifting na parkingach pod Tesco i Carefourem. Dlaczego policja nie potrafi zrobić z tym porządku?? PYTAM!!! Wystarczyłoby sprawdzić, czy wydech w aucie sprawny, czy oświetlenie zgodne z przepisami lub czy jest gaśnica w samochodzie, a 90% tych pajaców pożegnałoby się z dowodami rejestracyjnymi... Ale nie - policja woli się chwalić tym, że wręczyła kilka mandatów staruszkom przechodzącym w niedozwolonym miejscu przez ulicę. PANOWIE POLICJANCI - ŻENADA...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w CHEŁMIE udało się to co nieudało się w Lublinie!! w sprawach motoryzacyjnych tak jest już od dawna, a automobil klub lubelski już dawno powinni rozwiązać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
można teraz zrobić z kościołem happening pn krzyżowanie chrystusa ciekawe ile ludzi by sie zgromadziło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie nie zabrakło wiejskiego tuningu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@chlopakZsasiedztwa, a poco mają to robić? tak Cię boli to, że tam sobie gumę palą? jak zaczną za bączka zabierać dowód rejestracyjny to następnym razem zabiorą Tobie jak będziesz jechał na za bardzo zużytych oponach, z przypaloną żarówką albo z brudną tylną szybą... nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu... tak się składa, że wypadku powodują głównie miszcze kierownicy w pełnoletnich autach na gaz wracający po pijaku z wsiowej zabawy.. na parkingu przy Tesco nie giną ludzie, nie ma wypadków, więc słusznie, że policja woli stać z suszarką i łapać przekraczających prędkość i badać alkomatem niż zabierać dowody za niebieską żaróweczkę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
@chlopakZsasiedztwa, a poco mają to robić? tak Cię boli to, że tam sobie gumę palą? jak zaczną za bączka zabierać dowód rejestracyjny to następnym razem zabiorą Tobie jak będziesz jechał na za bardzo zużytych oponach, z przypaloną żarówką albo z brudną tylną szybą... nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu... tak się składa, że wypadku powodują głównie miszcze kierownicy w pełnoletnich autach na gaz wracający po pijaku z wsiowej zabawy.. na parkingu przy Tesco nie giną ludzie, nie ma wypadków, więc słusznie, że policja woli stać z suszarką i łapać przekraczających prędkość i badać alkomatem niż zabierać dowody za niebieską żaróweczkę...
Kolego... Wyobraź sobie, że masz półroczne dziecko i że jakiś palant przyjeżdża autem i kręci bączki o pierwszej w nocy 50 metrów od Twojego okna. Pytanie do Ciebie - ile ostatnich nocy przespałeś normalnie?? Mnie jakieś buce w wieśtuningach budziły kilka ostatnich nocy z rzędu. I powiem Ci jeszcze jedno - ten miszcz kierownicy w pełnoletni aucie bardzo często jest tą samą osobą, która trenuje w swojej wieśmaszynie drifting u mnie pod oknem... A policja ma to w du***, bo twierdzi, że to teren sklepu i nie mają obowiązku interweniować. Skoro tak, to niech grzecznie staną przy wyjeździe z tego parkingu i niech ich po kolei sprawdzą. Nie mają pretekstu, żeby ich "uciszyć" - niech sprawdzą te 3 podstawowe rzeczy i pozamiatane będzie. Ale im ciężko pomyśleć, wolą 80 letniej babci wlepić setkę za przechodzenie w niedozwolonym miejscu, będzie przecież w statystykach i będzie się czym chwalić. PS - kiedy ostatnio sprawdzałeś, czy Twoja gaśnica nie jest przeterminowana??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
jak zaczną za bączka zabierać dowód rejestracyjny to następnym razem zabiorą Tobie jak będziesz jechał na za bardzo zużytych oponach, z przypaloną żarówką albo z brudną tylną szybą... nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu...
O mnie nie musisz się martwić - mam świeżutki komplet zarówno zimowych, jak i letnich opon. W bagażniku wożę zapasowy komplet żarówek. Płyn do spryskiwaczy też mam w zbiorniczku, więc "brudna tylna szyba mi nie grozi"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super impreza, już czekam na następną za dwa tygodnie!! Tylko mniej przejazdów pojedynczych a więcej parami prosze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOcham Chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@chlopakZsasiedztwa, ok, ok... jak policja nie chce nic robić to zaprotestujcie u właścicieli marketu, zażądajcie odszkodowania, ich nocna działalność (działalność marketu, skoro to z marketu są odgłosy to oni za to odpowiadają) zakłóca ciszę nocną, itd.. niech się oni martwią o swój parking i za niego odpowiadają jeżeli udostępniają go do takiego wykorzystania...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chlopakZsasiedztwa napisał:
O mnie nie musisz się martwić - mam świeżutki komplet zarówno zimowych, jak i letnich opon. W bagażniku wożę zapasowy komplet żarówek. Płyn do spryskiwaczy też mam w zbiorniczku, więc "brudna tylna szyba mi nie grozi"
A nie zapomniałeś o rozumie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
A nie zapomniałeś o rozumie.
Widzisz - jakbyś poczytał ze zrozumieniem, to byś może zauważył, że u mnie z rozumem jest OK. A u tych pajaców wręcz przeciwnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...