Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
Dalej dawajcie gówniarzom prawa jazdy !!!! Dobrze,że zginęli pajace a nie normalni ludzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda ludzi,ale jedyna rada to....małolaty na hulajnogi,a nie do samochodów ((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdy nie jest dobrze, gdy giną ludzie.... Ciekawe czy byś to samo mówił gdyby to był twój syn, brat, lub ktoś z rodziny? Niczym coś napiszesz,proszę, pomyśl chwilę ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba nie mieć uczuć żeby pisać takie komentarze. Może i zawinili, ale wzywałam pogotowie do nich i to nie był normalny widok. Ci chłopcy byli zmasakrowani. Lepiej pomyśl co czują ich rodziny. Pamiętajcie o zapinaniu pasów. Ten chłopak który zginął nie miał zapiętych pasów, ten który wypadł również. Tylko kierowca był zapięty i był w najlepszym stanie. Przepraszam że pisze chaotycznie ale zdenerwował mnie ten komentarz. Najgorsze było to że pogotowie jechało około 7 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga napisał:
Trzeba nie mieć uczuć żeby pisać takie komentarze. Może i zawinili, ale wzywałam pogotowie do nich i to nie był normalny widok. Ci chłopcy byli zmasakrowani. Lepiej pomyśl co czują ich rodziny. Pamiętajcie o zapinaniu pasów. Ten chłopak który zginął nie miał zapiętych pasów, ten który wypadł również. Tylko kierowca był zapięty i był w najlepszym stanie. Przepraszam że pisze chaotycznie ale zdenerwował mnie ten komentarz. Najgorsze było to że pogotowie jechało około 7 minut.
A gdzie na Lubelskiej jest zakręt?????I co dzieci o 4,000 robią na ulicy, wyścigi???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tego pierwszego kolesia, baranie chyba też byłeś młody i też kwity dostałeś za gówniarza, nie? po komentarzu widzę, że teraz uważasz się za mistrza kierownicy, a mi się wydaje, że mózg masz na poziomie dwulatka. Jak by nie patrzeć to był wypadek, mam nadzieję, że tych dwóch przeżyje bo byłem na miejscu i kiepsko to wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wielka tragedia, ogromne wyrazy współczucia dla rodzin i znajomych ja też ich znałam łączę się w bólu z ich najbliższymi.......:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety wiem że kolejny zmarł w szpitalu............ niewiem co z trzecim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zginęli ludzie i to jest tragedia. A dlaczego zginęli? Przecież przy 50km/h i zapiętych pasach w volvo nic nie powinno się zdarzyć... Dalej krytykujcie fotoradary i policję, zamiast propagować przestrzeganie prawa a trupów będzie więcej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
To wielka tragedia, ogromne wyrazy współczucia dla rodzin i znajomych ja też ich znałam łączę się w bólu z ich najbliższymi.......:/
Ja ich nie znałam ale wzywałam do nich pogotowie. To było straszne. Nie wiem jak rodzice tego chłopaka to przeżyją. Dwie rzeczy: 1. Nigdy po pijaku za kierownice 2. Zapinanie pasów , nawet z tyłu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda ze to nie kierowca zginął, z drugiej strony o jednego deb***a miej, jak tamten szalał, to mógł mu powiedzieć zeby nie kozaczył. Wreszcie jakaś pozytywna niedzielna informacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
niestety wiem że kolejny zmarł w szpitalu............ niewiem co z trzecim
Kierowca czy pasażer jeśli ktoś wie to nich napisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
szkoda ze to nie kierowca zginął, z drugiej strony o jednego deb***a miej, jak tamten szalał, to mógł mu powiedzieć zeby nie kozaczył. Wreszcie jakaś pozytywna niedzielna informacja.
jesteś nienormalny. Gdybyś był na miejscu pewnie nie udzieliłbyś im pomocy bo szczeniaki sobie zasłużyli? Co z wami ludzie? Uczuć nie macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mutombo napisał:
Do tego pierwszego kolesia, baranie chyba też byłeś młody i też kwity dostałeś za gówniarza, nie? po komentarzu widzę, że teraz uważasz się za mistrza kierownicy, a mi się wydaje, że mózg masz na poziomie dwulatka. Jak by nie patrzeć to był wypadek, mam nadzieję, że tych dwóch przeżyje bo byłem na miejscu i kiepsko to wyglądało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kinga napisał:
jesteś nienormalny. Gdybyś był na miejscu pewnie nie udzieliłbyś im pomocy bo szczeniaki sobie zasłużyli? Co z wami ludzie? Uczuć nie macie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed chwią się dowiedziałam. Paweł, znałam Cię od dziecka ;( nie wierzę w to co się stało ;( Żegnaj kolego [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu przez takich idiotów kiedyś straciłem koleżankę, innym razem kolegę. 4 razy przez takich obsrańców moje auto było naprawiane w warsztacie, na szczęście nie na mój koszt. Więc moja opinia na ten temat jest jednoznaczna. Jeśli ten ostatni przeżyje to myślę, że nawet na hulajnogę szybko nie wsiądzie. Nie współczuje nikomu, nikogo mi nie żal. Po prostu cieszę się, że prawdopodobieństwo trafienia na kretyna zmalało o setną część procenta, chociaż może powinienem powiedzieć promila
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obaj pasażerowie nie żyją. Jeden zmarł na miejscu, drugi - po godzinie reanimacji - w szpitalu. kierowca walczy o życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, może kilka istnień ocaleje, gdy paru pijanych dresiarzy jest mniej. Więcej policji w nocy powinno kontrolować samochody. Przecież dresy pijane jeżdżą w okolicach Chełma zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mark napisał:
Masz rację, może kilka istnień ocaleje, gdy paru pijanych dresiarzy jest mniej. Więcej policji w nocy powinno kontrolować samochody. Przecież dresy pijane jeżdżą w okolicach Chełma zawsze
mark, myślę że wszędzie tak jest, aczkolwiek wiadomo, iż to właśnie nasza zacofana lubelszczyzna przoduje w statystykach nietrzeźwości kierowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...