Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Chełmie. Nie żyje dwóch 19-latków

Utworzony przez ks.ADAM, 15 stycznia 2011 r. o 09:52 Powrót do artykułu
proponuję się zastanowić co czują bliscy tych chłopców czytając wasze MĄDROŚCI ŻYCIOWE. wchodzą tu aby się dowiedzieć co się dokładnie stało i co z poszkodowanymi, a muszą czytać że "dobrze ze zginęli", "o jednego deb***a mniej", "szkoda że to nie kierowca zginął". No ludzie! Macie troszeczkę oleju w głowach?! Jak chcecie się nacieszyć tą sytuacja - jak to mówicie - pozytywną (?!) to może nie w tym miejscu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty mark puknij sie w głowe że w dresie chodzi to znaczy ze inny? jestes dziwakiem i tyle chłopaki nie żyja a Ty wyjeżdasz ze jednego dresa mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
mark, myślę że wszędzie tak jest, aczkolwiek wiadomo, iż to właśnie nasza zacofana lubelszczyzna przoduje w statystykach nietrzeźwości kierowców. To jest tragedia tego rejonu. Nigdzie nie ma więcej zakapturzonych dresiarskich pijanych łbów w BMW-icach itp. Po prostu czują się bezkarni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
proponuję się zastanowić co czują bliscy tych chłopców czytając wasze MĄDROŚCI ŻYCIOWE. wchodzą tu aby się dowiedzieć co się dokładnie stało i co z poszkodowanymi, a muszą czytać że "dobrze ze zginęli", "o jednego deb***a mniej", "szkoda że to nie kierowca zginął". No ludzie! Macie troszeczkę oleju w głowach?! Jak chcecie się nacieszyć tą sytuacja - jak to mówicie - pozytywną (?!) to może nie w tym miejscu!
jak moi znajomi ginęli w wypadkach to zapewniam cię, że ostatnią rzeczą o jakiej myśleli ich rodzice to przeglądanie gazety w internecie i czytanie wpisów na forach. Teraz to raczej nie mają na to czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknij d*** mark co ci ku*** nie pasuje , jakie dresy nie masz pojecia kim oni byli to ruro jape stul ! idz sie utop nie wiem przybij do sciany i spier***aj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
proponuję się zastanowić co czują bliscy tych chłopców czytając wasze MĄDROŚCI ŻYCIOWE. wchodzą tu aby się dowiedzieć co się dokładnie stało i co z poszkodowanymi, a muszą czytać że "dobrze ze zginęli", "o jednego deb***a mniej", "szkoda że to nie kierowca zginął". No ludzie! Macie troszeczkę oleju w głowach?! Jak chcecie się nacieszyć tą sytuacja - jak to mówicie - pozytywną (?!) to może nie w tym miejscu!
Popieram. Nigdy nie byłam świadkiem wypadku i nigdy nie musiałam sprawdzać czy ktoś żyje. Uwierzcie mi nie chcielibyście oglądać tego co dziś widziałam. Czuć tak ogromną bezradność. Fakt że nie mogłam wyczuć pulsu u jednego z pasażerów był tak przerażający, że wpadłam przez chwilę w panikę. Czekanie na pogotowie dłużyło się strasznie. Potem widziałam już tylko przez okno że ten chłopak który zmarł na miejscu przez prawie 3h godziny leżał na chodniku przykryty czarnym workiem. Zastanówcie się co piszecie bo tracę wiarę w ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
proponuję się zastanowić co czują bliscy tych chłopców czytając wasze MĄDROŚCI ŻYCIOWE. wchodzą tu aby się dowiedzieć co się dokładnie stało i co z poszkodowanymi, a muszą czytać że "dobrze ze zginęli", "o jednego deb***a mniej", "szkoda że to nie kierowca zginął". No ludzie! Macie troszeczkę oleju w głowach?! Jak chcecie się nacieszyć tą sytuacja - jak to mówicie - pozytywną (?!) to może nie w tym miejscu! A co czuliby ci, których bliskich mogliby oni zabić? Na pewno szkoda młodego życia, ale na zastanowienie się był czas wcześniej. Szczególnie dla ich rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rm napisał:
jak moi znajomi ginęli w wypadkach to zapewniam cię, że ostatnią rzeczą o jakiej myśleli ich rodzice to przeglądanie gazety w internecie i czytanie wpisów na forach. Teraz to raczej nie mają na to czasu.
a wyobraź sobie że "bliscy" to nie tylko rodzice i rodzina. To także ludzie którzy znali tych chłopców mniej lub bardziej. I wydaje mi się że bardziej na miejscu jest w tym momencie szukanie informacji np. w gazecie w internecie niż np. dzwonienie z tych trudnych chwilach do rodziców czy rodzeństwa ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie mogę wyczuć pulsu u mojej żony, ona u mnie więc się nie dziwie że ty u nich nie mogłaś jak doszło zdenerwowanie. Może i szkoda nowych żyć ale może chociaż na części ich wezmą i uratują tym sposobem kilka innych, młodych żyć. jak mój kumpel leżał podłączony do sprzętu z martwym mózgiem, ale żyjącym ciałem to wzieli z niego wszystko co się dało nawet jakieś elementy oka. Więc mam nadzieję że bardzo ich tam nie zmasakrowało żeby jak najwięcej organów udało się pozyskać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
a wyobraź sobie że "bliscy" to nie tylko rodzice i rodzina. To także ludzie którzy znali tych chłopców mniej lub bardziej. I wydaje mi się że bardziej na miejscu jest w tym momencie szukanie informacji np. w gazecie w internecie niż np. dzwonienie z tych trudnych chwilach do rodziców czy rodzeństwa ofiar.
Na jakim ty świecie żyjesz??? Przeczytaj to co napisałaś. Szukasz tylko sensacji, czy jest ci przykro że zginęli tragicznie. Jeśli to drugie to chyba wypada zadzwonić i chociaż kondolencje złożyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
a wyobraź sobie że "bliscy" to nie tylko rodzice i rodzina. To także ludzie którzy znali tych chłopców mniej lub bardziej. I wydaje mi się że bardziej na miejscu jest w tym momencie szukanie informacji np. w gazecie w internecie niż np. dzwonienie z tych trudnych chwilach do rodziców czy rodzeństwa ofiar. Uważasz, że telefony do rodziców i bliskich coś pomogą? Jeszcze raz powtarzam: szkoda młodego życia. Ale na głupotę nie ma lekarstwa. Zauważ ile rodzin cierpi przez takich bezmózgowców (bo chyba ktoś, kto siada za kierownicę bez prawa jazdy, wyobraźni i jakichkolwiek umiejętności, a w dodatku pijany - sam sobie odpowiedz. A przy okazji może przeczyta to "lukasz" i zacznie w końcu myśleć (oczywiście jeśli potrafi i może sklecić kilka słów nie używając wulgaryzmów). Nie ta liga "panie" lukasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Pan lukasz jest "Hop Hopersem" w obwisłych spodniach typu "kopa", z krokiem na wysokości kolan i dlatego tak się zbulwersował że się ich do dresów porównuje. Zresztą jeden kaliber. Bardzo mały kaliber.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
zamknij d*** mark co ci ku*** nie pasuje , jakie dresy nie masz pojecia kim oni byli to ruro jape stul ! idz sie utop nie wiem przybij do sciany i spier***aj ! Tylko na tyle cię stać? Domyślam się, że ty wiesz kim oni byli. Kiedy ty wsiądziesz za kierownicę? Bo jeśli kiedykolwiek uda ci się zdobyć prawo jazdy, to postaraj się nie pić (to chyba będzie najtrudniejsze). Pomyśl chłopie. A jeśli to byli twoi kumple, to wyrazy współczucia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To byli moi koledzy podobno z tych dwóch jeden już też nie żyje zmarł w szpitalu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** posluchaj mnie kretynska mordo , nie chodze w zadnych szerokich spodniach ani czapkach ani tym bardziej w dresach, po prostu znalem ich i byli zajebistymi kolegami a nie jakimis pustymi,bezwartosciowymi dresami, dlatego jak nie znacie faktow to ku*** d*** zamknij zjebie ! poku***ence wy genetyczne ! siedz w domu przed kompem kretynie i dziure zamknij !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ks.ADAM napisał:
Dalej dawajcie gówniarzom prawa jazdy !!!! Dobrze,że zginęli pajace a nie normalni ludzie.
popi***** cie czlowieku.To byli moi koledzy,jak mozesz tak mowic?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty mark nie zgrywaj wielkiego mysliciela, bo takich jak ty jest setki tysiecy ! ja nie pije alkoholu , mam glowe na karku i gowno masz pojecie o ludziach , to byli moi koledzy i nie pozowle,zeby takie ku***y jak wy bezczescily ich pamiec ! wyrazac sie zle mozesz o swoich ku*** kolegach jelopach a Ś.P chłopaków zostaw i wara!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znalem tych ofiar wypadku, ale tez zastanawiam sie, gdzie na ul.Lubelskiej jest zakret mogacy spowodowac utrate panowania nad kierownica! Bardzo mieszane uczucia wywoluja u mnie rowniez komentarze osob "zorientowanych" w temacie. Zginelo trzech mlodych ludzi smiercia tragiczna i chyba bardzo niepotrzebna. Oczywiscie jesli byli to zwykli dresiarze z jakiegos patologicznego srodowiska blokowcow moznaby ewentualnie podziekowac opatrznosci, ze paru zbytecznych w spoleczenstwie osobnikow opuscilo ten nasz ziemski pado. Jesli zas byli to wartosciowi mlodziency, ktorzy w przyplywie nieokielzanej fantazji (przynalezacej do wieku) mozemy oczytywac za wielka szkode!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukasz napisał:
ku*** posluchaj mnie kretynska mordo , nie chodze w zadnych szerokich spodniach ani czapkach ani tym bardziej w dresach, po prostu znalem ich i byli zajebistymi kolegami a nie jakimis pustymi,bezwartosciowymi dresami, dlatego jak nie znacie faktow to ku*** d*** zamknij zjebie ! poku***ence wy genetyczne ! siedz w domu przed kompem kretynie i dziure zamknij !
Kiedyś ktoś mądry powiedział "ten używa wulgaryzmów i siły, komu zabrakło już argumentów słownych". Więc tak: Drogi Panie lukasz. Nie znam Pana, nie wiem kim Pan jest, a wiem, że jesteś skończonym idiotą i kretynem. Jeśli twoi kumple byli podobnego pokroju (a mówiłeś, że byli "zajebistymi kumplami), to już zaczynam współczuć osobom z twojego otoczenia. PS. Polskie znaki diakrytyczne nie gryzą. Naucz się ich używać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
s napisał:
proponuję się zastanowić co czują bliscy tych chłopców czytając wasze MĄDROŚCI ŻYCIOWE. wchodzą tu aby się dowiedzieć co się dokładnie stało i co z poszkodowanymi, a muszą czytać że "dobrze ze zginęli", "o jednego deb***a mniej", "szkoda że to nie kierowca zginął". No ludzie! Macie troszeczkę oleju w głowach?! Jak chcecie się nacieszyć tą sytuacja - jak to mówicie - pozytywną (?!) to może nie w tym miejscu!
Ludzie posrało was i tyle.To byli ludzi zwykli ludzi!!!!a do tego moi znajomi.ku*** jakby wam sie to przytrfilo? ciekawe czy byli byscie tacy cwani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 32

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...