Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tragiczny wypadek w Malinówce. Auto zderzyło się z autobusem, droga zablokowana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2016 o 08:32 Powrót do artykułu
masakrycznie to wygląda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pani Czyż z Policji w Chełmie to chyba całe życie za biurkiem skoro niepotrafi rozpoznać marki samochodu. Na zdjęciach faktycznie trudno ale czy ona nie jest policjantką?
0
Jak patrzę na antykulturę jazdy naszych kierowców to niedobrze się robi.Wczoraj wieczorem w Lublinie 3 X audi i skoda octawia-sami "mistrzowie"F1.Mam nadzieję że skończą kiedyś na drzewie i nie zabiją przy okazji kogoś niewinnego.Kretyni.
0
Patrząc na zdjęcie to chyba "anglik" i dlatego to pasażerka zginęła na miejscu
0
to miejsce pochłonęło już bardzo wiele ofiar
0
auto z anglii, za mocno się wychylił i bum....
0
Zawsze mnie zastanawia uiejetnośc robienia zdjec przez tych reporterów. Ktoo was tam zatrudnił bo na pewno nie ktos kto uwaza was za profesjonalistów....
0
rodzinę osób jadących hondą bardzo proszę o kontakt ***-a@o2.pl
0
rodzinę osób jadących hondą bardzo proszę o kontakt ***-a@o2.pl
0
wysłany został numer kontaktowy na maila
0
ty hieno cmentarna ! odszkodowanie i bez was rodzina dostanie jak się należy a wy jesteście WYŁUDZACZE bo zabieracie dla siebie pieniądze zamiast oddać rodzinie !
0
 najwiecej firemek proponuje odszkdowania male jednoosobowe hieny bez szkoly  podają sie za prawnikow a potem kasy nie widac
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: