Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda, to kierowca powinien podzielić los zmarłych pasażerów. Z drugiej strony głupio, że pozwolili wsiąść za kółko pijanemu kumplowi. Głupio że wsiedli do auta, wiedząc że kierowca jest pijany. Kondolencje dla rodzin ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrzy chłopcy nie siadają do auta z pijanym kierowcą. Żal mi rodzin ofiar bo wiem jak to jest gdy traci się kogoś bliskiego. Niech spoczywają w pokoju. Ale każdego pijanego kierowcę powiesiłabym za jaja na światłach na Lwowskiej na widok publiczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będzie Was nam brakować spoczywajcie w pokoju:( [*]Na Zawsze W Naszej Pamieci[*] :(:(:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WÓDA CZYNI CUDA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ewka napisał:
Dobrzy chłopcy nie siadają do auta z pijanym kierowcą. Żal mi rodzin ofiar bo wiem jak to jest gdy traci się kogoś bliskiego. Niech spoczywają w pokoju. Ale każdego pijanego kierowcę powiesiłabym za jaja na światłach na Lwowskiej na widok publiczny
Jak czytam takie wypowiedzi to mi się rzygać chcę. Jak już chcesz kogoś wieszać to napisz lepiej że u siebie na wsi prostaczko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierowca był trzeżwy to infornacja dla tych którzy wiedzą więcej....a głupie komentarze niech ludzie zostawią dla siebie bo to i tak boli wystarczająco bardzo a ludzkie gadanei jest tu zbędne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal chłopaków, ale prowadząc po alkoholu mogli zabić innych uczestników ruchu. Tak to jest niestety jak się prowadzi po alkoholu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak czytam takie wypowiedzi to mi się rzygać chcę. Jak już chcesz kogoś wieszać to napisz lepiej że u siebie na wsi prostaczko
A co, u ciebie w mieście pijanych kierowców się wychwala pod niebiosa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byli tacy młodzi a zgineli w tragiczny spośób kodolencje dla rodziny ofiar a szczególnie dla tyc braci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CAR napisał:
WÓDA CZYNI CUDA
wódzia grzeje wódzia chłodzi wódzia nigdy nie szkodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naturalna selekcja i oby jak najwięcej /z zastrzeżeniem,że w śród ofiar nie ma osób postronnych/takich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspolczuje . ;( [*][*] wiecie moze o ktorej jest pogrzeb i gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda mi chłopaków , byli tacy młodzi . Wiele marzeń i planów ... a tu w ciągu kilku minut wszystko prysło jak bańka mydlana ; ( ... Kondolencje dla rodziny ofiar. Spoczywajcie w pokoju ! (*) (*) ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie macie serca?! "wóda czyni cuda" - w takiej sytuacji trzeba mieć na prawde nierówno pod sufitem!! Zgineli wspaniali chłopcy... Dlaczego oni??;( Pokój ich duszom[*][*]Wojtek Arek...;(;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowiek jest tylko człowiekiem kazdy z nas ma prawo do pokusy ktora jest alkohol kazdy z nas tego doswiadczył tylko cwaniakuje teraz bo nic sie nie stało .... kierowca to zloty chlopak wiele w zyciu przeszedł trudno stalo sie napewno bedzie tego załował i to mocno ale nikt nigdy nie wie co nas czeka ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pierwszy i nie ostatni taki wypadek, niedlugo wiosna później wakacje i zaczną się tragiczne wypadki drogowe, utonięcia itp więc i Wy lepiej uważajcie na siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sylwia napisał:
Zgineli wspaniali chłopcy... Dlaczego oni??;( Pokój ich duszom[*][*]Wojtek Arek...;(;(
Dlaczego oni? Dlatego, że wsiedli do auta z idiotą (nie wiem czy trzeźwym czy pijanym, ale na pewno idiotą!!) który ich zabił!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia... ale co zrobić. Jednym słowem "pozamiatane". R.I.P [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"złoty chłopak" etc. ubaw po pachy hahaha. Powinno się zabronić pisania takich durnych komentarzy. Naturalna selekcja deb***i, dobrze, że "rozliczyli" się sami za własna głupotę i przy okazji nie zamordowali niewinnych ludzi. Bezmózgi za kierownicą bierzcie z nich przykład...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...