Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
caryca napisał:
wódzia grzeje wódzia chłodzi wódzia nigdy nie szkodzi
kredo wiejskiego szofera ,,wypiłeś nie jedź, nie piłeś wypij"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... i przynajmniej mniej wiejskich palantów w swoich "super maszynach, z przykrótkimi karkami, ogolonymi łbami....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanow sie co piszesz wszyscy jestesmy tacy sami i nie powinnienes porownywac ze oni sa z wioski itp.kazdy ma swoj styl jeden ma dredy drugi ogolona glowe wiec h.. ci do tego.co myslisz niech zostanie to dla ciebie ale publikujesz takie rzeczy.to moglo sie stac kazdemu!!!ale zrozumiesz jak stracisz bliska osobe!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak sie składa ze Wojtka znałem z niego był bardzo dobry chłopak nie taki cwaniak jak wy a po 2 to nie wypada obgadywac ludzi po śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr napisał:
... i przynajmniej mniej wiejskich palantów w swoich "super maszynach, z przykrótkimi karkami, ogolonymi łbami....
Może nie wypowiadaj się, jak nie wiesz o kim piszesz. Bo z twojego postu jasno wynika, że ich nie znałeś. Co z tego, że mieli krótkie włosy? Po czymś takim oceniasz człowieka? W takim razie jesteś deb***em. Arek i Wojtek byli porządnymi, skromnymi chłopakami. Uczyli się, nie wariowali, pomagali rodzicom w gospodarce. Można było z nimi normalnie porozmawiać i pośmiać się. Nie nadużywali alkoholu, a że czasem coś wypili, to tak jak każdy za młodu. Nigdy nie słyszałam, żeby ktoś się na nich skarżył. Przemek też jest normalnym, fajnym chłopakiem. Zresztą prawdopodobnie wcale nie był pod wpływem alkoholu. On ma młodą żonę, parę miesięcy temu był ślub. Co ona musi teraz czuć? Pomyślałeś, co by zrobiła, gdyby przeczytała twoje wypociny? On i tak będzie miał ciężko, jeśli z tego wyjdzie, do końca życia będzie musiał cierpireć z tego powodu. Dla ciebie to nic nie znaczy, prawdopodobnie nikogo jeszcze nie straciłeś. Ale poczekaj, bo co dziś im, jutro może spotkać ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak ma młodą żonę i niedawno miał ślub to powinien siedzieć w domu a nie balować po nocy -rozsądnie go bronisz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem nie to jest to ani czas ani miejsce na wymianę takich zdań jaka ma tutaj właśnie miejsce.. to Was mi żal... Niby dorośli ludzie a mimo to zero powagi.. zginęli dwaj wspaniali chłopcy.. Arek dopiero zaczął studia a Wojtek zaraz miał mieć maturę.. A ich mama miała tylko ich.. postawcie sie w jej sytuacji.. Straciła cały swój świat.. Nie życzę Wam tego, abyście się tak poczuli... Arek, Wojtek.. :'( pokój Waszym duszom... Zawsze byliście uśmiechnięci i my wszyscy Was tak zapamiętamy.. [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ed napisał:
"złoty chłopak" etc. ubaw po pachy hahaha. Powinno się zabronić pisania takich durnych komentarzy. Naturalna selekcja deb***i, dobrze, że "rozliczyli" się sami za własna głupotę i przy okazji nie zamordowali niewinnych ludzi. Bezmózgi za kierownicą bierzcie z nich przykład...
człowieku ubaw to jest z ciebie. powinno się zabronić przychodzenia na świat takich durnych ludzi jak ty. widać że cię nikt nie wychowywał, bo mówienie takich rzeczy nie jest mądre. trochę szacunku i współczucia by się przydało i pokory bo ciebie też to mogłoby spotkać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem Wam jedno nie chodzi o wódkę, nie chodzi o nadmierna predkość.... chodzi o życie, chlopcy sami sobie winni, po prostu mlodzi, zabawa gonila ich życie ... a jednak bylą blędem piszecie tu stek bzdur bo jestescie osobami ktore wg nic nie wiedza na ten temat. Jestem rodziną wymienionego tu wyzej kamila T. Uwieżcie mi ze rodzina przezywa dramat, jest to szok dla nas wszystkich. Wiemy, ze wina mozemy obarczac tylko ich ale czy to jest najważniejsze >? NIE ! liczy sie zycie... czlowiek musi dostac 2 szansę 2 osoby ranne 2 zginęły na miejscu. Niech to wlasnie ofiary, ktore poniosły śmierć czuwają nad chlopakami, którzy walcza o zycie. Ja jestem jednej mysli, ze wyjda z tego i ich silne orgaznizmy przeczekaja i przetrwaja to wszystko. Bo wazne jest tylko życie, a nie wina czlowieka. Pamietajcie o tym piszac kolejne bezsensowne komentarze. Łukasz . . . Brat Kamila.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspołczuję Rodzinom ofiar, sama straciłam w ten sposób młodego bratanka, nie piszcie ludzie że ci młodzi wszyscy to deb*** i ćwoki, bo nic nie wiecie o tych chłopcach, jacy byli, co mysleli i dlaczego wsiedli do tego samochodu... życie jest piękne, a śmierć wolnością, jak czytam te bzdurne komentarze (niektóre) to myslę, że oni sa wolni areszta musi sobie na to jeszcze popracować..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukaszu... napisałeś, że jesteś bratem, rozumiem, że czuwasz nad pozostałymi rannymi osobami... Trzymam mocno kciuki, żeby szybko wracali do zdrowia, jeśli będziesz chciał im pomóc to pomyśl o odszkodowaniach (jesli kierowca był trzeżwy), ale uważaj na fircyków z pseudofirm. Przeżyłam ten temat, pomagalam mojej bratowej obganiać się od takich, podziele sie chętnie wrażeniami... jestem jak będziesz chciał wiecej info daj znać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie kiedy pogrzeb tyc braci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie bym skorzystał z tych informacji o ktorych mowisz . . . Przy życiu zostal tylko moj brat. Dzisiejszego dnia zmarl kierowca więc wypadek pochłonął juz 3 osoby smiertelne... Łukasz. [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż - śmierć na własne życzenie = selekcja naturalna. Dobrze, że nie było ofiar! No i może to zdarzenie da komuś do myślenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witaj Łukasz, niesamowite, mówisz, że kierowca tez nie żyje... straszna tragedia, myśle o tym cały dzień w pracy, przed oczami mam tragedię sprzed roku i wciąż to przeżywam, patrząc na takie wypadki mam nadzieję, że Twój brat z tego wyjdzie, myślami jestem z nim... jeśli chodzi o odszkodowanie to mogę dać telefon do fachowca z wielką kulurą facet, nie to co naganiacze firm odszkodowawczych, przede wszystkim sprawdzony, moja bratowa nie chciała słyszeć o odszkdowaniu a potem okazało się, że bez tego nie pozbierałaby zdrowia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej TY JON, nie wiez co to smierć bliskich jeśli mówisz o selekcji naturalnej, powiedz to Matce, która straciłą 2 synów, brak mi słów dla takich Ignorantów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś Łukaszu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukaszu, jeśli chcesz tel do mnie 510218886 podzielę się info,nie mogę już czytać tych bzdur... trzymaj się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stekiem bzdur pozostanie to co pisza to takie osoby jakimi jest "Jon" i wielu innych. Piszcie dalej te glupoty ale pamiętajcie przy tym, ze tam gdzies w szpitalu o zycie walczy człowiek, a jego 3 koledzy z góry patrza na niego i ogromnie go wspieraja. Łukasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co Ty wogóle pierd...kolego podszywający się pod brata Kamila. Nie chowaj ludzi za żywego!! Kierowca żyje to do tych, którzy uwierzyli w te ściemy "łukasza"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...