Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Użytkownik aaaaa dnia 14 listopad 2010 - 10:57 napisał hehe to musiało fajnie wyglądać jak obydwaj wyskoczyli na główke:P POPROSTU MI CIE ŻALLLLL WIESZ CO CHCEM ŻEBY CI COŚ TAKIEGO PRZYTRAFIŁO!!!!!!!TO W TEDY POGADAMYY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolerzanka radka[*] napisał:
z tego co widzę nie które komentaże i ich wykonawcy aż się proszą żeby życzyc im tego samego.ja wiem i znam to uczucie bo bardzo ale to bardzo lubiłam radka[*] morzna było z nim porozmawiac,zawsze był wyrozumiałay.a wy urzywacie takich słów te słowa morznaby było urzyc na was!!!!!maichała nieznałam ale z tego co wiem to był też fajny.a tak na koniec skąd wiecie co było przyczyną wypadku!!!!! ciekawe czy wiecie co musiały czuc ich rodzice czytając wasze głupoty.o tych co je pisali morzna powiedziec:idioci,deb***e,wieśniaki itp. radek tęsknie z tobą [*] czy to tak musiało byc???????
A czy "morzna" wiedzieć: czy w Twoim słowniku czasem niektóre słowa pisze się przez "ż"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sku***syny jestescie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a temu najmadrzejszemu co napisal ,,hehe to musiało fajnie wyglądać jak obydwaj wyskoczyli na główke" szczerze i z czystym sumieniem zycze najgorszego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...