Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trwa gorączka letnich wyprzedaży

Utworzony przez zenada, 8 lipca 2009 r. o 08:23 Powrót do artykułu
wypasieni konsumenci!(okazje dla pań hahaha!) których każda nowość vel starość kręci. powodzenia d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie jest kryptoreklama?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A coż to za wysokie przeceny o całe ... 20% Smiechu warte !!! Ale to już tradycja w Lublinie. Gdy w Warszawie czy Gdańsku przeceny sięgają PRAWDZIWYCH 70% u nas pieje sie na wielkimi wyprzedażami z obniżkami o całe 20-30%. To samo było podczas wyprzedaży w styczniu. Szukałem koszuli. Przecen albo nie było wogóle albo jak Sunset Suits o całe 20 zł ze 160 na 140 zł. Toż to śmiech na sali !!! Koniec końców pojechałem do Warszawy (akurat trafił się wyjazd) i tę samą koszulę kupiłem za ... 99zł + parę innych rzeczy. Nie wspomnę juz o sklepie Bergsona w Plazie gdzie panie po zakupy butów Salomona odesłały mnie do drugiego sklepu w .... Złotych Tarasach. Później sie dziwią ze w Lublinie słabo się płaci i nie ma pracy, a jak ma być kiedy gdy człowiek chce zostawić tu swoje pieniądze jest odsyłany z kwitkiem, bo sprzedawcy się tyłka ruszyć nie chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej, slyszeliscie o poratlu ze zniżkami rabacik? co o nim sądzicie www.rabacik.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to jest? Jeśli to tekst reklamowy to powinien chyba być jako taki oznaczony! Wstyd! i pomyśleć, że dziennikarze DW wpajali nam do głowy na zajęciach rzeczy których sami nie rozumieją. Wstyd! Czy teksty nie przechodzą przez ręce jakiegoś redaktora? Wykorzystujecie studentów i puszczacie co macie, bo brakuje wam tekstów? od dziś przestaje wchodzić na tą stronę. Dziennika też nie będę kupował. Mam już dość tego za przeproszeniem serwowanego mi przez was gówna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałem dodać, że szanowna praktykantka powinna się takiego tekstu wstydzić. W poważnych mediach już byś za to wyleciała. Ba... wyleciałby również redaktor, który taki tekst dopuścił do publikacji. Pozdrawiam też Martę Kowalczyk, - a do koleżanki piszącej tekst zwracam się z prośbą (potraktuj to jako darmową poradę)- zadaj czasem pytanie obcej osobie na ulicy, a nie na gadu-gadu swojej (i mojej) koleżance. Wszyscy z DW powinniście sobie odpowiedzieć na proste i fundamentalne pytanie - jesteście dziennikarzami, czy raczej bawicie się w dziennikarstwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba pan redaktor powinien lepiej dobierać sobie praktykantów lub przynajmniej lepiej kontrolować, co piszą, żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no no ale macie wybor;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...