Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Trzy miesiące w areszcie za napad na obóz harcerzy

Utworzony przez Robert B, 17 lipca 2009 r. o 16:04 Powrót do artykułu
Mam nadzieje, ze wreszcie sad dolozy im z gornej polki. Takie kanalie nie powinny miec prawa przebywania wsrod przyzwoitych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztowani, a nie 3 miesiące aresztu za napad. Jeszcze kilku podobnych półgłówków pomyśli sobie: "e, jak za coś takiego sadzają tylko na trzy miechy, to choć pe...y temu a temu" A teraz z prawdziwej rozpaczliwości; niech and typem który wrzuca teksty do Internetu, siedzi jakiś w miarę doświadczony dziennikarz. Wiem, że są wakacje, ale...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Edek napisał:
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztowani, a nie 3 miesiące aresztu za napad. Jeszcze kilku podobnych półgłówków pomyśli sobie: "e, jak za coś takiego sadzają tylko na trzy miechy, to choć pe...y temu a temu" A teraz z prawdziwej rozpaczliwości; niech and typem który wrzuca teksty do Internetu, siedzi jakiś w miarę doświadczony dziennikarz. Wiem, że są wakacje, ale...
A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ? BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że pensionarjusze ZK lub AŚ przebywający w tym przybytku od dłuższego czasu,zapewnią naszym milusińskim szereg atrakcji o podłożu s??????????ym.Jak się bawić to na całego a i przysłowiowego "jarzębiaczka"nie trzeba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to wiadro wazeliny i pod celę. Głupio wyszło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie profilaktyka.Więźniowie dostaną trzy nowe maskotki i przestaną na jakiś czas zajmować się piłowaniem krat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tekście artykułu jest błąd. "pięciu młodych ludzi brutalnie zaatakowało 12 harcerzy". Takie ścierwa nazywacie ludźmi? A w ogóle to mam nadzieję że dostaną porządnie po ddddd. Ich dane osobowe powinny być udostępnione wszystkim harcerzom. Na wypadek, gdyby któryś z tych ścierw miał jeszcze jakieś ale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
e tam napisał:
A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ? BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka
Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Edek napisał:
Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji.
lol... Ty to masz problemy z erekcja czy co ? zajmij sie soba a nie uzewnetrzniaj sie na forach ze swoimi wywodami, bo sa żałosne a co do tych buców ... po prostu mam nadzieje ze dostana jakis górny wymiar kary , bo nawet takowy powinni otrzymac za twarzowe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...