Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zapewne LKS /Lamusowaty Książe Szos ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:):):) dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie LKS tylko LC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro kierowca audi, po zderzeniu z jadącą z przeciwka scanią zdołał uciec, bynajmniej nie do nieba, to był raczej wypadeczek, a nie wypadek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem. Samochód skasowany do przedniej szyby nie wiem jak on mógł jeszcze żyć, nie mówiąc o uciekaniu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do łm- człowieku jeżeli piszesz coś to rób to z sensem . Który kierowca i którego samochodu uciekł bo z twojego tekstu tego nie wyczytałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEŻDŻĄ BURAKI 60 NA GODZINĘ I TAMUJĄ RUCH. TO NIE LATA 60-TE ŻE NIE DAŁO SIĘ SZYBCIEJ. NIECH JEŻDŻĄ CI CO UMIEJĄ, A CI CO NIE UMIEJĄ NIECH SIEDZĄ W DOMU ALBO KORZYSTAJĄ Z BUSA LUB KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ. ILEŻ WYPADKÓW JEST PRZEZ TAKIE ZAWALIDROGI...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie spieszył sie na zlot ałdiuwuw w Tedejiku ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypadek raczej konkretny mijałem jadąc do pracy, wyglądało jakby trafił pod naczepę tira i zostawił na wysokości mostu tonę plastików audi chyba A6 nie wiem ale domyślam się ze typek pijany albo wczorajszy dlatego uciekł wiadomo juz nikt mu nie udowodni ze byl pijany, każdy ma swój rozum tam sa wysepki i podwóje ciągle nie mówiac o zakręcie i ograniczeniu prędkości, jak tam wyprzedzal to bez znaczenia na tablice markę auta, wiek czy technikę jazdy to zwykły idiota i tyle.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na cb radio słyszałem jak mówił jakis kierowca ciezarówki ze widział to audi jak jechało bez swiateł i z zamarznietymi szybami nawet przedniej nie oczyscił wiec są to takie efekty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LKS czy LC - Co za różnica... Powinni jeździć na rowerach a nie samochodami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...