Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ukraińcy wjeżdżają do Unii Europejskiej bez wiz. Jaki ruch na granicy?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 czerwca 2017 o 18:41 Powrót do artykułu
I bardzo dobrze. Ja już z mojej firmy wypi erzyłam wszystkich polaków. Ukraińcy zasówają 10-12 godzin na dobę 7 dni w tygodniu za POŁOWĘ tego co płaciłam naszym. Taka prawda.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale jebnieta jestes babka,twoja firma to dziad,i tylko uchry chcą u ciebie pracowac nie polacy
0
komentarz prowokujący do gównoburzy i zaraz lawina się zacznie, opamiętajcie się!!!
0
Do tej kobiety zatrudniające ludzi po 7 dni w tygodniu dlatego ja pracuje w niemieckiej firmie .Tam są cywilizowane warunki i nikt nikogo nie oszukuje.Nikt cie tak nie wydają jak Polak Polaka.Dzięki Bogu ze jest ta UE wiem ze można żyć i pracować normalnie
0
Pracodawcy się cieszą że dalej będą mieć pracowników za 1500 na miesiąc. Do tego na czarno, bez żadnych składek i chorobowych. Wisienka na torcie to 16 godzin na dobę a nie 8. Rząd polski się cieszy bo banderowski Kijów jest zadowolony i może zgodzi się łaskawie na realizowanie przez Polskę jakichś durnych paranormalnych wizji międzymorza i może łaskawie zgodzi się żeby oddać jakieś pożyczki. Kolejne tysiące Polaków wyjadą przez kolejnych miłośników UPAiny. Może dać wszystkim obywatelstwo i pozwolić głosować? Banderowiec Tyma zostanie prezydentem Polski dzięki głosom ukraińców i bandera zostanie też narodowym bohaterem Polski.
0
włodawa muszyńskiego. mam 1600zł u polaka
0
Nie podniecajcie się tak tym komentarzem tej rzekomo zatrudniającej Ukraińców. To zwykly troll prowokator, być może zresztą ukraińczyk, których w Lublinie troszkę jest, a znając ich mentalność i fałszywość z autopsji, to jest to wysoce prawdopodobne. Zauważcie jak żenujące błędy ortograficzne robi to przygłupie coś. Kto jest naiwny by wierzyć, że taki głąb jest w stanie założyć i prowadzić jakąkolwiek firme. Śmiechu warte. Poza tym tego typu wpisy prowokacyjne, w tej samej stylistyce pojawiały się już wcześniej i zapewne są dziełem tej samej osoby.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: