Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ladna pogoda, ciekawe czy jak ja umre taka bedzie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pamięć zawsze Zostanie... ZBW & Emilka - Gdy Odejde
0
przez smierć do nieśmiertelności
0
Szanowny Panie Redaktorze. Skoro "Sąd aresztował" to po co jest Policja?
0
Powinna być kara smierci, przeciez ten nędzny pijaczyna jest seryjnym mordercą....
0
???? napisał:
Powinna być kara smierci, przeciez ten nędzny pijaczyna jest seryjnym mordercą....
Wiesz w ogóle kto to jest "seryjny morderca" ? :/
0
COP napisał:
Szanowny Panie Redaktorze. Skoro "Sąd aresztował" to po co jest Policja?
Policja ZATRZYMUJE i DOPROWADZA, a sąd zasądza ARESZT. To tyle w tym temacie.
0
DOZYWOCIE DLA PIRATA DROGOWEGO CZY NIKT NIE PROTESTUJE? GDYBY NIKT TEGO NIE ZROBIL TO JESZCZE W PRZYSZLOSCI ZABILBY WAS LUB WAS BLISKICH GDY WYJDZIE NA WOLNOSC
0
Ajjatollah napisał:
DOZYWOCIE DLA PIRATA DROGOWEGO CZY NIKT NIE PROTESTUJE? GDYBY NIKT TEGO NIE ZROBIL TO JESZCZE W PRZYSZLOSCI ZABILBY WAS LUB WAS BLISKICH GDY WYJDZIE NA WOLNOSC
Zakładam, że sprawa jest bardziej złożona niż żądanie: "DOZYWOCIE DLA PIRATA". Myślę, że nie zrobił tego celowo i ten "pirat" jest człowiekiem, a ludzie popełniają błędy. Niektórzy z was chcieliby go zabić. Karę dożywocia już dostał - nigdy tego nie zapomni, jego życie nie będzie takie samo gdyby wtedy nie wsiadł do samochodu.
0
Ludzie, ludzie, ludzie... Żal mi was. Stała sie tragedia a Wy robicie z tego przestawienie, przekrzyQjecie sie jak dzieci w przedszkolu ile powinien dostac i takie tam. Jesli ktokolwiek z Was znałby dyrektywy wymiaru kary wg uznania ustawowego i sędziowskiego to nie gadalibyście takich głupot. Dozywocie jest najwyższa kara w Kodeksie Karnym i jeszcze NIKT w POLSCE nie odbył jej do końca życia a popełnił straszniejsze przestpępstwa niz Tomek. Jeśli znacie pojecie recydywy lub multirecydywy to fajnie jesli nie to odsyłam do słownika. Aha i sąd wymirzajac kare kieruje sie dyrektywami uwzględniając motywacje sprawcy, stan przed popełnieniem przestępstwa, jego dotychczasowe życie, pobutki i przede wszystkim afekty i inne rzeczy o których nie bede pisać, bo nasze społeczeństwo jest zielone i dopeiro Ci co maja stycznośc z prawem karnym wiedza o co tak naprawde chodzi. Napewno on teraz żałuje tego co zrobił, wykarze wieć czynny żal. A ponadto pierd*olicie tak jakby nikt z Was nie był pijany;/ moze nie kazdy prowadził w takim stanie samochod, ale z dyskoteki napewno wracał pod wpływem. Szkoda gadać, jest tragedia i nie rozstrzasajcie tego. A ten tekst z czerwona czcionka wprost mnie zauroczył;/
0
PANI MĄDRA ALE POLSKI KODEKS KARNY JEST DO BANI MOZE NIE SLYSZALAS GDY SPRAWCA WYCHODZI NA WOLNOSC POTEM ZABIJA KOLEJNYCH CZY PRZYPADKOWO CZY CELOWO NIE MA WIELKIEGO ZNACZENIA ALE POLSKI KODEKS KARNY INACZEJ MOWI I DLATEGO TO JEST KPINA POTEM ZNOW SIEDZI W WIEZIENIU ALE DALEJ NIE DOSTAJE DOZYWOCIA. NO COZ NIE MYSLISZ TROCHE JA NIE MIALEM NA MYSLI ZE ZROBIC CZEGOS ZLEGO "CELOWO" ALE "PRZYPADKOWO" TZN. GDY TOMEK ZNOW WYPIJE I WSIADZIE ZA KIEROWNICE ZAPOMINAJAC CO WCZESNIEJ ZROBIL MYSLISZ ZE GDY WYJDZIE NA WOLNOSC NIE BEDZIE PIL, PONIEWAZ BOI SIE ZE COS ZNOW ZLEGO ZROBI? WIERZ MI LUDZIE SA ROZNI I SA ROZNI PO ALKOHOLU. JAK NIE DOZYWOCIE TO CHOCIAZ MOGL POSIEDZIEC JESZCZE Z 25 LAT!!!
0
hehe cudowna ta Twoja czcionka!! a czy ja bronie polskiego prawa? CzłowieQ zastanów sie zanim cos powiesz... Mój przekaz dotyczył tego ze gowno wiecie na temat prawa i gadacie smuty;/ A poki co recydywy nie popełnił wiec nie osądzaj na wyrost... Posiedzi zmądrzeje i zapłaci największą cene za to co zrobił. A i gdybys jeszcze chciał wiedziec to głownie bedzie odpowiadał z atr 177 paragraf 2 spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym- a popatrz jaka przypisywana jest tu wina !! o !! podpowiem-NIEUMYŚLNA!! Poza tym ogolny wymiar kary zawsze stoi za sprawca a nie za poszkodowanym i wszelkie wątpliwosci nalezy rozpatrywac na korzyść skazanego... takie prawo, ja nie wymyślałam:P IGNORANTIA IURIS NOCET!! :PP a czasu cofnąc sie nie da o i tyle ze mnie;]
0
Justyna nie żyje ;((((((((
0
[quote name='Gość' date='29.04.2009, 21:41:21' post='122552'] PANI MĄDRA ALE POLSKI KODEKS KARNY JEST DO BANI MOZE NIE SLYSZALAS GDY SPRAWCA WYCHODZI NA WOLNOSC POTEM ZABIJA KOLEJNYCH CZY PRZYPADKOWO CZY CELOWO NIE MA WIELKIEGO ZNACZENIA ALE POLSKI KODEKS KARNY INACZEJ MOWI I DLATEGO TO JEST KPINA POTEM ZNOW SIEDZI W WIEZIENIU ALE DALEJ NIE DOSTAJE DOZYWOCIA. NO COZ NIE MYSLISZ TROCHE JA NIE MIALEM NA MYSLI ZE ZROBIC CZEGOS ZLEGO "CELOWO" ALE "PRZYPADKOWO" TZN. GDY TOMEK ZNOW WYPIJE I WSIADZIE ZA KIEROWNICE ZAPOMINAJAC CO WCZESNIEJ ZROBIL MYSLISZ ZE GDY WYJDZIE NA WOLNOSC NIE BEDZIE PIL, PONIEWAZ BOI SIE ZE COS ZNOW ZLEGO ZROBI? WIERZ MI LUDZIE SA ROZNI I SA ROZNI PO ALKOHOLU. JAK NIE DOZYWOCIE TO CHOCIAZ MOGL POSIEDZIEC JESZCZE Z 25 LAT!!! [/q A mi się wydaje że ten sprawca wypadku już nie wsiądzie za kółko po alkoholu,pić może będzie pił ale nie będzie jeździł A zobaczcie ile osób dziennie ginie przez pijanych kierowców zbiegłych z miejsca wypadku.Ja znam podobny przykład grupka osób szła na dyskoteke zginęła jedna osoba kierowca pijany zbiegł z miejsca wypadku i się ukrywał przez pewien czas dostał 6 lat. Szkoda że czasu nie można cofnąć bo na pewno ten chłopak nie wsiadł by do tego samochodu i specjalnie tego nie zrobił.On za to będzie musial zapłacić i będzie się winował do końca swych dni...Bardzo współczuje rodzinom-STRASZNA TRAGEDIA;((
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: