Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utopił 9 szczeniąt w beczce przed domem

Utworzony przez BartMich, 27 października 2013 r. o 09:00 Powrót do artykułu
Wczoraj wciągnąłem do odkurzacza pająka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech szmaciarz zdechnie jak te biedne psy! Taka patologia powinna być izolowana i nie kręcić się wśród normalnych ludzi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest uświadamianie ludzi na temat sterylizacji i gdzie pomoc finansowa w jej zrobieniu, bo nie każdego w tym naszym pieprzonym kraju stać na taki luksus, tylko nie mówce, że jak na psa stać to i na sterylizację, na wsi trzyma się psa po to aby pieprzony złodziej nie wkradł się na obejście i nie wyniósł z tego obejścia to co polska bieda jeszcze posiada   http://www.cennik-uslug.pl/inne/ceny-weterynaria   Usługa Ile kosztuje?     Sterylizacja samic 170 - 450 zł Kastracja kocura 100 - 130 zł psa 170 - 450 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Topienie szczeniąt jest karalne a na żywca podrzynanie gardła zwierzęciu nazywa się ubojem rytualnym ? Dobrze,że nie ma u nas ludożerców, którzy również urządzaliby ubój rytualny !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, temat dnia ... Lubię zwierzęta i utopienie szczeniaków to sprawa naganna ale to "normalność" wielu posiadaczy suk i kocic. Zwierzętom nie należy zadawać cierpień ! Zastanawia mnie jednak podejście człowieka do człowieka a w szczególności do tych najsłabszych i zupełnie bezbronnych. Aborcja,  eutanazja, eugenika - tu przymykamy oko a nawet głosujemy za ta patologią ( głosując na partie dążące do prawnej możliwości uśmiercania nienarodzonych) - następnie użalamy się nad topieniem szczeniąt .  Ot , postępowy człowiek obecnych czasów  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Niech szmaciarz zdechnie jak te biedne psy!"   Ano jasne. Jakby on był ginekologiem i wyskrobał dziewięcioro dzieci, to groziłabo mu najwyżej potępienie na antenia Radia Maryja. Za to za utopienie kundli "niech zdechnie". Puknij się w pusty łeb kretynie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  gdzie jest uświadamianie ludzi na temat sterylizacji i gdzie pomoc finansowa w jej zrobieniu, bo nie każdego w tym naszym pieprzonym kraju stać na taki luksus, tylko nie mówce, że jak na psa stać to i na sterylizację, na wsi trzyma się psa po to aby pieprzony złodziej nie wkradł się na obejście i nie wyniósł z tego obejścia to co polska bieda jeszcze posiada   http://www.cennik-uslug.pl/inne/ceny-weterynaria   Usługa Ile kosztuje?     Sterylizacja samic 170 - 450 zł Kastracja kocura 100 - 130 zł psa 170 - 450 zł  
  a no masz rację :( do mnie przypałętała się kotka, owszem karmię itp. ale sterylizacja kosztuje 100 zł. U nas zamiast finansować sterylizacje psów woli się marnować pieniądze na pseudoschorniska i dawać kolesiom publiczne pieniądze za łapanie 3 razy tego samego psa, ktory o wiele bardziej cierpi potem w schronisku gdzie ma liche żarcie, gdzie jest zamknięty w boksie itp. Moim zdaniem, znając realia, facet i tak wykazał się w miare przyzwoitością , sa tacy co do worka i do śmieci... KIEDY PAŃSTWO ZACZNIE FINANSOWAĆ STERYLIZACJĘ ZWIERZĄT?? Druga sprawa weterynarze- oni nie maja żadnego wpływu . jak jeden z drugim zaczana ganiać wisowych za psy to nie beda mieli za co zyć, bo ci nie pojda do nich z chorą krową czy świnią bo "podkablował ".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie robią to samo z ludźmi, czytaj-aborcja. Te same motywy i podobne wykonanie ale jakiegoś większego oburzenia w gazetach nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich latach widać bardzo niepokojącą tendencję: absurdalne przepisy mnożą się w strasznym tempie. Topienie nadmiarowych psów czy kotów od zawsze jest czymś oczywistym, jeszcze parę lat temu nikt przy zdrowych zmysłach nie widział tu problemu. A teraz wyszła jakaś bezsensowna ustawa i do takiej głupoty angażuje się od razu cały aparat ścigania. Co będzie dalej? Czego zabronią w następnej kolejności? Jak bardzo totalitarne metody zostaną użyte w celu egzekwowania tego nowego prawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam koty  ale takigo niedorozwojia bym ukarał surowiej bo co jest zwierzę winne jeżeli wini człowiek kara musi wysoka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty się jacek puknij bardziej. bachory to ludzie robią sobie z pełną świadomością skutków seksu. a chu jowi łeb odrąbać, dobrze, że go stać, żeby sam żył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham zwierzęta,mam dwa koty i psa.Lepszym wyjściem jest utopienie szczedniąt zaraz po urodzeniu,niż skazywanie ich na bezdomność i cierpienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobił. Mieszkam na wsi i tak się robiło i robić będzie. Szczenięta i kocieta topi się zaraz po narodzeniu i jest to postępowanie właściwe i gospodarskie. Idiotyczne przepisy co prawda istnieją ale ja mam je - nie powiem gdzie... Tak samo ubój rytualny według mnie jest dozwolony. Od wieków  zabijało się świnie, podcinało gardło cielętom, zacinało kury i kaczki. Tak było i ma być nadal. I u mnie tak jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  gdzie jest uświadamianie ludzi na temat sterylizacji i gdzie pomoc finansowa w jej zrobieniu, bo nie każdego w tym naszym pieprzonym kraju stać na taki luksus, tylko nie mówce, że jak na psa stać to i na sterylizację, na wsi trzyma się psa po to aby pieprzony złodziej nie wkradł się na obejście i nie wyniósł z tego obejścia to co polska bieda jeszcze posiada   http://www.cennik-uslug.pl/inne/ceny-weterynaria   Usługa Ile kosztuje?     Sterylizacja samic 170 - 450 zł Kastracja kocura 100 - 130 zł psa 170 - 450 zł  
  statystycznie co drugi polak posiada samochod...... jak trzeba za cos zaplacic.....to nagle wszyscy sa biedni. mniej wodki i papierosow, to wystarczy na inne rzeczy.   podejscie do zwierzat w polskiej katolickiej wsi jest z czasow sredniowiecza.....w srodku europy....w XXI wieku  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobił. Mieszkam na wsi i tak się robiło i robić będzie. Szczenięta i kocieta topi się zaraz po narodzeniu i jest to postępowanie właściwe i gospodarskie. Idiotyczne przepisy co prawda istnieją ale ja mam je - nie powiem gdzie... Tak samo ubój rytualny według mnie jest dozwolony. Od wieków  zabijało się świnie, podcinało gardło cielętom, zacinało kury i kaczki. Tak było i ma być nadal. I u mnie tak jest
  wstyd mi za twoja tepote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Topienie nadmiarowych psów czy kotów od zawsze jest czymś oczywistym, jeszcze parę lat temu nikt przy zdrowych zmysłach nie widział tu problemu.  
A ty też mógł byś być nadmiarowym.I cieszył byś się jakby prezes spółdzielni cię w beczce utopił,bo matka cię niepotrzebnie się puściła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ty też mógł byś być nadmiarowym.I cieszył byś się jakby prezes spółdzielni cię w beczce utopił,bo matka cię niepotrzebnie się puściła.
  Nie widzisz różnicy pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd mi za twoja tepote.
ja sie zgadzam tak było i tak bedzie zwalszcza na wsiach. i to nikogo nigdy nie razilo, tylko teraz media o tym wszedzie szumia a ludzie bezmyslni co nie mieszkali nigdy na wsi teraz sie oburzaja. wielkie mi halo ! niedlugo nie bedzie mozna muchy packa zaje.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś szczenięta, jutro...noworodki...i znów beczka po kapuście?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...