Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Utopił 9 szczeniąt w beczce przed domem

Utworzony przez BartMich, 27 października 2013 o 09:00 Powrót do artykułu
Wczoraj wciągnąłem do odkurzacza pająka...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech szmaciarz zdechnie jak te biedne psy! Taka patologia powinna być izolowana i nie kręcić się wśród normalnych ludzi!
0
gdzie jest uświadamianie ludzi na temat sterylizacji i gdzie pomoc finansowa w jej zrobieniu, bo nie każdego w tym naszym pieprzonym kraju stać na taki luksus, tylko nie mówce, że jak na psa stać to i na sterylizację, na wsi trzyma się psa po to aby pieprzony złodziej nie wkradł się na obejście i nie wyniósł z tego obejścia to co polska bieda jeszcze posiada   http://www.cennik-uslug.pl/inne/ceny-weterynaria   Usługa Ile kosztuje?     Sterylizacja samic 170 - 450 zł Kastracja kocura 100 - 130 zł psa 170 - 450 zł
0
Topienie szczeniąt jest karalne a na żywca podrzynanie gardła zwierzęciu nazywa się ubojem rytualnym ? Dobrze,że nie ma u nas ludożerców, którzy również urządzaliby ubój rytualny !
0
No tak, temat dnia ... Lubię zwierzęta i utopienie szczeniaków to sprawa naganna ale to "normalność" wielu posiadaczy suk i kocic. Zwierzętom nie należy zadawać cierpień ! Zastanawia mnie jednak podejście człowieka do człowieka a w szczególności do tych najsłabszych i zupełnie bezbronnych. Aborcja,  eutanazja, eugenika - tu przymykamy oko a nawet głosujemy za ta patologią ( głosując na partie dążące do prawnej możliwości uśmiercania nienarodzonych) - następnie użalamy się nad topieniem szczeniąt .  Ot , postępowy człowiek obecnych czasów  
0
"Niech szmaciarz zdechnie jak te biedne psy!"   Ano jasne. Jakby on był ginekologiem i wyskrobał dziewięcioro dzieci, to groziłabo mu najwyżej potępienie na antenia Radia Maryja. Za to za utopienie kundli "niech zdechnie". Puknij się w pusty łeb kretynie.
0
  gdzie jest uświadamianie ludzi na temat sterylizacji i gdzie pomoc finansowa w jej zrobieniu, bo nie każdego w tym naszym pieprzonym kraju stać na taki luksus, tylko nie mówce, że jak na psa stać to i na sterylizację, na wsi trzyma się psa po to aby pieprzony złodziej nie wkradł się na obejście i nie wyniósł z tego obejścia to co polska bieda jeszcze posiada   http://www.cennik-uslug.pl/inne/ceny-weterynaria   Usługa Ile kosztuje?     Sterylizacja samic 170 - 450 zł Kastracja kocura 100 - 130 zł psa 170 - 450 zł  
  a no masz rację :( do mnie przypałętała się kotka, owszem karmię itp. ale sterylizacja kosztuje 100 zł. U nas zamiast finansować sterylizacje psów woli się marnować pieniądze na pseudoschorniska i dawać kolesiom publiczne pieniądze za łapanie 3 razy tego samego psa, ktory o wiele bardziej cierpi potem w schronisku gdzie ma liche żarcie, gdzie jest zamknięty w boksie itp. Moim zdaniem, znając realia, facet i tak wykazał się w miare przyzwoitością , sa tacy co do worka i do śmieci... KIEDY PAŃSTWO ZACZNIE FINANSOWAĆ STERYLIZACJĘ ZWIERZĄT?? Druga sprawa weterynarze- oni nie maja żadnego wpływu . jak jeden z drugim zaczana ganiać wisowych za psy to nie beda mieli za co zyć, bo ci nie pojda do nich z chorą krową czy świnią bo "podkablował ".
0
Ludzie robią to samo z ludźmi, czytaj-aborcja. Te same motywy i podobne wykonanie ale jakiegoś większego oburzenia w gazetach nie widzę.
0
W ostatnich latach widać bardzo niepokojącą tendencję: absurdalne przepisy mnożą się w strasznym tempie. Topienie nadmiarowych psów czy kotów od zawsze jest czymś oczywistym, jeszcze parę lat temu nikt przy zdrowych zmysłach nie widział tu problemu. A teraz wyszła jakaś bezsensowna ustawa i do takiej głupoty angażuje się od razu cały aparat ścigania. Co będzie dalej? Czego zabronią w następnej kolejności? Jak bardzo totalitarne metody zostaną użyte w celu egzekwowania tego nowego prawa?
0
ja mam koty  ale takigo niedorozwojia bym ukarał surowiej bo co jest zwierzę winne jeżeli wini człowiek kara musi wysoka
0
ty się jacek puknij bardziej. bachory to ludzie robią sobie z pełną świadomością skutków seksu. a chu jowi łeb odrąbać, dobrze, że go stać, żeby sam żył.
0
Kocham zwierzęta,mam dwa koty i psa.Lepszym wyjściem jest utopienie szczedniąt zaraz po urodzeniu,niż skazywanie ich na bezdomność i cierpienie.
0
I bardzo dobrze zrobił. Mieszkam na wsi i tak się robiło i robić będzie. Szczenięta i kocieta topi się zaraz po narodzeniu i jest to postępowanie właściwe i gospodarskie. Idiotyczne przepisy co prawda istnieją ale ja mam je - nie powiem gdzie... Tak samo ubój rytualny według mnie jest dozwolony. Od wieków  zabijało się świnie, podcinało gardło cielętom, zacinało kury i kaczki. Tak było i ma być nadal. I u mnie tak jest
0
  statystycznie co drugi polak posiada samochod...... jak trzeba za cos zaplacic.....to nagle wszyscy sa biedni. mniej wodki i papierosow, to wystarczy na inne rzeczy.   podejscie do zwierzat w polskiej katolickiej wsi jest z czasow sredniowiecza.....w srodku europy....w XXI wieku  
0
I bardzo dobrze zrobił. Mieszkam na wsi i tak się robiło i robić będzie. Szczenięta i kocieta topi się zaraz po narodzeniu i jest to postępowanie właściwe i gospodarskie. Idiotyczne przepisy co prawda istnieją ale ja mam je - nie powiem gdzie... Tak samo ubój rytualny według mnie jest dozwolony. Od wieków  zabijało się świnie, podcinało gardło cielętom, zacinało kury i kaczki. Tak było i ma być nadal. I u mnie tak jest
  wstyd mi za twoja tepote.
0
  Topienie nadmiarowych psów czy kotów od zawsze jest czymś oczywistym, jeszcze parę lat temu nikt przy zdrowych zmysłach nie widział tu problemu.  
A ty też mógł byś być nadmiarowym.I cieszył byś się jakby prezes spółdzielni cię w beczce utopił,bo matka cię niepotrzebnie się puściła.
0
A ty też mógł byś być nadmiarowym.I cieszył byś się jakby prezes spółdzielni cię w beczce utopił,bo matka cię niepotrzebnie się puściła.
  Nie widzisz różnicy pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem?
0
wstyd mi za twoja tepote.
ja sie zgadzam tak było i tak bedzie zwalszcza na wsiach. i to nikogo nigdy nie razilo, tylko teraz media o tym wszedzie szumia a ludzie bezmyslni co nie mieszkali nigdy na wsi teraz sie oburzaja. wielkie mi halo ! niedlugo nie bedzie mozna muchy packa zaje.... 
0
Dziś szczenięta, jutro...noworodki...i znów beczka po kapuście?
0
szkoda
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: