Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie powstanie multipleks

Utworzony przez Charlie, 11 listopada 2010 r. o 18:28 Powrót do artykułu
Wspaniale.Galeria bez kina to nieporozumienie.Ja czekam głównie na kino.Bo ze sklepami to sobie radzę a Zorza -cóż jaka jest kazdy wie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weszłam sobie na stronkę Cinema-Lumiere .Jest rezerwacja on-line i można podejrzeć co się dzieje.Grają premierowo Śniadanie do łóżka.I co? na sali KOMPLET ! A miasta Chełm i Suwałki są takie same.U nas też nareszcie będzie normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
www.cinema-lumiere.pl fajna strona.Fajna galeria,dobry repertuar.Malina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiadomo ze Polska jest 100 lat za zachodem w USA np. do kina chodzi sie dla zabicia czasu lub na bzykanie a filmy oglada sie na coraz popularniejszym Netflix (streaming)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm to zadupie. Zróbcie coś u nasz w Tyszowcach, też jesteśmy miastem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szmaty z Bangladeszu i innych w cenie ok 100 zł, to czeka na nas w super sklepach C&A i innych wymienionych w artykule.Miałem wątpliwą przyjemność zakupić kilkanascie rzeczy , które w 1 praniu farbują i przybywa im na długości.A niektóre szmaty to nawet w Bangladeszu nikt by nie włożył. I jeszcze jedno na bazarze w Krasnymstawie kupisz eleganckie za 20 zł. Pozdrawiam. I nie jestem oportunistą, tylko stwierdzam fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To siedz sobie na tym bazarku w Krasnymstawie. Co nas w Chełmie to obchodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że w końcu powstanie to centrum handlowe. Podejrzewam, że taką nadzieje ma większość mieszkańców, poza paroma marudami, którym nic w naszym mieście się nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maksio napisał:
To siedz sobie na tym bazarku w Krasnymstawie. Co nas w Chełmie to obchodzi.
Chełm to takie zadupie z fontanna w srodku i podświetlonymi kościołami i dziurawymi drogami i to wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Chełm to takie zadupie z fontanna w srodku i podświetlonymi kościołami i dziurawymi drogami i to wszystko.
Gościu masz w gębie takie załupie,źe w innej części ciała coś Ci chlupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem dziś krasnym wieś aż miło godz 20 a w galerii tylko Tesco otwarte a jaki komfort zakupów. Miło też było przy tankowaniu tylko jedno cayen i multimedia gapiów! Apropos tyszowcow to koncert sodu się chociaż udał jak dali wam prawa miejskie? Nie ładnie andrzejku ... Jutro sobie pogadamy... Na temat chelma oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lemoniadowy Joe napisał:
Weszłam sobie na stronkę Cinema-Lumiere .Jest rezerwacja on-line i można podejrzeć co się dzieje.Grają premierowo Śniadanie do łóżka.I co? na sali KOMPLET ! A miasta Chełm i Suwałki są takie same.U nas też nareszcie będzie normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta... Suwaki s takie same, tylko... 2 razy wieksze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Suwałki 69 tys, Chełm 67 tys, tyle, że tam trochę inna mentalność i kultura, a tutaj przyjedzie jakiś bodziak z Krasnego i rzuca śmieci na ulicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W takim Singapurze by go za to rozstrzelali a co do Suwałk bez przesady..To nie Nowy Jork.Nie jesteśmy nic gorsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę (bo byłam w pon w Arcadii w Warszawie) że Cinema City niczym specjalnym się nie wyróżnia na tle tego Luniera.Multiplex to multiplex
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że ten multiplex będzie ogrzewany zimą a klimatyzowany latem.Byle do wiosny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niech już budują to kino szybciej.Piątek,weekend chciałoby się pójść do kina ale na co? kurka wodna na co? porównajcie dzisiejszyrepertuar Zorzy i np tego Lumiera w Suwałkach.Żal chwyta,o warunkach juz nie wspomnę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moja noga w zapyziałej,zimnej i ponurej Zorzy nie powstanie,a do galerii chętnie bym wyskoczył
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...