Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Chełmie powstanie multipleks

Utworzony przez Charlie, 11 listopada 2010 r. o 18:28 Powrót do artykułu
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaś w Zamościu w 4 miechy w kinie było 69 999 widzów.Dlaczego tyle ma nie być i u nas.Zwłaszcza że kino ma być w galerii a więc lepiej położone i pewnie wykończone.łowa do góry,będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A niebawem będzie tron-dziedzictwo,Weekend,Och Karol 2,Wojna żeńsko-męska,Wyjazd integracyjny,Piraci z Karaibów i .Superfilmy,superrok tylko nie u nas.Zalość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niebawem Sylwester.Kina w Polsce robią fajne przeglądy,noce sylwestrowe w kinie z premierami,Te w Suwałkach też.Szkoda że nie w Chełmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończyć gadanie-zacząć budowanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm lubi się bawić i potrzebuje. Jak wszyscy w Polsce na Sylwestra,na koncertach cz w kinie. Jesteśmy normalni.Ja też chcę dobrego kina i bardzo czekam.Oby tym razem naprawdę,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z okazji Nowego Roku życzę firmie Lumiere powodzenia i gratuluję odwagi zainwestowania w pięknym Chełmie.Good luck
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a tu dzisiaj dzień wolny,wszystko pozamykane,co robić? A kina w galeriach pootwierane eeech!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kończyć gadanie-zacząć budowanie!!!
Dokładnie tak! Dopóki nie będzie rozpoczęcia budowy, nie ma o czym pisać. Na razie jest to tylko przedwyborczy lep.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bw napisał:
Dokładnie tak! Dopóki nie będzie rozpoczęcia budowy, nie ma o czym pisać. Na razie jest to tylko przedwyborczy lep.
Generalnie to masz rację ,chociaż z małym wyjątkiem.Jak się nie daje zapomnieć o obietnicach i rozlicza z realizacji to trudniej sie wycofać,Inaczej rzeczywiście kończy się na obiecankach-macankach przedwyborczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! multiplex albo...śmierć!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę obejrzeć WEEKEND Pazury! teraz! CZy jestem obywatelem drugiej kategorii zeby być zdanym na spady sprzed miesięcy w Zorzy czyli tzw kinie? dosyć tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bw napisał:
Dokładnie tak! Dopóki nie będzie rozpoczęcia budowy, nie ma o czym pisać. Na razie jest to tylko przedwyborczy lep.
w budowę galerii uwierzę jak wjadą tam koparki.Wcześniej nie,za dużo już było tych terminów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 stycznia otwarty został 3 salowy multiplex w Kłodzku.Kłodzko ma 28 tys mieszkańców! jest dwa razy mniejsze od naszego Chełma.Jest mi z tego powodu smutno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może za dwa lata i my sie doczekamy jak tym razem nie wyjdzie to już pewnie nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem to juć chyba pewne.Właśnie przeczytałem na portalu The City że Galeria Chełmska podpisała ostateczną umowę ze spółka Lumiere na budowę kina.Super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HEHEHE BĘDZIE PUSTO JAK W STARYM KINIE. CHEŁM TO NIE ZAMOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorza to syf. koniec z tym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"HEHEHE BĘDZIE PUSTO JAK W STARYM KINIE. CHEŁM TO NIE ZAMOŚĆ. " Masz rację. Chełm to dużo większe miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zzzz napisał:
"HEHEHE BĘDZIE PUSTO JAK W STARYM KINIE. CHEŁM TO NIE ZAMOŚĆ. " Masz rację. Chełm to dużo większe miasto.
Ta dużo większe w szeż czy w zdłurz hahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...