Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W co zainwestuje Chełm: Poznaj projekt budżetu

Utworzony przez Gość, 25 września 2013 r. o 21:49 Powrót do artykułu
W przyszłym roku wybory to jedzcie kiełbaski wyborcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jedno wybory czy nie ważne żeby nam było lepiej jeździć! Ja tam jestem zadowolona z rządów Pani Fisz. Przynajmniej widać, że coś się w naszym mieście dzieje. Rodzina, która mnie po wielu latach odwiedziła nadziwić się nie mogła jak u  nas ładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:ph34r: KIEDY W KOŃCU ZAMIAST nikomu nie potrzebnych ścieżek rowerowych szanowan pani prezbuduje ulicę LUBELAKSA, bo na DARMOCHE nie ma co liczyć. Pozdrawiam. :D 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kolejowa to co????Ehhh Pani Prezydent...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw zadbać o to aby mieszkańcy nie byli narażeni na utratę zdrowia, najważniejsze jest bezpieczeństwo i zdrowie a później rozrywki i komfort - jeżeli nie znajdą się w budżecie na 2014 rok inwestycje poprawiające standardy środowiska , jeżeli nie zostaną podjęte kroki w kierunku ochrony mieszkańców przed hałasem , spalinami itp. to gwarantuję obecnej władzy wizyty z prokuratury i nie będzie wymówki , że budżet miasta jest zbyt mały bo nikogo to nie interesuje - obowiązek jest obowiązkiem , mnie też się nikt nie pyta czy mam na podatek śmieciowy, podatek od nieruchomości etc. to że ja mam mały budżet nie usprawiedliwia mnie do łamania prawa, do nie wywiązywania się z obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko jedno wybory czy nie ważne żeby nam było lepiej jeździć! Ja tam jestem zadowolona z rządów Pani Fisz. Przynajmniej widać, że coś się w naszym mieście dzieje. Rodzina, która mnie po wielu latach odwiedziła nadziwić się nie mogła jak u  nas ładnie
to gdzie twoja rodzina mieszka? po polsce nie jeździ? zawieź ją do innych miast to im z wrażenia gacie z dupy spadną .Gówno się robi w Chełmie przy takich możliwościach finansowania ze środków UE można śmiało powiedzieć że nic nie jest zrobione - pomijając te wyprdukowane buble typu ścieżka rowerowa za ponad 5 mln. zł , a jak jesteś zadowolona to oznacza że albo pracujesz w budżetówce albo wyremontowali drogę pod twoją chałupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no jest jeszcze dużo roboty w mieście , dużo się zmieniło , już coraz bliżej celu ale jeszcze zostało parę zakładów pracy więc trochę to potrwa zanim będzie można mieszkańców całkowicie zadłużyć i przejąć wszystko za darmochę. Myślę , że trzeba by jeszcze kilka marketów otworzyć najlepiej z samymi kasami samoobsługowymi takimi jak w tesco , aby ograniczyć liczbę pracowników do minimum, trzeba inwestować w automatyzację - nawet unia wspiera projekty innowacyjnej gospodarki , więc trzeba zastąpić jak najwięcej ludzi maszynami, nie będzie pracy to albo się wyprowadzą za granicę albo zadłużą , oddadzą skromne majątki za darmo i pójda pod most a tam już szybko zachorują , nawet jak się zapiszą w kolejkę do lekarza to pewnie większość nie dotrwa. Tylko co wtedy miasto zrobi z takim dużym chełmskim "polem pustostanów" ? może zrównać z ziemią i postawić spalarnię śmieci - największą w europie, chociaż śmieci z europy jest już gdzie palić przecież jest "cementownia" , a tak na marginesie to za dużo ludzi tam pracuje, ale to kwestia czasu i rozwiążą ten problem, no to może skład azbestu albo odpadów radioaktywnych? ale póki co , póki jeszcze pałętają się ludzie to może zrobić kurort dla mysliwych z całej europy , a bezrobotni będą za miskę zupy całymi dniami z kołatkami na nagonce popitalać , a co bardziej zdesperowani za większą miskę to i zwierzaki mogą udawać. No coś będzie trzeba zrobić w tym Chełmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...