Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak po stronie ukraińskiej nie ma sklepów? są nawet dwa gdzie w jednym jest duży wybór tego co polacy kupują; również jest zabytek szczególnie jeden stary katolicki kościółek który popadł w zapomnienie o który się nie dba przez co popada w ruinę; Dołhobyczowianie i mieszkańcy okolicznych wsi będą krążyć dopóki dopóty celnicy na osobistej nie sprawdzą kanału. Za duże przejście za mały ruch i jest płacz celników gdyż za bardzo polacy łapali na przemycie i nikt nie chce jeździć. Jeździł autobus z hrubieszowa na dołhobyczów do nowowołyńska włodzimierza i z powrotem ale za długo się stało na granicy bo nie raz ruch prawie zerowy a dwie godziny czekało się na odprawę to mniej ludzie z każdym razem jeździło przemycić się nic nie dało w małych ilościach aż w końcu zlikwidował pks połączenie. Sami są celnicy tamtejsi sobie winni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adres strony kampanii "Piesze przejścia graniczne" to www.facebook.com/turystycznagranica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest atrakcyjne pod względem turystycznym? A mnie się zdawało, ze to turysta indywidualnie decyduje, co jest dla niego atrakcyjne, a co nie. Nie każdy turysta to żarłok, pijak i przemytnik. Są też tacy, co lubią przecierać nowe szlaki rowerowe, np. ja. Bardzo się cieszę z tej inicjatywy, nie mogę się doczekać, łańcuch i podzespoły już po przeglądzie i konserwacji. A potem? Uhrynów, Sokal, Waręż, Bełz, Uhnów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu Dołhobyczów jest w dziele Chełm a nie Zamość przecież to byłe województwo zamojskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WPROWADZIĆ ALKOMAT I po ruchu rowerowym, bo każdy tzw turysta rowerzysta będzie jechał po wódę a z 1/2 LITRA będzie miał w sobie. Po drugie, obowiązkowo sprawdzać karty rowerowe i podstawowe wyposażenie, światła , dzwonek , lusterka, i trzeźwość i PO KŁOPOCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...