Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Okunince nad jez. Białym ma być bezpiecznie

Utworzony przez crx, 9 czerwca 2011 o 08:25 Powrót do artykułu
Utworzyć kilka plutonów chłopaków ZOMO i będzie po problemie.Co jakiś czas przrerzucać ich w inne miejsca.Ludzie "kryminału" raczej będą istnieć zawsze i nie ma co się łudzić ,że będzie inaczej!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Tam nigdy nie było bezpiecznie i nie będzie chyba ze zamkną te cyrk
0
Odwiedziłem ten przybytek w ten weekend. Jeziorko czyste, tyle pochwał. Po pierwsze, strach poruszać się po miasteczku: każdy burak przyjeżdża swoim motorem lub samochodem, by zapier***ać jak idiota główną ulicą, huk niesamowity, ludzi pełno, a ci jeżdżą jak deb***e - połowa pijana. Zero policji - a ludzi więcej jak we Włodawie! Nie ma gdzie zaparkować - wstyd, tyle kasy gmina kosi... chyba, bo nie dostałem ani jednego paragonu przy zakupach. Ceny w budach wyższe niż w europejskich kurortach! Następnie, najgorsze, zasrane napite dresiarstwo, chodzą tacy na jeden strzał, szukają zaczepki, a jak się nie uda, to idą się... kąpać - oczywiście nachlani!
0
nie róbcie jaj, 16 psów ma chronić ludzi na plaży, miasteczku?? na same centrum trzaba tylu psów a co mowiac o calym terenie jeziora?? to kpiny!! chuje z włodawy
0
Okuninka przyciąga patologie jak żadne inne jezioro... żal.
0
Nie zastępca wójta gminy tak jak jest napisane w artykule a sekretarz
0
Jak uslysze od łysych, dresiarzy, ze ktos jest z Wlodawy to woń i ma wpier*** I tak Okuninka nie będzie bezpieczna bo przecież ma być kilka tysięcy ludzi w dzień to jak mają ich chronić?
0
JA PEWNEJ NIEDZIELI CHCIAŁEM WYPOŻYCZYĆ SKUTER CELEM PRZEJECHANIA SIĘ,NAWIJAM WIĘC DO DZIECKA CO TAM ZA SZNURKIEM SIEDZIAŁ "KOLEŚ DAJ MNIE ALKOMAT CELEM PRZEBADANIA SIĘ,CZY ABY NA PEWNO JESTEM NA TYLE TRZEŹWY I MOGĘ WZIĄŹĆ SKUTER ....BO LUBIE ZAPI...LAĆ NA TO ON ŻE NIE MAJĄ TAKOWEGO USTROJSTWA,WIĘC POSZEDŁEM OD MIASTECZKA AŻ POD OŚRODEK BANKU NA POLIS STEJSZYN W CELU PRZEBADANIA SIĘ,POLICJANT MI MÓWI "NIE MAM" UKRADLI A DRUGI MAJĄ CHŁOPAKI W POLONEZIE WIĘC PYTAM DZIE POLONEZ TERAZ MOŻE BYĆ TO ON ŻE NIEWIE BO BATERIA PADŁA I NIEMA KONTAKTU Z "BRYGADĄ MOBILNĄ" ZREZYGNOWANY WRÓCIŁEM NA MIASTECZKO CELEM MIMO WSZYSTKO PRZEJECHANA SIĘ JUŻ PRAWIE MIAŁEM SKUTER W RĘKACH GDY POJAWIŁA SIĘ BRYGADA Z ZEPSUTYM WALKIE-TALKIE, ZATRZYMUJE ICH I PROSZĘ O UMOŻLIWIENIE PODMUCHANIA,NA TO ONI ŻE JAK CHCE PODMUCHAĆ TO ONI MAJĄ W BAGAŻNIKU MATERAC,I POJECHALI....TEGO DNIA NIECO PÓŹNIEJ JEDNAK MKNEŁEM SZOSĄ WŁODAWSKĄ NA SKUTERKU Z WYPOŻYCZALNI BĘDĄC RACZEJ PEWNY ŻEM TRZEŹWY JAK ŚWINIA BO JAK WSPOMNIAŁEM WCZEŚNIEJ LUBIE ZAPIER...LAĆ ŁOT I CAŁA HISTORYJA WNIOSKI ....? JEŚLI WYDAJE CI SIĘ ŻE JESTEŚ TRZEŹWY TO CI SIĘ TYLKO WYDAJE ŻE JESTEŚ
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: