Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W wypadku BMW w Wierzbicy zginął 18-letni piłkarz

Utworzony przez sahin, 15 listopada 2010 r. o 12:05 Powrót do artykułu
Gość napisał:
"Obaj pochodzili ze Staszyc. Prawdopodobnie byli ze sobą spokrewnieni. Nie wiadomo, kto kierował, bo obaj, po uderzeniu w słup energetyczny, wypadli na jezdnię" Gdy policja wyjaśni który z nich kierował i czy kierujący był pijany to będzie wiadomo który z nich jest odpowiedzialny za śmierć kolegi/kuzyna. Czy będzie można nazwać go wtedy mordercą ? Moim zdaniem TAK.
nikt nie nazwie go mordercą,ponieważ są tak samo winni,pasażer wiedział,co może się stać wsiadając z pijanym kierowcą do samochodu,nikt go do tego nie zmuszał.Miał nadzieję,że się uda...nadzieja umarła 2 km dalej...[*] straszna tragedia i nie wyżywajcie się na forum,ciekawe czy bezpośrednio w oczy to samo wykrzyczelibyście zrozpaczonym rodzinom??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LongDong napisał:
I bardzo dobrze, pier***one bezmózgie łyse szmaty. Powinni wszystkich wystrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LongDong napisał:
I bardzo dobrze, pier***one bezmózgie łyse szmaty. Powinni wszystkich wystrzelać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Makabra, już pominę to czyja, to wina itd. Dziwi i zastanawia mnie tylko jedno... dlaczego nikt nie zareagował- koledzy, znajomi, rodzice... przecież kiedy jeden i drugi wychodził z domu w sobotę o tej, a nie innej porze, co wychodził, to chyba normalne i jasne, że na zakupy nie jechał... i wiadomo było, ze kluczyki raczej powinien zostawić w domu . Nie mogę sobie wyobrazić sytuacji, kiedy prawie każdy przecież musiał widzieć- będąc razem z nimi w barze na imprezie- że chłopaki maja już w czubie- dlaczego nikt nie zareagował??? przerażający był sam widok tuż po wypadku.... Tylko... czy jest sens teraz ich obrażać i krytykować ? Stało się, oni zapłacili za to swoim życiem, a o zmarłych (czy byli na podwójnym gazie, czy nie, czy mieli te zapięte pasy, czy nie, czy się ścigali, czy nie...) nigdy źle się nie mówi. Wielki szacunek dla tych wszystkich, którzy okazali więcej szacunku i zrozumienia, czyli wszystkich znajomych ofiar wypadku, których połączyło w niedzielę po 17ej wielkie współczucie - z nich trzeba brać przykład! Przychodząc na niedzielny marsz okazali szacunek nie tylko dla ofiar wypadku, ale również dla ich rodzin. Przecież w głowie nawet się nie mieści jak, co niektórzy na tym forum sobie pozwalają! Po cholerę oczerniać, czy to coś teraz da? Nic teraz nie pomoże, że jeden, czy drugi anonimowo, bo w internecie, będzie bawił się w Pana Boga i oceniał jaki jeden i drugi był, bo mieszkał na wsi i miał BMW- żenada ludzie żenada!!!! Współczucie dla rodzin, a zarazem współczucie dla większości wypowiadających się na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale żal ... 2 młodych chłopaków straciło życie a wy sie nabijacie i obrzucacie ich bezmyślnymi obelgami? Naprawde gdyby się wam taka sytuacja przytrafiła to też byście się tak zachowywali? Nie jestem z Wierzbicy Ale niedaleko mieszkam i miałem okazje poznać radka... I wy ludzie potraficie siedziec tylko przed kompem i bluzgać na kogoś!!! Tchórze i Cfaniaki ... Bardzo mi przykro ,moje kondolencje , Współczuje ludziom z Wierzbicy jak i rodzinie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie wie jak naprawdę było. Mogło to być jakieś zwierze które nagle wyskoczyło na jezdnie albo nie widoczny pieszy, brawura itd. Każdy z nas popełnia błędy ;/ Można powiedzieć "gorączka sobotniej nocy". Ale bez sensu jest wypisywanie takich obelg i wyzwisk ! Trzeba mieć wyczucie w takich sprawach! Jedyną rzeczą która została to cieszyć sie tym że odeszli do Pana i będą wiecznie szczęśliwi=D Pokój ich duszom!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy niektórzy są obłudni, okrutni bez odrobiny współczucia... to nawet w głowie się nie mieści, my cierpimy a wy wbijacie nam szpila za szpilą... wieśniaki, buraki, ze pijani, że bez pasów itd...byli młodzi, każdy popełnia błedy, ale oni ponieśli największą karę... ludzie jak możecie??? podpisujecie się xyz czy inaczej, obrażacie, oceniacie, jak już chcecie i obrzucać błotem to podpiszcie się swoim imieniem i nazwiskiem... zło i brak jakiegokolwiek współczucia wraca, i to ze zdwojoną mocą.. jak można się cieszyć, że ktoś zginął??? byli wspaniałymi chlopakami i super kolegami, takimi chcemy ich zapamiętać. Michał i Radek zawsze będziemy o Was pamiętać! [*] Niech Bóg ma Was w swojej opiece..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piłkarz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie pytam : Czy jest jakis moderator w tej elektronicznej "gazecie"????? Kazdy ma prawo dac swoja opinie, ale sa jakies granice, zwlaszcza jesli chodzi o takie tematy. A TY CZYTELNIKU-KOMENTATORZE MIEJ TROCHE SZACUNKU I WSPOLCZUCIA DLA RODZINY I BLISKICH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszna tragedia ...dalej nie mogę w to uwierzyć .;( [*][*]...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ha ha ha kolejny obrońca z żałosnymi argumentami Oczywiście winna jest Policja i wszyscy wokoło. Biedne dzieci padły ofiarą braku Policji pod barem. A gdzie byli rodzice ???
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
idz tam gdzie twoje miejsce czyli do kibla PISuaze powalony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
gdzie byli rodzice pytasz? A no ciezko zarabiali na chleb, bo Tusk ze swoimi kolegami kombinatorami sam korzysta, a jak komus trzeba zasilek wyplacic na godne zycie...to nie ma na to ani grosza. To Powska policja ma dbac o porzadek, a nie przesladowac opozycje. Nieszczescie dla was jest niczym waznym i bolesnym, tylko szukacie okazji do odegrania sie na prawdziwych Polakach. To tak, jak bylo ze smiercia prezydenta RP pana Lecha Kaczynskiego. Caly narod wylewal zly zalu, ale elektorat PO, PSL i SLD kpil w zywe oczy.
Zasiłek? do pracy ku*wa a nie siedzisz na du*** i czekasz aż ktoś Ci wszystko poda na tacy.. właśnie takie lenie i gnoje jak Ty dążą do władzy moherów.. PO MOIM TRUPIE A chłopaki rzeczywiście byli wspaniali..dalej nie mogę się otrząsnąć po tej tragedii, dalej nie mogę w to uwierzyć..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlamnie to wy wszyscy powyzej jesteście niedorobieni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć ryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo żygać sie chce [b]dajcie im wreszcie spokój swiety niezasłuzyli na te wasze puste idiotyczne komentar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w wierzbicy znalem chlopakow ale jedno powiem przed wypadkiem wieczorami samochody gonili jak glupie szczegulnie ze staszyc nie bede wymienial marek i pisk opon teraz jest spokoj stalo sie tak a nie inaczej ze wiecej nikt nie zgina*(((( A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie nie wazne jak i gdzie stalo sie nikt tego nie zmieni nie ma co pasac tak czy tak u mnie nie dawno chłopak sienzastrzelil i co wy na to napizecie chyba chory byl nic z tych rzeczy rak poprotu mialo byc ludzie wieczny odpoczyneek..........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie szkoda mi was ludzie niektóre wasze wypowiedzi irytują wszystkich sami jesteście ,,dresami" troszeczkę szacunku. Znałem bardzo dobrze jednego i drugiego i wiem że nie zasłużyli na taki los. Może popełnili błąd wsiadając do samochodu, ale kto z nas nie popełnia błędów. Apeluje o szacunek!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...