Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
są ważniejsze potrzeby niż łatanie dróg, dziurawa droga zmusza do wolniejszej jazdy i przyczynia sie do mniejszej ilości wypadków, np. taka Trubakowska z kocimi łbami umożliwia jazdę z prędkością tylko 100 km/godz. a po reparacji już 120. Więc pieniądze winny byc wydane na kolejna fontannę lub nowe kwiaty narodzie kolo Kameny, no w ostateczności na iluminację kolejnego kościoła, jak pięknie wygląda bazylika w nocy jak siedzisz z wędka na Żółtańcach ,tylko podziwiać.Pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czyżby automobilklub "załatwił" chełmianom lepsze drogi?? Brawo!! Mam w nosie wysokość zadłużenia, chcę lepszych dróg!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zróbcie wreszcie drogi na Dyrekcji!!! Szwoleżerów(jezdnia i chodniki), rondo przy CHDK-u, jezdnia przed Gmachem i wiele innych okolicznych ulic , których już nie wymienię aż się prosi o remont. Niedługo te setki samochodów nie będą mogły wcale tamtędy przejechać, a ruch jest naprawdę ogromny. Ja rozumiem,że na wszystko potrzeba pieniędzy, ale dlaczego robiona jest cięgle tamta strona miasta a tu CISZA ?????? Są równi i równiejsi???????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najważniejsza i najpilniejsza jest obwodnica. To strategiczny punkt. Odciąży miasto, zapewni bezpieczeństwo. Na południu także konieczna jest alternatywna droga.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ty gorczyca gdzie byłeś przez całą kadencję fiszowej? dlaczego wtedy nie walczyłeś. Teraz straszysz radnych oj nie ładnie to śmierdzi prokuraturą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ot odezwał się prostacki sympatyk PiSu. 1. Nazwiska się pisze z dużej litery. 2. Pamiętasz czy podczas kadencji była taka sytuacja, że radni nie chcieli przeznaczyć kasy z oszczędności na drogi?? 3. Czym Gorczyca tak wystraszył radnych, że aż kwalifikuje się to do prokuratury? Czekam na odpowiedzi, jednak bez większej nadziei, że się doczekam. Taka jest formuła Pisowców - opluć i uciekać!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najlepiej nie pozwalać władzom wydawać pieniędzy na remonty dróg, a potem powiedzieć, że władza nie dba o drogi, a jeszcze lepiej na każdej sesji zgłaszać interpelacje w sprawie tychże remontów - typowe działanie obecnej opozycji. Dobrze, że wybory w listopadzie......., co to za radni, którzy nie głosują za tym, czego oczekują mieszkańcy. Chełmianie chcą dobrych i bezpiecznych dróg, ładnego i czystego miasta, w którym coś się dzieje, nawet kosztem zwiększonego deficytu. W budżecie państwa też jakoś deficyt się nie zmniejsza........
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W zimie zabrać pieniądze na odśnieżanie. W lecie zabrać pieniądze na asfalt> Kto tych Czechów i Bajków wybiera???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po co nam radni. Szkoda pieniędzy na to towarzystwo.Wybierajmy prezydenta - niech rządzi. Jak źle to wtedy zmiana. A tak nawet jeżeli jest dobry pomysł, to drudzy go nie poprą bo z innej opcji.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gorczyca, jak jego koleżanka Agatka, tylko staszy radnych. A gdzie był jak Agatka planowała bużet i jak połowę z marniutkich pieniędzy na remonty dróg zabrała na jedno rodno? Remonty są potrzebne jak każdego roku. Zamiast zatrudniać coraz więcej nowych urzędników mogła Agatka przeznaczać coraz więcej pieniędzy na remonty. Ale przecież nie o to chodzi. Chodzi o to, by w roku wyborczym przyłożyć radnym opozycji. Gorczyca mówi o ulicy Szwoleżerów, przecież to Fisz stara sie jak może, żeby nie zrobić tej ulicy. Przynajmniej tak to wygląda. Tak więc, trochę uczciwości! A radni nie chcą oszczędzać bo im się tak podoba, ale po to, żeby w przyszłym roku, były pieniądze na służbę zdrowia, oświatę, inwestycje itp. Panie Groczyca, ludzi trzeba szanować! A Pan ich straszy. A może by się tak Pan zainteresował, jakie są argumenty, a nie wykonywał polecenia...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gorczyca to działacz SLD. 4 lata temu startował do Rady Miasta z list SLD na szczęście mu sie nie udało. Teraz pod szyldem Automobilklubu już robi kampanię.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panu Gorczycy juz dziekujemy. Skompromitowal sie konkretnie kiedy zabranial topic Marzanne...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Witam! Zazwyczaj nie biorę udziału w tego typu słownych przepychankach, gdyż internet jest to medium w którym jak się niektórym wydaje można każdego bezkarnie, anonimowo opluć bez żadnych konsekwencji. Tym razem zmobilizowany przez moje niezawodne koleżeństwo postanowiłem dać odpowiedź moim krytykantom z nadzieją, że może coś zrozumieją. 1. niko - bardzo żałuję, ale jak piszesz "Agatka" nie jest moją koleżanką! Dla mnie jest to prezydent mojego miasta. Piszesz też " Panie Groczyca, ludzi trzeba szanować! A Pan ich straszy. A może by się tak Pan zainteresował, jakie są argumenty, a nie wykonywał polecenia... Wobec tego mam prośbę, podaj te argumenty i określ czym tak straszę radnych! Polecenia to wykonuję tylko wydawane przez żonę i to nie zawsze!! 2. Grzegorz załóż się - jeśli udowodnisz mi (a to przecież żaden problem!!), że cztery lata temu startowałem w wyborach to daję Ci swój samochód (a bardzo go lubię!), pałac kultury w Warszawie, zamek w Malborku, browar Jagiełły w Pokrówce i szalet na ul. Sybiraków. Jeśli jednak nie startowałem to tylko sprostuj to info!! 3. Prostak - nie chcę być złośliwy, ale Twój nick jest jak najbardziej adekwatny. Bardzo żałuję, że nie zrozumiałeś tego happeningu. Zadaj sobie trochę trudu i przeczytaj http://www.automobilklub.chelm.pl/index.php?subaction=showfull&id=1173628711&archive=&start_from=&ucat=& TRWAM mocny w wierze, że w końcu zrozumiesz!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
http://www.automobilklub.chelm.pl/index.php?subaction=showfull&id=1173628711&archive=&start_from=&ucat=& Właśnie to!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a czy w dzisiejszych czasach wszystko gra? Myślę, że jest zdecydowanie gorzej. A kto krzyczał "Romek do wora - wór do jeziora"? To ci którzy go teraz wychwalają. Teraz Romek Edukator występuje w roli eksperta od wszystkiego szczególnie w tvn. Jaką absurdalną rzecz trzeba zrobić, żeby zwrócić uwagę na arogancję, obłudę i brak kultury tuskowej ekipy. Przy tak wazeliniarskich mediach żadna krytyka się nie przebije.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Uderz w stół a Gorczyca się odezwie...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy Pan prezes automobilktubu zapomniał, że na drodze publicznej motorowej prowadzi sie w kasku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: