Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władze Chełma ujawniają plany zmian w oświacie

Utworzony przez Julia, 16 stycznia 2012 r. o 14:16 Powrót do artykułu
Witam jestem mieszkanką Chełma to wstyd dla władz miasta by pisać do ludzi motając jak się da.Od pażdziernika zwodzi się tych wszystkich nauczycieli ich rodziców no i dzieci może zniknie ta a może tamta szkoła to brak wiedzy i umiejętności działania, zamykanie, wygaszanie, przenoszenie...to wszystko było przedmiotem sporów i będzie dalej bo nie ma planu jak ratować oświatę tylko działa się po omacku aby przetrwać nizadowolenie i miec ciszę... wstyd !Śledze te sprawy w gazetach a szkoły naprawde które powinny zniknąc zostają to niebywałe , ale ludzie wiedzą jaka jest prawda i wkońcu zaczną sie domagać p[rawd oczywistych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak bardzo trzeba oszczędzać to niech mi ktoś wytłumaczy po jaką cholerę całą noc świecą latarnie nad boiskiem przy szóstce? Jasno prawie jak w dzień a przecież w nocy nikt tam nie gra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygasza się te szkoły , na które miasto wydaje jak najmniej pieniędzy a oszczędza się te, które kosztują fortunę. Mówię tu o gim. nr 3 i zso nr 7. Osiedle Rejowiecka jest zszokowana decyzją władz miasta o wygaszaniu gimnazjum, szkoły jedynej w tej części miasta. Mam nadzieję, że głowy miasta pójdą po rozum do głowy i wycofają się z absurdalnej decyzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...