Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: 17-latek wpadł z narkotykami

Utworzony przez Gość, 13 marca 2012 r. o 17:08 Powrót do artykułu
Dlaczego tytuł wprowadza w błąd.. czytam, że chłopak zatrzymany z narkotykami, wchodzę w artykuł a tu marihuana.. o co chodzi ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejna konfitura sie wyjebala. ale tego oczywiscie nie napisza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie mógł tym zabić pół województwa dobrze że władzę zareagowały natychmiastowo... szkoda tylko że naprawdę poje*** ludzie którzy mogą komuś coś zrobić chodzą nadal bezkarnie ale to nic ważne że jeden chłopak jest udupiony oklaski na stojąco dla naszej walecznej władzy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nuta napisał:
goń sie lamusie! nie musisz wklejać tych swoich wypocin pod praktycznie każdym artykułem o trawce! i nie demagogizuj, bo sam gówno o tej roślinie wiesz!!!
popieram cie hejterze ~pb23~ to kolejny znawca tej dziedziny, który wie co dla mnie jest lepsze. Ogrom jego wiedzy przerasta nas wszystkich dlatego musimy się schować przed jego niszczycielską wiedzą, bo nas nią pozabija. Nie rozumiem dlaczego ludzie tacy jak ~pb23~ komentują marihuane, nigdy nie paląc. Z kąd ty wiesz co dla mnie lepsze? Ja mam swój rozum chce zapalić zapale ciebie to gówno powinno obchodzić (tak samo rząd, policje itp), zrozumcie wreszcie że po legalizacji będzie tak samo jak z alkoholem, kto chce pije zostaje pijakiem, kto nie chce nie pije, to samo z ziołem, papierosami. Albo się tłumaczą "oj bo jak marihuana będzie legalna to trzeba będzie od razu zlegalizować twardzieli here itp." ludzie dajcie spokój słowa TUSKA i jego pseudo-ekspertów w tej dziedzinie nie są już mile widziane w Polsce. Albo "oj bo z marihuany nie będzie dochodów, będą tylko straty, bo na leczenie/odwyk będzie Państwo płacić dwa razy tyle" kolejne słowa bardzo mądrego pseudo-eksperta (także tuskowe), który myśli że od marihuany można się uzależnić. Na moim przykładzie wiem że można przestać bez najmniejszych kłopotów, nie jaram już dwa miesiące i jakoś żyje, czy jestem uzależniony bo w przyszłości będę chciał sobie jeszcze zapalić (z własnej woli - od czasu do czasu ty też pijesz alkohol) Albo "oj bo marihuana to pierwszy krok do twardych narkotyków" kolejny absurd, jaranie marihuany z czasem przeradza się w pasje, dlatego po twardzieli sięgną tylko Ci co będą mieli do nich dostęp i wcale nie muszą na początku jarać marihuany. Tak naprawdę to rząd/media stworzyły taką opinie o marihuanie, ludzie nie wiedzą nawet co to jest. Usłyszą w mediach że to złe to będzie że złe, to takie pranie mózgów obywateli przez media/rząd. To że marihuana jest nielegalna nic nie wnosi! 1. Zorganizowane grupy przestępcze mają możliwość kręcenia miliardowych zysków ze sprzedaży "nielegalnej" marihuany. 2. Są przypuszczenia iż opłacają rząd, policje itp. aby ich źródło dochodu nie stało się legalne. Pozostają bez karni. Rząd dostaje pieniądze od mafii więc nie potrzeba legalizacji - na jedno wychodzi - tylko pieniądze trafiają do kieszeni posłów, a nie do budżetu; 3. Młodzi ludzie zostają łapani za posiadanie niewielkich ilości, idą za kratki, a mafie i tak będą kręcić swoje miliardowe brudne dochody - czy to nie absurd? 4. Miliardy zł marnowane na Policje, która łapie młodzież z niewielką ilością, w tym jest zero sensu. W SKRÓCIE: MARIHUANA TO DOBRY INTERES DLA RZĄDZĄCYCH I ORGANIZACJI PRZESTĘPCZYCH. LEGALIZUJĄC JĄ PODEJMUJEMY KROKI ABY ZORGANIZOWANE GRUPY PRZESTĘPCZE STRACIŁY SWOJE ŹRÓDŁO DOCHODU. W POLSCE POWINNY BYĆ OPODATKOWANE COFFY SHOPY ORAZ PLANTACJE KONTROLOWANE PRZEZ RZĄD (TAK JEST W KRAJACH EU). NA TYM ZAROBI PAŃSTWO A NIE POLITYCY DLATEGO TRZEBA LEGALIZOWAĆ MARIHUANE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pb23 napisał:
Do "Gość": chodzi o to, że ten 17-letni gówniarz miał przy sobie marihuanę, która przecież jest NARKOTYKIEM! Ale taki ćpun, jak Ty tego nigdy nie zrozumie, bo to gówno mu już całkiem mózgownicę zlasowało. I tytuł artykułu wcale nie wprowadza w błąd!
Na jakiej podstawie zakładasz, że palę marihuanę to po pierwsze. Marihuana nie jest narkotykiem to po drugie. Skoro papierosy i alkohol nie są narkotykami, a są szkodliwe, to tym bardziej marihuana takim narkotykiem nie jest, bo nie jest szkodliwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konfidenstwo się szerzy i nie ma co sie tu okłamywać, Takich konfidentów to tylko męczyć nic więcej! Marihuana nie uzależnia wręcz przeciwnie uspokaja i relaksuje, Jebać konfidentów!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W najbliższych latach na pewno to zalegalizują albo przynajmniej depenalizują i skończy się ten obłęd. Za 30 lat młodzi będą przerażeni, że kiedyś takie rzeczy były nielegalne, a czemu nielegalne, bo tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...