Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Bankomat wypłacił fałszywe pieniądze? Bank odpowiada

Utworzony przez em z krainy gier, 16 września 2011 r. o 21:20 Powrót do artykułu
Zajebisty patent na wyłudzenie pieniędzy - wybierasz 500zł, 200zł podmieniasz na fałszywki i zgłaszasz się do banku, że bankomat Cię oszukał Fałszywki można nawet wydrukować z numerami rzeczywistych banknotów, żeby było bardziej pikantnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eeee.. tam są lepsze sposoby na podrobienie pieniędzy nawet zachowując znak wodny a także pasek holograficzny. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
em z krainy gier napisał:
Zajebisty patent na wyłudzenie pieniędzy - wybierasz 500zł, 200zł podmieniasz na fałszywki i zgłaszasz się do banku, że bankomat Cię oszukał Fałszywki można nawet wydrukować z numerami rzeczywistych banknotów, żeby było bardziej pikantnie
No nie ośmieszaj się. Sądzisz, że człowiek chciał wyłudzić od banku durne 200 zł (i tym samym być narażonym na sankcje karne za składanie fałszywych zeznań i próbę wyłudzenia) zgłaszając, że bankomat niby mu wypłacił fałszywe pieniądze ? Chyba masz rozumek Maćka z "Klanu".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę że kaskę podmienił pracownik firmy która zarządza bankomatem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto w to uwierzy, wypłacił w niedzielę a dopiero w czwartek się zoorientowal! Bzdura. Naciągacz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem taką samą sytuację tylko że w bankomacie banku BZWBK w Kole. Sprawa została zgłoszona na Policję. Bank nie chce mi uznać reklamacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...