Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Kolejny wypadek na pechowym skrzyżowaniu

Utworzony przez seman, 25 sierpnia 2010 o 15:15 Powrót do artykułu
To skrzyżowanie faktycznie jest strasznie pechowe. Sam widziałem tam mnóstwo stłuczek. Czas by ktoś się tym zajął, bo będziemy oglądać takie zdjęcia codziennie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szkoda Rexa...
0
Jak jest tak znakomicie oznakowane to dlaczego dochodzi do takich zdarzeń.
0
A ja dawno dawno temu widziałam tam śmiertelny wypadek dwójki motocyklistów jeśli pamięć mnie nie myli.
0
Na tym pechowym skrzyżowaniu sprawdziłyby się pulsacyjne znaki STOP. Stawką jest ludzkie życie, zdrowie i mienie - stwierdza Bożena Chomiczewska z włodawskiej komendy. No to może oprócz STWIERDZANIA policja w końcu przejdzie do DZIAŁANIA!!!
0
gg napisał:
Na tym pechowym skrzyżowaniu sprawdziłyby się pulsacyjne znaki STOP. Stawką jest ludzkie życie, zdrowie i mienie - stwierdza Bożena Chomiczewska z włodawskiej komendy. No to może oprócz STWIERDZANIA policja w końcu przejdzie do DZIAŁANIA!!!
Ale to nie policja stawia znaki drogowe oraz sygnalizatory. Miej pretensje do zarzadcy drogi.
0
W Polsce jest tak, że musi dojść jeszcze do 20 stłuczek, zanim ktoś postawi jakiś bardziej widoczny znak. No bo skoro ślepaki nie widzą standardowego, to może trzeba jakiś pulsujący z diod...
0
A mnie zastanawia jaki trzeba być idiotą, żeby nie widzieć tam znaku STOP. Poza tym jadąc prostą drogą, dojeżdzając do skrzyżowania należy zwolnic, tak? TO jak ktoś jest slepy albo głupi to są skutki jakie są. To logiczne że jadac ta drogo widzi się że jest skrzyzowanie.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: