Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Labrador czeka na komendzie

Utworzony przez qoozy, 7 grudnia 2010 r. o 14:01 Powrót do artykułu
A mówią, że "500 złotych piechotą nie chodzi", a tu okazuje się, że owszem chodzi a nawet "biega"!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczny i taki zadbany. Nie wiem, czy taki komunikat jedynie w gazecie pozwoli na odnalezienie właściciela. Może ogłoszenia w mieście na tablicach, przystankach, w prasie lokalnej? Gorzej jeżeli właściciel jedynie przejazdem był we Włodawie. Chociaż przyznam, że gdyby mnie uciekł psiak to nie wyjechałabym dokąd bym go nie znalazła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śliczny szczeniak. Mam nadzieję, że tylko się zgubił, a nie jest wyrzuconym prezentem mikołajkowym. P.S. Czyżby zmiana na lepsze w sposobie prezentacji zdjęć w Dzienniku? Jak dotąd po kliknięciu na fotkę nie ulegała ona powiększeniu, a tu miła niespodzianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cer napisał:
Śliczny szczeniak. Mam nadzieję, że tylko się zgubił, a nie jest wyrzuconym prezentem mikołajkowym. P.S. Czyżby zmiana na lepsze w sposobie prezentacji zdjęć w Dzienniku? Jak dotąd po kliknięciu na fotkę nie ulegała ona powiększeniu, a tu miła niespodzianka.
zawsze się powiększała a piesek śliczny:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się, że nie powinno się takich jeszcze szczeniaków wyprowadzać pomiędzy inne psy (możliwości zarażenia się wieloma psimi chorobami)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To mój pies Ktoś nie domknął bramki i Ami uciekł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agata napisał:
To mój pies Ktoś nie domknął bramki i Ami uciekł.
- jeżeli to faktycznie Twój piesek, to chyba już jest w domu. A swoją drogą to należy bardziej uważać jak ma się takiego knota, bo o nieszczęście nie trudno. Nie każdy kierowca zwolni, nie każdy człowiek zaopiekuje się, a pieski o tym imieniu lubią zwiedzać świat - znam to z doświadczenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...