Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włodawa: Labrador czeka na komendzie

Utworzony przez qoozy, 7 grudnia 2010 o 14:01 Powrót do artykułu
A mówią, że "500 złotych piechotą nie chodzi", a tu okazuje się, że owszem chodzi a nawet "biega"!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Śliczny i taki zadbany. Nie wiem, czy taki komunikat jedynie w gazecie pozwoli na odnalezienie właściciela. Może ogłoszenia w mieście na tablicach, przystankach, w prasie lokalnej? Gorzej jeżeli właściciel jedynie przejazdem był we Włodawie. Chociaż przyznam, że gdyby mnie uciekł psiak to nie wyjechałabym dokąd bym go nie znalazła.
0
Śliczny szczeniak. Mam nadzieję, że tylko się zgubił, a nie jest wyrzuconym prezentem mikołajkowym. P.S. Czyżby zmiana na lepsze w sposobie prezentacji zdjęć w Dzienniku? Jak dotąd po kliknięciu na fotkę nie ulegała ona powiększeniu, a tu miła niespodzianka.
0
cer napisał:
Śliczny szczeniak. Mam nadzieję, że tylko się zgubił, a nie jest wyrzuconym prezentem mikołajkowym. P.S. Czyżby zmiana na lepsze w sposobie prezentacji zdjęć w Dzienniku? Jak dotąd po kliknięciu na fotkę nie ulegała ona powiększeniu, a tu miła niespodzianka.
zawsze się powiększała a piesek śliczny:)
0
Wydaje mi się, że nie powinno się takich jeszcze szczeniaków wyprowadzać pomiędzy inne psy (możliwości zarażenia się wieloma psimi chorobami)
0
To mój pies Ktoś nie domknął bramki i Ami uciekł.
0
Agata napisał:
To mój pies Ktoś nie domknął bramki i Ami uciekł.
- jeżeli to faktycznie Twój piesek, to chyba już jest w domu. A swoją drogą to należy bardziej uważać jak ma się takiego knota, bo o nieszczęście nie trudno. Nie każdy kierowca zwolni, nie każdy człowiek zaopiekuje się, a pieski o tym imieniu lubią zwiedzać świat - znam to z doświadczenia .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: