Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Włosi polubili Chełm. Kto zwiedzał miasto w 2011 roku

Utworzony przez Gość, 24 października 2011 r. o 08:52 Powrót do artykułu
no nie mogę z samego rana RADOSNA informacja o sukcesie Chełma, to ja proponuje rajd jakakolwiek ulicą w Chełmie, na każdej znajdzie sie co najmniej jedna zielona kamienica , drewniane domy rodem z lat 20 ubiegłego wieku, opuszczone, przepiękny dworzec Chełm Miasto , tylko gdzie to miasto,kocie łby na Trubakowskiej, piękne baraki carskich oficerów przy Lubelskiej i od przejazdu do centrum same ruiny i dobre samopoczucie władzy na oświetlonej ścieżce rowerowej na Żółtańce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no nie mogę z samego rana RADOSNA informacja o sukcesie Chełma, to ja proponuje rajd jakakolwiek ulicą w Chełmie, na każdej znajdzie sie co najmniej jedna zielona kamienica , drewniane domy rodem z lat 20 ubiegłego wieku, opuszczone, przepiękny dworzec Chełm Miasto , tylko gdzie to miasto,kocie łby na Trubakowskiej, piękne baraki carskich oficerów przy Lubelskiej i od przejazdu do centrum same ruiny i dobre samopoczucie władzy na oświetlonej ścieżce rowerowej na Żółtańce.
ZAWALONA KAMIENICA i drewniana rudera, chochlik komputerowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
makaroniarze pewnie tu na latwe ruchanie przyjezdzaja ,wszedzie pelno tych brudasow juz nie tylko krakow i inne duze miasta jak widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ma się czym wioska pochwalić !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wpisy pochodzą od gamoni pochodzących z lubelszczyzny i koziego grodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Lublina, byłem w Chełmie kilka razy w różnych porach roku i uważam, że jest to bardzo ładne miasto, pięknie położone. Nie narzekajcie na obdrapane kamienice takie są nawet w Szwajcarii. Miasta nie stać na zrobienie wszystkiego. Jakby Chełm leżał blisko stolicy, to byłby prawdziwą perełką, niestety leży w regionie biedniejszym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
makaroniarze pewnie tu na latwe ruchanie przyjezdzaja ,wszedzie pelno tych brudasow juz nie tylko krakow i inne duze miasta jak widac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
makaroniarze pewnie tu na latwe ruchanie przyjezdzaja ,wszedzie pelno tych brudasow juz nie tylko krakow i inne duze miasta jak widac
sam jestes brudas i makaroniasz az tak dobrze ich znasz ze sie o nich wypowiadasz czy ci szkoda ze oni bzykaja a ty nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co fakt to fakt chelm jest ladnym miastem icichym dlatego sie wlochom podoba bylismy pare razy bylo ekstra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gagli napisał:
sam jestes brudas i makaroniasz az tak dobrze ich znasz ze sie o nich wypowiadasz czy ci szkoda ze oni bzykaja a ty nie
niech zgadne , ktos z rodziny sie puscil z wlochem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ocho cho jestesmy pelni podziwu dla michala ales zareklamowal swoje miasto podziwiamy tylko ze niepopieramy wlasnie jestesmy z grupa przyjaciul na pracach sezonowych we wloszech i sa z nami dziewczyny z chelma i jakos niewidzielismy zeby byly takie chetne i latwe ladne masz zdanie o swoich napewno latwiejsze sa wloszki te to nogi rozkladaja ze chej pozdrowienia z bari dla lecznej i chelma ps a ta twoja co ci tak zrobila miala racje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
michal napisał:
niech zgadne , ktos z rodziny sie puscil z wlochem ?
nie jestem mezem makaroniary ibrudasa ja chelm ona werona zadowolony czy twoja zostawila cie dla wlocha dobrze ci tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ! Proszę was o pomoc. Biorę udział w konkursie w którym liczą się wyświetlenia mojego filmiku, więc proszę was oglądajcie mój filmik dużo razy wysyłajcie go znajomym. Byłbym bardzo wdzięczny. Proszę was o pomoc, to nic was nie kosztuje tylko klikanie. Z góry dziękuję. | | | \/ (KLIKNIJ !)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...