Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" Naraziła go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia poprzez dopuszczenie do tego, że znalazł się on w nieustalony sposób w wannie wypełnionej wodą. Nieumyślnie spowodowała tym śmierć dziecka poprzez utopienie – dodaje prokurator Syk-Jankowska." zacytuję legendę "K#@wa no nie, no po prostu K*&wa no nie. Boże czy ty to widzisz......." Na jakim świecie żyjemy?? zabić niewinne dziecko i jeszcze chcą wcisnąć jej że nieumyślnie, mało tego mają problem jak ono się znalazło w wannie wypełnionej wodą. I jedyne 5 lat !!!! żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TA KOBIETA TO JAKAŚ ZWYRODNIAŁA BESTIA, ODEBRAŁA ŻYCIE NIEWINNEJ ISTOCIE! POWINNA BYĆ KARANA TAKA JAK ZA KAŻDE INNE ZABÓJSTWO-DOŻYWOCIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, a mowilem, ze zabila!!!! i co 5 lat tylko!!! nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZECIEŻ TA KOBIETA TO JAKAŚ ZWYRODNIAŁA BESTIA, ODEBRAŁA ŻYCIE NIEWINNEJ ISTOCIE! POWINNA BYĆ KARANA TAKA JAK ZA KAŻDE INNE ZABÓJSTWO-DOŻYWOCIE!!!
Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra, przecież ona nie powiedziała, że nieumyślnie. Nic nie powiedziała, a automatycznie postępowanie w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"NIEUMYŚLNIE spowodowała tym śmierć dziecka poprzez utopienie – dodaje prokurator Syk-Jankowska." "Agnieszka B. nie przyznała się do winy i ODMÓWIŁA składania wyjaśnień." Jak mniemam ten czteromiesięczny chłopiec sam napuścił wody do wanny, wszedł do niej, następnie nieumyślnie się utopił -nie zapominając przy tym, by uprzednio spuścić wodę. Bestia !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wannie wody nie było . I jakby co to chlopczyk miał 5mcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak utopił się bez wody. Łolaboga! dawajcie Rutkowskiego. "– Zgromadzone w sprawie dowody wskazują na fakt, że przed ujawnieniem zwłok wanna była wypełniona wodą – wyjaśnia Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. Uczą Was teraz czytać w gimbazie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram
  Oczywiście !! zero litości... i bez słodkiego pitolenia o "chwilowej, tragicznej, niewytłumaczalnej,niepoczytalnej-niepoczytalności, och!-jak-to-się-stało?!".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wannie wody nie było . I jakby co to chlopczyk miał 5mcy.
  ...och wiem, wiem, Fakt.pl też wie: Igor, żył 5 m-cy (szkoda, że nie dopisali górnolotnie "Bóg tak chciał..."   Morze zniczy, kwiatów i wszelkiego badziewia, a nikt nie miał na tyle jaj, ażeby tak kilka gazetek z nagłówkami o jego niespodziewanej śmierci gratis dorzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A skąd wiecie ze zamordowala ?! Byliscie tam ? Moze dzieciątko się zachlysnelo próbowała je ratować wypuściła wodę nie udalo się i w rozpaczy chciała się zabić .. Każdemu moze się to zdarzyć!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabiła go tak czy siak nie wiem jak można nie dopilnować własnego dziecka a potem w akcie rozpaczy się rzucać z balkonu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zło które tu siejecie wróci do was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy to pierdolicie pojebancy z woli zawistne hieny. ... pomyślcie o tym gdyby to się stało wam lub w waszej rodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to dopiero się zacznie jak nam do woli uhruskiej wpuszcza imigrantów muslimów, to wtedy przestępczość: mordy, gwałty napaście molestowanie przestępczość wzrośnie u nas o 2000% to już nie bawem ponoc juz sKole podstawowa szykują na obóz a dzieciaki nasze upchaja do gimnazjum i beda nasE dzieciaczki chodzić na dwie zmiany. To jest teraz problem, temu dziecku juz życia nie wrócimy ale trzeba sie zastanowić jak chronić resztę naszych dzieci przed tymi zwyrodnialcami z afryki czarnuchow. Wspomnicie moje słowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może ktoś zabił dziecko i dziewczynę wypchnął przez okno itp....nie ma co oceniać jak się prawdy nie zna...ja bym na ich miejscu te gazety do sądu podała bo piszą głupoty co gazeta to inne durnoty i wersje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 "ponoc juz sKole podstawowa szykują na obóz a dzieciaki nasze upchaja do gimnazjum i beda nasE dzieciaczki chodzić na dwie zmiany." - skąd wiesz- jakieś wiarygodne źródło? Z takiego forum to się można jednak ciekawych rzeczy podowiadywać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak nielegalni imigranci wkradli sie do jej mieszkania utopili dziecko a ja wyrzucili przez balkon ! Wy z tej Woli Uhruskiej to ludzie myślicie ? Utopiła dziecko skoczyła a teraz nawet nie ma sumienia bo go wogole nie miała przyznać się do tego co zrobiła !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władza nic nie mowi wszystko w jawnej tajemnicy zeby burdy nie było zobaczycie jak od września 2016 dzieci wasze pójdą do gimnazjum zamiast do podstawówki Zeby nie było ze nie mówiłem ja bym radził jakies protestu juz zacząć bo potem bedzie zapozno, beda nas gwałcić i takie wypadki beda norma ja to wam mowię "ponoc juz sKole podstawowa szykują na obóz a dzieciaki nasze upchaja do gimnazjum i beda nasE dzieciaczki chodzić na dwie zmiany." - skąd wiesz- jakieś wiarygodne źródło?Z takiego forum to się można jednak ciekawych rzeczy podowiadywać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jest morderczynią, a prokuratura potwierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...