Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wola Wereszczyńska: 8-letni chłopiec zaginął w lesie

Utworzony przez pianisimo, 23 września 2012 o 21:43 Powrót do artykułu
Takie artykuły powinny byc w płatnym systemie piano. dziwię się że w całości jest za darmo. A swoją drogą czy może ktoś napisać czy chłopiec się już znalażł
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niestety do tej pory nie odnaleziono chlopca . poszukiwania wstrzymane do godz 7:30 rano
Zaloguj się, aby oddać głos
0
dlaczego przerwano akcje ?, przeciez nie odnaleziono malca, nie rozmuie, powinno sie szukać az do skutku
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kurcze, tam są tereny podmokłe, bagna i torfowiska... Oby się odnalazł cały i zdrowy!! Trzymam kciuki!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jak to do 7.30. Zostawili dziecko samo w lesie? Przecież jest 5 stopni. Świta od 5.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
na onecie piszą że całą noc będą poszukiwania trwały
Zaloguj się, aby oddać głos
0
..oby tylko nie zasnął ze zmęczenia....i nie zmarł w wychłodzenia....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
uczestniczyłem w tej akcji poszukiwawczej niestety pomimo dużego zaangażowania policji,zastepów OSP,strazy granicznej i ludziom którzy chcieli pomóc było nas około 200 osob nie udało odnaleść się chłopca.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
adwewe napisał:
na onecie piszą że całą noc będą poszukiwania trwały
policja ma szukać na quadach w nocy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jesli beda tak wstrzymywac poszukiwania to na pewno znajda. trzeba wziac sie do roboty i go szukac, bo bedzie za pozno! oby chlopiec byl caly i zdrowy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiem, że łatwo tak powiedzieć nie będąc tam i pewnie nikt tego nie czyta o tej porze, ale mam nadzieję, że rodzina, sąsiedzi i znajomi pomogą szukać w nocy. Latarki w dłonie i kordonami w jakiś sposób powinni go szukać. Koordynatorzy akcji powinni ściągnąć jakieś wypoczęte posiłki straży lub policji i dalej walczyć. To jest dziecko, jemu trzeba pomóc bez względu na warunki. Pamiętam wiele sytuacji z trzęsień ziemi pokazywane w mediach, gdzie dzieci ratowano po kilku dniach. Nie wolno się poddać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
mimo dużego zaangarzowania wszystkich biorących udział w poszukiwaniach jak zawsze został przeoczony jeden ważny aspekt. Nie wykorzystano psów poszukiwawczych ze Straży Pożarnej. W polsce znajduje się kilkanaście grup z przeszkolonymi ratownikami oraz psami wyspecjalizowanymi do poszukiwań żywych ludzi zaginionych np: w lesie. Oczywiście za pomoc Strażaków nie trzeba płacić. Jak to w życiu bywa wszyscy chcą i myślą że własnymi siłami bedą mogli rozwiązać problem, ale niestety nie zawsze się to udaje na czas, a przypomnę noc była zimna. W nocy przeszukiwali ludzie na ścieżkach i drogach itd. natomiast ciemność nie przeszkadza w pracy psom a tylko przewodnik musi posiadać latarkę i GPS-a, oraz sprzet Łączności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Poszukiwania trwały całą noc tylo, że szukały służby mundurowe. Ludzi wycofali poniewali ponieważ sami zaczeli się gubić. Bądźmy dobrej nadzieji!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mimo dużego zaangażowania wszystkich biorących udział w poszukiwaniach jak zawsze został przeoczony jeden ważny aspekt. Nie wykorzystano psów poszukiwawczych ze Straży Pożarnej. W polsce znajduje się kilkanaście grup z przeszkolonymi ratownikami oraz psami wyspecjalizowanymi do poszukiwań żywych ludzi zaginionych np: w lesie. Oczywiście za pomoc Strażaków nie trzeba płacić. Jak to w życiu bywa wszyscy chcą i myślą że własnymi siłami bedą mogli rozwiązać problem, ale niestety nie zawsze się to udaje na czas, a przypomnę noc była zimna, a szansa na wcześniejsze odnalezienie chłopca niewykorzystana. W nocy przeszukiwali ludzie na ścieżkach i drogach itd. natomiast ciemność nie przeszkadza w pracy psom a tylko przewodnik musi posiadać latarkę i GPS-a, oraz sprzet Łączności. Z takimi sytuacjami spotykamy się rzadko ale jednak sie zdarzają. Trzeba pamietać że ludzie jak i psy muszą odpoczywać i im więcej sił na miejscu akcji tym lepiej można je rozłożyć i wykorzystać. A przyjazd grup poszukiwawczych ze Straży oddalonych o 200 czy 300km nie trwa 5 minut. I podkreślę tak jak w przypadku innych zdarzeń np:pożaru przyjazd wyspecjalizowanych ratowników jest bezpłatny. Tak jak napisał mój poprzedni w nocy ludzie nieprzygotowani do przeszukiwań, z marnym wyposażeniem (albo ich brakiem) mogą sami się pogubić lub ulec wypadkowi. Dlatego jeszcze raz podkreślam WEZWAĆ PROFESJONALISTÓW, ludzi którzy się tym zajmują i posiadaja odpowiedni sprzęt. Straż Pożarna pracuje 24godz na dobę, świątek, piątek i w niedzielę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zapomniałem jeszcze dodać że na wędrówki po lesie zabierajcie GWIZDEK po jego użyciu bedzie mozna wzywać pomocy. A chyba każdy umie gwizdać natomiast robimy to tylko w sytuacjach NADZWYCZAJNYCH. Gdy bedziemy krzyczeć po kilku godzinach zaboli nas gardło a nasz krzyk będzie coraz słabszy a co za tym idzie mniej słyszalny itd.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Bzdury opowiadasz!!! Są psy ale do poszukiwań w zagruzowanych terenach. Do lasów strażackie psy sie nie nadają!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
tvn24 podało że chłopak został odnaleziony.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłopiec został odnaleziony przez Leśniczego. Akcja poszukiwawcza zostałą zakończona.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dokładnie chłopiec został znaleziony, ale jeszcze nie wiadomo w jakim jest stanie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Chłopak jest tylko trochę wyziębiony ale dla pewności został zabrany do szpitala na obserwację
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: