Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wolę mieszkać z dziadkami pod Chełmem niż z mamą w Berlinie

Utworzony przez czy sprawiedliwy?, 10 września 2009 r. o 19:50 Powrót do artykułu
coś jest nie tak jeżeli dziecko kilka lat jest wychowywane przez dziadków a matka włóczy się byle gdzie ,a później sobie o niej przypomina (domyślam się ze pewnie coś się stało i nie może mieć więcej dzieci to walczy o to co jej zostało. Bo jakby mogla mieć nowe to pewnie by nawet do Polski nie zawitała ) dla mnie sprawa jest jasna dziecko myślę ze samo powinno zadecydować , a matka skoro się zgłosiła to niech w końcu płaci na utrzymanie dziewczyny i z nią utrzymuje kontakt ( jeżeli jej zależy ) ale zabrać jej nie może i już(chyba że dziecko samo zapragnie)!!!!!! Myślę ze w tej sprawie przysłowie LEPIEJ PÓŹNO NIŻ WCALE jest nie na miejscu. w końcu zapomniała o niej .Ciekawe dlaczego nagle się poczuła matką. Z drugiej strony szkoda mi tez tej kobiety, rożnie w życiu bywa jeżeli była młodą i głupia a teraz otrzeźwiała, to trudno to rozpatrzyć i powiedzieć za błędy się płaci .... w przypadku gdy mamy do czynienia z więzami rodzinnymi.............................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIEJ MATCE DZIECKO ODDAC?WSTYDZILABY SIE W OGOLE SIE UPOMINAC!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak znam mały chełmski sąd, to kucną przed tym czymś, co siebie nazywa matką i odda dziewczynkę pod jej opiekę. Skutki będą opłakane, ale co tam, statystyki sądowe w Now i Npw też muszą jakoś wychodzić. Mnie się w głowie nie mieści, że sąd w ogóle pozwolił dziecku spędzić część wakacji z tą obcą kobietą, ale jak powiedziałam, po chełmskim sądzie nie można zbyt wiele oczekiwać. Od tego nędznego adwokaciny nie spodziewałabym się w ogóle niczego. Kasjer i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też mi mamuśka jakąś, lepsza k...., bo przecież normalnyz człowiek tak nie postepuje. Pewnie ten nowy facet to jakiś stary pedzio i potrzebuje młodego ciałka, a mamuska- przeciez nie zna dziecka to co tam !!!!!, ale prawo w tym Państwie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczynka jest w takim wieku, że sąd bezwglednie powinien wziąć pod uwagę jej zdanie. Poza tym jesli ta matka rzeczywiście się opamiętała i chciałaby coś naprawić, to zamiast zabierać dziecko dziadkom, powinna spędzać z córką więcej czasu, spotykac się i poznawać, jak również próbować dobrze żyć z dziadkami (nie dziwiąc się absolutnie ich niechęci). Miłości i utraconego poczucia bezpieczeństwa u swojej corki ta pani nie odzyska "siłą". Jesli ma jeszcze sumienie, to niech zastanowi sie nad tym co naprawde jest dobrem dziecka, a nie jej kolejnym chciejstwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i to się nazywa matka, no nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam niedaleko państwa P. wiem, że ta niby matka ma jeszcze 2 dzieci i to z różnymi facetami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szanowna pani adwokat dziecko będzie miało grzech ?a mamusia za to ze zostawiła córkę i dziesięć lat nie interesowała się nią to nie?jak trzeba było łożyć na utrzymanie dziecka to zginęła w wypadku a teraz zmartwychwstała?chyba ma jakiś interes.Dziewczynka już duża- różne rzeczy dzieją się na świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo Angelika masz rację Twoja mama jest pusta nic w niej nie ma .Masz wspaniałych dziadków bije od nich troska miłość prostota serca.To matka manipuluje Angeliką zburzyła jej spokój miesza i wprowadza zamęt w tym co dziadkowie dla niej stworzyli.Nie było jej wtedy gdy była najbardziej potrzebna a teraz jak dziewczynka wchodzi w trudny okres dojrzewania to umie to wykorzystać chce zaimponować dziecku zagranicą? Angelika miłość zwycięży jesteśmy z Tobą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak dzieci sie nie traktuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Jeśli teraz poczuła przypływ uczuć macierzyńskich do porzuconej córci- to niech Ją zabezpiecza finansowo.Dziewczynka napewno będzie potrzebowała kasy-zaczyna dorastać.Dziadkowie o to powinni wnioskować w sądzie.Natomiast nigdy nie powinna trafić pod opiekę takiej matki bez uczuć.Jeśli sąd przyzna prawa tej niby matce (obca kobieta dla tej dziewczynki)-popełni okropny błąd. Ten adwokacina też nie ma żadnego sumienia-liczy się kasa za pozytywny wynik.A gdzie wola dziewczynki ,dziadków, opinia sąsiadów, szkoły, psychologa??????.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalna polka na zachodzie...puszczalska zachlystnela sie wolnoscia, dziecko jej potrzebne by dostawac kindergeld, proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...