Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WORD w Chełmie: Tutaj zdaje co trzeci kierowca

Utworzony przez Ela, 14 listopada 2011 r. o 08:58 Powrót do artykułu
Wracając do tych łapówek.. Egzaminator zarabia ok. 5500 tyś. brutto - podatek sraty taty i całą resztę netto ma ponad 4 tyś. I teraz się zastanówcie czy mieszkając w woj. Lubelskim i mając miesięcznie ponad 4 na rękę byście się bawili w jakieś branie.. 1500 zł do podziału na kilka osób na przypale.. bo ja nie!! Prawda od łajz które zdają po 10 razy wezmą od pośrednika na odczepnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawanie i branie łapówek niektórych kursantów wiele kosztowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ja też mam problem zdać prawko w Chełmie nawet nie liczę ile nie zdałam i nie wiem co mam dalej robić teoria mi kończy zaraz wejdą nowe i nie wiem jak się przygotować i z czego. Proszę o pomoc i nie wiem co mam robić. Czasami mam takie myśli żeby zrezygnować z prawka ale z drugiej strony szkoda a samochód stoi na parkingu i nie mogę jeździć. Może pomoże mi ktoś z Chełma jakiś dobry instruktor bo inaczej egzaminator mnie nie dopuści do prawka może jakaś łapówka jestem gotowa pogadać o tym nawet z egzaminatorem tylko który bierze może jakieś namiary tylko proszę na serio to potraktować, o to mój e-mall. dzidka_o@interia.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zdałam za 1 razem i bardzo sobie chwale word chełm popadłam na świetnego egzaminatora nazywał sie dzierzbicki fajny gość ....na kursie nam mówiono że jest zdawalność 30 procent bo wieksza oznacza łapówki i tak jest we wszystkich wordach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy jest jakaś instytucja która sprawuje władze nad instruktorami prowadzącymi egzaminy? Jeśli jest to prosze pisać , jest bardzo duże zainteresowanie tą sprawą . Jeśli w naszym kraju nie ma takiej instytucji to najlepszymi fachowcami są dziennikaże lub telewizja . Dobre programy posiada tvn turbo i tam trzeba pisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam czy moze mi ktos poradzic czy dobrze zrobilam przenoszac sie do waszego wordu w chelmie na egzamin? zdawalam pare razy w moim miescie lublin ale tam sie niestety tak latwo nie da wiec ktos mi powiedzial ze u was jest dobra zdawalnosc no i ze przepuszczaja, prosze o szybka odpowiedz:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś podchodzi do egzaminu po 10razy to zawsze łatwiej obwinic egzaminatora niż przyznac się że poprostu sie nie umie jeździć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w Chełmie lepiej? http://www.wojciechswidrak.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja dobrze wspominam chelmski word.zdalam za drugim razem bez problemu choc i pierwszy byl ok ale sama spieprzylam. jak byscie do zamoscia pojechali i tam probowali to wtedy sie wypowiedzcie jak jest w chelmie... zamosc to dopiero hardcore i zdzierstwo.zero uczuc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chuja ja zdalem za 3 i nie narzekam zdalem u pana T.ł pan jest naprawe mily moze troche stresujacy bo taki powarzny ale zle mu z oczu nie patrzy widac ze chce aby ktos zdał pieprzycie glupoty bo smigac nie umiecie i tle moja opinia ktos to nie zdal 5 razy nie powinien juz byc do egzaminu dopuszczony wgl . pozdrawiam mojego pana egzaminatora. jest naprawde w porzadku kolesiem !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak w chelmie jest dobrze ale zalerzy na jakiego egzaminatora sie trafi jest tam bodajze 12 egzaminatorow z czego 5 jest takich gburow co oblewaja za byle co mnie za 1 razem oblal taki jeden za kierunkowskaz hehe az sam sie z tego smieje polecam word w chelmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co trzeci? Dobre zarty! Na 15 osob z moich obserwacji ostatnio zdalo 3!!!! I to nie byl ich pierwszy raz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA CÓRKA DZISIAJ ZDAWAŁA 5 RAZ Z WYNIKIEM NEGATYWNYM ZAWSZE COŚ. OSTATNIO ZOSTAŁA OBLANA ZA TO ŻE ZA PÓŹNO WŁĄCZYŁA KIERUNKOWSKAZ U PANA B.ROBIĄ CO CHCĄ Z LUDŹMI. JESZCZE KTOŚ NIE WYJEDZIE ZARAZ WRACA .WIEM TYLKO TYLE WORD TO NIEZŁY BIZNES. RODZICE PŁACĄ NIEKIEDY OSTATNIE PIENIĄDZE ZA EGZAMINY .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chuja ja zdalem za 3 i nie narzekam zdalem u pana T.ł pan jest naprawe mily moze troche stresujacy bo taki powarzny ale zle mu z oczu nie patrzy widac ze chce aby ktos zdał pieprzycie glupoty bo smigac nie umiecie i tle moja opinia ktos to nie zdal 5 razy nie powinien juz byc do egzaminu dopuszczony wgl . pozdrawiam mojego pana egzaminatora. jest naprawde w porzadku kolesiem !. :)
ALE Z CIEBIE DUPEK JEZELI KTOS  NIE ZDAL PIEC RAZY TO NIE KONECZNIE DLATEGO ZE NIE UMIE JEZDZIC NIE WYPOWIADAJ SIE NA TAKIE TEMATY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA POWIEM TAK DZISIAJ ZDAWAŁAM TRZECI RAZ I PRZED SAMYM WORDEM PRAKTYCZNIE WYMUSIŁAM PIERWSZEŃSTWO TO SIE NAZYWA MIEĆ PECHA A EGZAMINATOR SPOKO PAN OSTROWSKI I NIE ŁAMIE SIE NAGINAM DALEJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZGADZAM SIE Z TYM ZE OBLEWAJA ZA BYLE CO ZDAWALAM 6 RAZY I ZAWSZE COS A TO PAN K KRZYCZAL ZE LUK ROBIE NA PAMIEC POTEM SAMOCHOD MI WJECHAL SPECJALNIE BEZ KIERUNKU I TO MOJA WINA BO POWINNAM TO PRZEWIDZIEC A CO TO A JESTEM WROZKA A TO ZLE ZAPARKOWALAM NIECH POPATRZA NA TYCH CO JUZ MAJA PRAWKO JAK ONI PARKUJA POZAL SIE PANNIE BOZE WORD CHELM TO NAJGORSZY OSRODEK I JAK CO 3 TAM ZDAJE TO NIEZLE TAM SOBIE STATYSTYKI PODRASOWALI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę zdawać już po raz 4 . Za drugim razem miałam parkowanie wjazd tyłem wyjazd przodem jak nigdy nie mogłam zrobić tego z instruktorem tak na egzaminie zrobiłam to idealnie niestety egzaminator stwierdził ze jest źle kazał powtórzyć to drugi raz. Oblał mnie a jak wypisywał negatywny to stwierdził, że zbyt często zatrzymuje się przed przejściami To co kurwa ludzi miałam rozjechać ? Nie rozumiem tego zdać teorie za pierwszym a jazdę jeszcze nie wiadomo za którym. ZŁODZIEJE w łapę trzeba dac.!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to Chełmski Word robi z ludzmi na egzaminach w głowie sie nie mieści!!! zdawałem egzamin w dniu02.02.2016r oblał mnie na warunkowym skręcie w prawo,zażądałem odtworzenia taśm z jazdy i co? dyrektor ośrodka powiedział mi w rozmowie telefonicznej że ten manewr wykonałem jak zawodowy kierowca z wielo letnim doświadczeniem!!! wiec dlaczego egzamin nie został zaliczony????? co w tej Polsce się dzieje??? czy ktoś to potrafi wytłumaczyć??? samo słowo z ust Dyrektora word " manewr zawodowego kierowcy " i pan nie zdał !!! wiec jak do cholery trzeba jezdzic ??? jak down???!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE Z CIEBIE DUPEK JEZELI KTOS  NIE ZDAL PIEC RAZY TO NIE KONECZNIE DLATEGO ZE NIE UMIE JEZDZIC NIE WYPOWIADAJ SIE NA TAKIE TEMATY
zdałeś bo chyba lachę jemu ojebałeś !!! innej możliwości nie ma!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zasugerowałem się tutułami o "przyjaznym ośrodku" - nie całkiem to prawda! Mają rację ludzie w niezbyt pochlebnych komentarzach - oblewają za byle co. Chodzi o kasę - płacz i płać! Dodatkowych lekcji wyjeździłem 30 godzin i instruktorzy mówią, że niemożliwe abyś nie zdał; niestety dalej negatyw! Jeszcze do "rekordu" trochę mi brakuje, ale czy kasy i sił mi wystarczy? Pozdrawiam nie załamujcie się i walczcie o Prawo Jazdy, a egzaminatorzy może w końcu się zreflektują i zapytają własnego sumienia o granicę przyzwoitości w ilości "podejść"do egzaminu kursanta?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...