Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybieramy prezydenta Chełma

Utworzony przez czytelniczka, 13 października 2009 r. o 08:52 Powrót do artykułu
naPEWNO NIE WYBRAŁABYM GÓRNEGO I MOŚCICKIEGO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wczoraj już komentowałem ten artykuł, dziwnym trafem znikł... ale nie ważne, ja na pewno zagłosuję na panią Fisz, choć nigdy nie byłem wyborcą SLD. po prostu widać, że się stara i w mieście coś się dzieje, remontują drogi, zrobili plac kupiecki, nawet fontannę (choć brzydką), no i wiadukt i zapowiadają dalsze remonty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PO owocach ich poznacie!! Ekipa Pani Fisz zrobiła więcej niż kilka innych prezydentur razem wziętych! A mogło być jeszcze lepiej gdyby nie koalicja z tym trepem Górnym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zagłosuje na panią Fisz,to ładna i fajna kobieta ,pod warunkiem,że pogoni z urzędu Mościckiego i Górnego.Propagandziści i bezguście.Popieram w całej rozciągłości czytelniczkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również oddałbym głos na panią Fisz. To za jej kadencji przekonałem się, że nie ważne są barwy, ale osiągnięcia. Jako mieszkaniec widzę, że się stara i powoli zmienia wizerunek Chełma na plus. A dla mnie liczy się przede wszystkim skuteczność, którą da się u pani Fisz zauważyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdejmijcie zdjęcia tych facetów bo mi się scyzoryk otwiera w kieszeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na Panią Sokół, pokazała jak można zarządzać majątkiem samorządowym w ChDK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam poraz kolejny na Panią Fisz. W porządku kobitka, widać, że robi dużo dla miasta, a przy tym wysoka kultura osobista. Jestem wyłącznie za Panią Pani Agatko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takiego Prezydenta jak p. Fisz Chełm jeszcze nie miał. Jest super. Będę na nią głosować, inni nie mają szans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można poprosić inny zestaw?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Fisz wzorcowy Prezydent Chełma, kobieta z ,, jajami" czego brakuje kandydatom !!! Z czystym przekonaniem o Pani WARTOŚCI oddaję na Panią swój głos !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden sie wstydzi że był wojskowym, drugi wraca jak bumerang jak przegra to EPMEC albo Lublin, a reszta to wściekła prawica, więc z raku laku głosuje na SLD co nie znaczy że ta pani mi sie podoba, nie widzi Chełma od Kameny w dół.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie spokoj z ta lewica . takiego bajzlu jak teraz to nie bylo. obluda i tyle . ja wole Grabczuka. przynajmniej ma sile przebicia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dajcie spokoj z ta lewica . takiego bajzlu jak teraz to nie bylo. obluda i tyle . ja wole Grabczuka. przynajmniej ma sile przebicia.
siłę przebicia, kilka sloganów powtarzanych co krok, ale cóż to taki PR PO, Fiszowa co by o niej nie powiedzieć, jest dobrym gospodarzem, chciałbym jej dowalić, ale argumentów mi brak, widzę jak powoli nasz Gród się rozwija czego nie można powiedzieć o poprzedniej ekipie! Wracając do Marszałka, wybrany został głosami sld....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdejmijcie tych smutasów z wizji bo mi się nienawiść potęguje.Zostawcie tylko p.Agatkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...