Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory prezydenckie 2010: Chełm murem za Komorowskim

Utworzony przez mark, 5 lipca 2010 r. o 12:44 Powrót do artykułu
Chełm miastem PKWN, nawet tam czerwony śnieg pada. Armia Czerwona przywiozła wielu "utrwalaczy władzy ludowej" i w drodze powrotnej zapomniała ich zabrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Chełmianie! Niech inne miasta wschodu uczą się od Was!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstyd. omijamy chełm szerokim łukiem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Chełmianie, pełen "szacuń"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Pani Beacie brawo tak 3-mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Chełm, Krasnystaw i Włodawa!!!!!! Lublin chyli czoła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIADOMOŚCI DO CHEŁMA DOCIERAJĄ PRZEZ UKRAINĘ DO LUBLINA GOŁĘBIAMI STĄD TA RÓŻNICA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawy i godny zastanowienia wynik. Czyzby miasto (jego mieszkancy) wreszcie nauczyli sie liczyc na samych siebie? Nie chce wyrokowac, ale byc moze jest to zasluga preznie rozwijajacych sie w Chelmie wyzszych uczelni. Zarowno mlodziez, jak i ich rodzice (mam nadzieje) zyciowy sukces upatruja w kreatywnosci, przedsiebiorczosci, zaspakajaniu glodu wiedzy i stawianiu poprzeczki zdecydowanie wyzej niz ich dziadkowie. Nie kusze sie o gleboka analize, ale....mam nadzieje, ze tak wlasnie jest! Kopidoly, ktorych najwieksza aspiracja bylo przetrwanie na stanowisku "gornika" w Cementowni Chelm odchodza juz w zapomnienie. Na ich miejsce przychodza wnuczki i wnukowie, dla ktorych swiat poza granicami powiatu i wojewodztwa nie jest obcym i wrogim terytorium. Oni zasmakowali wiedzy i uzyskali kwalifikacje lingwistyczne na wystarczajacym poziomie, aby bez kompleksow i w pelni uzasadnienie nazywac siebie Europejczykami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najbiedniejsze miasto lubelskiego głosuje na PO, haahaaa Naiwniacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B....... głosowały za kimś kto im zabrał pieniądze na obwodnice miasta, głosujcie tak dalej :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK WIDAC I W CHELMIE CO NIEKTORZY MYSLA TRZEZWO I NIE GLOSUJA TAK JAK IM KATABAS NA MSZY PODPOWIE (albo pan Rydzyk zwany ojcem) Teraz czas zapytac pana Kaczynskiego kogo woli Jasia czy Malgosie (bo chodza plotki ze on to podobno kocha inaczej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najbiedniejsze miasto lubelskiego głosuje na PO, haahaaa Naiwniacy.
PiSiory dajcie na msze, niech ksieza sie zabawia w te wakacje a jak wroca do parafii to znowu zrobia wam pranie mozgu na temat ze kazdy kto nie popiera PiS to diabel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobnie jest w wielu regionach przygranicznych, myślę że ma związek z istnieniem sporej mniejszości prawosławnej na wielu z tych terenów. No bo skoro Kaczyński mówi że Polska może być tylko katolicka, to do dużej części mieszkańców takie hasło raczej nie dotrze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widać Chełm i Lublin, każdy na swój sposób zadbały o promocję. Zobaczymy jaki będzie skutek. Przynajmniej nie będzie wstydu przyznać się, że jest się z Chełma...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
_CzarnyZajaczek napisał:
Podobnie jest w wielu regionach przygranicznych, myślę że ma związek z istnieniem sporej mniejszości prawosławnej na wielu z tych terenów. No bo skoro Kaczyński mówi że Polska może być tylko katolicka, to do dużej części mieszkańców takie hasło raczej nie dotrze...
GDYBYŚ POSZADŁ RAZ DO CERKWI I SIĘ WYCISZYŁ NIE POSZEDŁBYŚ WIĘCEJ DO KATOLI.TAM SIĘ MODLI DO BOGA A NIE DO POLITYKI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Najbiedniejsze miasto lubelskiego głosuje na PO, haahaaa Naiwniacy.
Biedniejsza część Polski głosuje na Pis, haahaaa Naiwniacy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Czyże. Najlepszy wynik Komorowskiego w całym kraju - ponad 93 proc. głosów. http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/articl...ION05/355369589
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to juz calkowicie Polska jest sprzedana zydkom z izraela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
No to juz calkowicie Polska jest sprzedana zydkom z izraela
BARDZO MADRE STWIERDZENIE, zastanowcie sie chalmianie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla mojego miasta. Jestem dumny, że chełmianie w końcu otwierają się na nowoczesną i rozwijającą się Europę. Zaczynają brać władzę w swoje ręcę, zaczynają w końcu zarabiać na siebie. Szczerze gratujuję p. Kaczyńskiemu tak wysokiego wyniku, gdyż spodziewałem się maksymalnie 30%. Dziwię się bardzo, że i tak biedna już Polska wschodnia głosuje na p. Kaczyńskiego. Głosuje na osobę, która zamierza pieniądze, które mogłyby pomóc naszym terenom przeznaczyć na budowanie Armii Europejskiej, wojsko. Po co nam w dziesiejszej Europie budować taką armię? Kogo mamy się tak obawiać? Ja tego nie rozumiem. Moglibysmy się zacząć obawiać naszych sąsiadów gdyby to właśnie wygrał Kaczyński, który chce prowadzić grę z Rosją, Niemcami. Wtedy dopiero potrzebna byłaby nam armia rzeczywiście. Ale chyba raczej powinniśmy się jednoczyć z Europą, integrować z UE, a nie izolować się jednocześnie robić na naszych granicach mur obronny z setek tysięcy żołnierzy. Zastanówcie się nad tym... Idąc dalej, prosze zwrócić uwagę na zmienność p. Kaczyńskiego. Najpierw mówił na lewicowych polityków - zdrajcy, postkomuniści, których trzeba zabić, a teraz nagle sam siebie nazywa poniekąd lewicą. Ba, nawet Edwarda Gierka nazwał przywódcą w pełni liberlanym. Jakim on był liberałem? Czy liberałem jest osoba zamykająca w więzieniu ludzi walczących o wolnośc?? Chyba nie. Pomijając juz nawet ten fakt, to skoro Kaczyńskiemu tak bardzo podobała się liberlana postawa Gierka, to dlaczego nas Polaków straszy liberalnym Komorowskim? Przecież to śmiech wywołuje. Czy chcielibyśmy takiego prezydenta, który ciągle zmieniałby swoje zdanie? Ja nie. Teraz po przegranej Kaczyński straszy nas tym, że Platforma Obywatelska ma całkowitą władzę nad Polską, ma wszystkie urzędy. A co było w 2005? Prezydent Lech Kaczyńcki (PiS), a premier Jarosław Kaczyński(PiS) i rząd pisowsko-lepperowo-giertychowy. I co wtedy wszystko było dobrze, tak? Przeciez to było jeszcze gorsze. To było totalne załamanie demokracji na rzecz jakiegoś rodzaju rodzinnej demokracji. PiS wtedy mógł zrobić z Polską co tylko chciał, mieli otwarte wszystkie drzwi, zero barier, a co z tego wyszło? Afery, Pakty stabilizacyjne, kłótnie, strajki, białe miasteczko. Totalny parazliż państwa i pokazanie, że Polacy mają ewidentnie dosyć IV RP. Proszę też zauważyć ile się buduje autostrad, może nie u nas ale to przede wszystkim przez to, że sami sobie wybraliścię na lubelszczyźnie pisowskie władze samorządowe. Chociaż w niektórych miastach rządzi PO i tam własnie miasta zmieniają się nie do poznania. Ile uatostrad wybodowany za rządu p. Jarosława? Niewiele, i on ma teraz honor mówić o tym jak to było dobrze za jego rządów. Skoro go wyrzucili bo już pod przymusem się zdymisjonował on teraz mówi ze było idealnie, przeciez to jest totalne kłamstwo. Teraz dopiero sam odczuwam coraz to większe zmiany na lepsze. Byłoby tego jeszcze więcej gdyby nie weto naszego zamrłego śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ile tego było? Zniesienie abonamentu RTV i wreszcie ustabilizowanie TVP - weto, reforma chociaz czesciowa słuzby zdrowia - weto, było tego jeszcze wiecej ale nie bede juz wymieniał. Wracjać jeszcze do abonamentu RTV. Emeryci i renciści, którzy i tak nie mają dużych dochodów popierają Kaczyńskiego, który to chce kontynuowac idealną słuzbe Lecha kaczynskiego, ktory to zabronił zniesienie abonamntu niekiedy ciezkiego do zapłacenia prze tę własnie grupę społeczną? Bardzo to tez jest dziwne. Na tym juz chyba skończę, wiem że dużo napisałem, za co trochę przepraszam ale musiałem w koncy napisac jak to Kaczyński bezczelnie kłamał wyborców tylko po to aby zająć posadę prezydenta i kontynuowac wetowanie i potem dalsze kłamanie, że rząd PO nic nie robi. Bo rzeczywiscie nie mógł. Teraz mam nadzieję ze to sie zmieni. Pragne apelowac jeszcze do Was drodzy mieszkańcy tej biedniejszej Polski w której jest nam dane mieszkac, spójrzcie wreszcie trzeźwo na nasz kraj, mamy XXI wiek, potrzeaba nam nowoczesnosci, dynamizmu, reform niekiedy niestety bolesnych żeby dogonić wreszcie czołówkę Europy, a potem świata, który to nam uciekł przez te prawie 50 lat komunizmu. Kaczynskie i PiS nam tego nie zaoferuje, oni niestety maja poglad przez okulary poczatku XX wieku, kiedy to mielismy wrogów zewsząd. tego juz nie ma potzraba nam jednosci europejskiej, dązenia do pokoju i rozbrajania a nie budowania armii. My wschodni Polacy przede wszystkim powinnismy o to walczyc, aby zyło się i nam lepiej, a bez jednosci nie uda nam się to. Przepraszam za ewentualne błedy. Pozdrawiam, wybierzcię tę POlskę nowoczesną i przyszłości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...