Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory w Chełmie: Agata Fisz powalczy o reelekcję

Utworzony przez Amur, 10 października 2010 r. o 15:07 Powrót do artykułu
Pani program zupełnie mnie nie interesuje bo wszyscy macie je jednakowe,ale fajna z Pani laska stąd może Pani liczyć na moje poparcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Amur napisał:
Pani program zupełnie mnie nie interesuje bo wszyscy macie je jednakowe,ale fajna z Pani laska stąd może Pani liczyć na moje poparcie.
i tak ci dupy nie da , wiec poproś DW to moze ci duze zdjecie na majla wyślą, a wtedy ulzysz sobie w sraczu tępaku. szkoda mi takich ćmoków jak ty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja stawiam na Johniego W.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio czytałam, że Chełm pozyskał najmniej pieniędzy z unii w woj.lubelskim,dwa razy mniej niż Biała Podlaska i trzy razy mniej niż Zamość.. I jeszcze do tego złożyliśmy najmniej wniosków..Ładna buzia P.Fisz to nie wszystko,tyle straciliśmy milionów złotych.. chyba można było więcej zrobić niż dwa ronda i trzy ulice.. sama nie wiem czy teraz na nią zagłosuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziewczyna wporzo, lecz otacza się starymi komuchami. Ci, z drugiego szeregu, zręcznie manipulują. To już sprawa Chełmian, kogo wybiorą. Ponoć w Chełmie nawet "czerwony śnieg" pada, dlatego wszystko możliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje z tą sprawą w prokuraturze dotyczącą kupowania głosów za wódkę? Jak można tak postępować? Pewnie chcą wyciszyć sprawę przed wyborami. Nie wiem jak ludzie mogą akceptować takie zachowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na pewno zagłosuję na panią Agatę, za jej kadencji uporządkowano plac kupiecki, przebudowano wiadukt, skrzyżowanie lwowskiej-I awp, rondo pod kameną, teraz trwa budowa lubelskiej ze skrzyżowaniem ze szpitalną i trubakowską, a to tylko większe inwestycje MI TO WYSTARCZY pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma Pani mój głos. Chełm się zmienia i to na lepsze, właśnie za Pani prezydentury. Tak trzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę,że powinno się dużo więcej w Chełmie zrobić za pieniądze UE, P.Fisz sporo robi, ale przecież jest to za pieniądze unijne,a w innych miastach robi się dwa, trzy razy więcej. Pojedźcie choćby do Zamościa czy Puław, Chełm przy nich to dziura. I jeszcze wszystko się robi w ostatniej chwili przed wyborami. Toż to propaganda rodem z PRL-u. Ludzie przejrzyjcie na oczy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Pani Prezydent a gdzie są inwestorzy, którzy mieli dać miejsca pracy. przecież od 20 lat w Chełmie nie powstał żaden poważny zakład pracy. Są tylko same puby, bary, kwiaciarnie i apteki. A co maja zrobić i jak żyć osoby, które szukają po śmietnikach puszek,ubrań, jedzenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Marysiu i Pani Elu,napiszcie dobry wniosek z uzasadnieniem do ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA/adres powszechnie jest znany/i Wasze marzenia,mam nadzieję,ze zostaną zrealizowane.A póki co Pani Agata Fisz,źyje w świecie realistycznym ,a nie BAJKOWYM.Nie wymieniajcie miast sąśiednich bo mało na ten temat wiecie.Weźcie się do pracy i pokaźcie co potraficie.A moźe o to chodzi,ze nie ma takiego zakładu w Chełmie co by moźna było realizować swoje marzenia.Europa wolna i w czym jest problem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pani Marysiu i Pani Elu,napiszcie dobry wniosek z uzasadnieniem do ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA/adres powszechnie jest znany/i Wasze marzenia,mam nadzieję,ze zostaną zrealizowane.A póki co Pani Agata Fisz,źyje w świecie realistycznym ,a nie BAJKOWYM.Nie wymieniajcie miast sąśiednich bo mało na ten temat wiecie.Weźcie się do pracy i pokaźcie co potraficie.A moźe o to chodzi,ze nie ma takiego zakładu w Chełmie co by moźna było realizować swoje marzenia.Europa wolna i w czym jest problem?
Szanowny gościu jeżeli uważasz że normalna praca z co miesiecznym wynagrodzeniem jest bajką to nie mam pojęcia za co żyjesz z miesiąca na miesiąc albo siedzisz na ciepłej posadce która ktoś Ci załatwił albo rodzice dalej Cię utrzymują.Jeżeli uważasz,że bieda i nędza w mieście to jest coś normalnego to po co w ogóle takie miasto, lepiej je zaorać i zasiać drzewa.Prezydent ma być dla wszystkich a nie tylko dla swoich znajomych, kolegów i koleżanek. Ludzie młodzi chcą normalnie żyć, pracować a nie wegetować.Jakie masz tutaj zakłady pracy? Od 20 lat żaden zakład tutaj nie powstał.P co taki Prezydent skoro mam stąd wyjechać, więc wszyscy wyjedźmy a z naszego miasta będzie piękny las.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pazernego ustroju kapitalistycznego do Chełma nie sprowadziłem.Naród sam wybrał taką drogę rozwoju Polski.Pani Prezydent nie wybuduje zakładu pracy,robi co moźe,a co gorsze musi omijać kłody rzucane pod nogi przez samych Chełmian.Chełmianom najlepiej wychodzi krytyka wszystkiego.Źyję za nędzne złotówki,rodziców nie mam,ale we mnie jest optymizm i radość.Kaźdy kto jest u władzy dobiera sobie pracowników,czy my chcemy ,czy teź nie.To jest normalne w tym ustroju politycznym.Wykładu nie mam zamiaru tu prezentować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co do pozyskiwania funduszy europejskich moi drodzy ludzie pogrążeni w niewiedzy...dziesiątki inwestycji zostało zablokowanych przez urząd marszałkowski prowadzony przez grabczuka. Dlaczego tak zręcznie je blokował odpowiedzcie sobie sami. Po co mówić że nie powstał tu żaden zakład pracy w ciągu 20 lat? a co można zrobić w ciągu jednej krótkiej kadencji jeśli przez tyle lat nikt z tym nie zrobił? to są tematy które trwają długo i patrząc na to ile obecnie się dzieje mogę śmiało stwierdzić, że wiele się jeszce zmieni i to w dobrym kierunku. popatrz ile w ciągu ostatniej kadencji Pani Fisz ruszyło remontów, inwestycji, akcji, ile wydarzeń kulturalnych odbywa się w porównaniu z latami wcześniejszymi... nie wymieniaj po łebkach inwestycji tylko zrób prawdziwy rachunek sumienia i porównaj to z kadencją np grabczuka. I błagam nie osłabiajcie naszego poziomu inteligencji idiotycznymi wzmiankami np. o kupowaniu głosów (ruszcie łbami dlaczego dopiero przed wyborami został poruszony taki temat i oskarżenie, to śmiesznie oczywiste ale Wy i tak odbieracie to co wam się medialnie wyłoży) czy o staniu komunistów za plecami. Komuniści byli u władzy około 20 lat temu, teraz większość ma grzyba i martwi się tym żeby mieć dobrze zrobioną proteze zębową a nie łapać się za politykę, działajcie sami, udzielajcie się społecznie, aktywizujcie młodych, mówcie otwarcie o swoich poglądach to przyspieszycie proces wyparca starej gwardii...i jescze małe poruszenie tematu co do załatwiania sobie pracy po znajomości...również tego nie lubię ale tak było zawsze, co więcej pomyślcie sami, macie własne przedsiębiorstwo, kogo będziecie zatrudniać najpierw mając tylu bezrobotnych wśród znajomych czy w rodzinie? Odpowiedź jest również oczywista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawisza Czarny napisał:
Co do pozyskiwania funduszy europejskich moi drodzy ludzie pogrążeni w niewiedzy...dziesiątki inwestycji zostało zablokowanych przez urząd marszałkowski prowadzony przez grabczuka.
Skoro było ich dziesiątki, to bardzo proszę kilka wymienić. Te informacje pomogą wyborcom (pogrążonym w niewiedzy). Panie Zawisza, bez tego ta informacja nie będzie wiarygodna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja pazernego ustroju kapitalistycznego do Chełma nie sprowadziłem.Naród sam wybrał taką drogę rozwoju Polski.Pani Prezydent nie wybuduje zakładu pracy,robi co moźe,a co gorsze musi omijać kłody rzucane pod nogi przez samych Chełmian.Chełmianom najlepiej wychodzi krytyka wszystkiego.Źyję za nędzne złotówki,rodziców nie mam,ale we mnie jest optymizm i radość.Kaźdy kto jest u władzy dobiera sobie pracowników,czy my chcemy ,czy teź nie.To jest normalne w tym ustroju politycznym.Wykładu nie mam zamiaru tu prezentować.
Coś podobnego? Dobiera się pracowników kompetentnych a nie w/g jakiegos klucza np. partyjnego - mierny ale wierny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sęk w tym moi drodzy, że trzeba spojrzeć na to szerszym okiem. Oceńcie związki i przyczyny tych związków w naszym mieście. Grabczuk jak wiemy jest z PO, prześledźcie kto najbardziej mąci na obradach miasta, komu wiecznie nie pasują inwestycje, kto psioczy o zadłużeniach mimo, że ja i wiele innych osób wole mieć równy asfalt i zdrowsze auto (zadłużenia to argument po najmniejszej lini oporu, mimo kryzysu i ilości inwestycji są akceptowalne i zwyczajne ale PO dmucha na ten temat żeby wzbudzić tylko negatywne emocje, zapominając jednocześnie z jakimi zadłużeniami zostawił miasto grabczuk a 4 lata na całkowite wyprowadzenie na prostą tak wielu spraw jest niemożliwe). Skatepark zły (lepiej żeby młodzież chlała na prawo i lewo), nowe chodniki złe (niech stare babcie się kiwają i łamią kopyta), remontów dróg za dużo (niech nam się już całkowicie porozpieprzają zawieszenia, jazda po chełmie jest jak trasa paryż-dakar)....nie lubie ludzkiej mentalności, wszędzie tylko krytyka. Do grabczuka pasują słowa legionistów :"mam sto rąk, sto ran zadam", jego ludzie skutecznie zamieniają sukcesy w gówno a z prostych spraw i tematów robią zawiłe tasiemce, wszelkie uchwalenie decyzji o jakiejś inwestycji to droga prze ciernie i czekanie na łaske opozycji. Gdyby nie byo inwestycji to by była nagonka, że nic się nie robi, jak są to jest gadanie że ich za mało albo że za dużo kredytu. Jeśli już szafujemy argumentami po najmniejszej linii oporu to prześledźcie co się dzieje wokół samych kandydatów, jak winduje się rodzina pani sokół, jak działa reszta partii i co chce osiągnąć. A jeśli zależy wam na rozwoju to zrozumcie, że dobrym wyborem nie będzie zmiana prezydenta tylko wbicie do łba prostych zasad i wartości moralnych naszym radnym i innym działaczom. Pani Fisz zrobiła tyle ile mogła i uważam że warto dać jej szanse żeby mogła te dokonania conajmniej podwoić, na własnych podwalinach, kontaktach i planach których ma wiele (kolejny "przewrót majowy" w urzędzie miasta to kolejne budowanie ścieżek i niepotrzebna strata czasu tymbardziej, że nikt z kontrkandydatów swoją osobą nie zaprezentował czegoś nowego). Potrzeba nam zgody i jednomyślnego dążenia do zmian a nie podkopywania wzajemnie sobie dołków. Tym się zajmijmy a nie traceniem czasu na lansowanie nowych kandydatów którzy nijak nie ukazują osiągnieć wobec tego miasta. Na dzień dzisiejszy i Kazimierz Wielki wyłożyłby się mając takich radnych i taką niezgodę. Pozdrawiam i zapraszam do własnego rachunku sumienia:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Zawisza jest z SLD ? Jeśli tak , to wszystko jasne ! Potrzebne sa zmiany od zaraz. Przyglądałem się poczynaniom i najbardziej mnie raziło tzw. kumoterstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy przez 20 lat nie powstał w Chełmie żaden zakład? Właśnie obecna prezydent Fisz taki zbudowała. Zakład Przetwarzania Odpadów, pisali że najbardziej nowoczesny w Polsce, i tam pracę znalazło kilkadziesiąt osób i chyba na to z unii kasę wyrwala kilkadziesiąt milionów. Artykuł jest na dzienniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawisza Czarny napisał:
Sęk w tym moi drodzy, że trzeba spojrzeć na to szerszym okiem. Oceńcie związki i przyczyny tych związków w naszym mieście. Grabczuk jak wiemy jest z PO, prześledźcie kto najbardziej mąci na obradach miasta, komu wiecznie nie pasują inwestycje, kto psioczy o zadłużeniach mimo, że ja i wiele innych osób wole mieć równy asfalt i zdrowsze auto (zadłużenia to argument po najmniejszej lini oporu, mimo kryzysu i ilości inwestycji są akceptowalne i zwyczajne ale PO dmucha na ten temat żeby wzbudzić tylko negatywne emocje, zapominając jednocześnie z jakimi zadłużeniami zostawił miasto grabczuk a 4 lata na całkowite wyprowadzenie na prostą tak wielu spraw jest niemożliwe). Skatepark zły (lepiej żeby młodzież chlała na prawo i lewo), nowe chodniki złe (niech stare babcie się kiwają i łamią kopyta), remontów dróg za dużo (niech nam się już całkowicie porozpieprzają zawieszenia, jazda po chełmie jest jak trasa paryż-dakar)....nie lubie ludzkiej mentalności, wszędzie tylko krytyka. Do grabczuka pasują słowa legionistów :"mam sto rąk, sto ran zadam", jego ludzie skutecznie zamieniają sukcesy w gówno a z prostych spraw i tematów robią zawiłe tasiemce, wszelkie uchwalenie decyzji o jakiejś inwestycji to droga prze ciernie i czekanie na łaske opozycji. Gdyby nie byo inwestycji to by była nagonka, że nic się nie robi, jak są to jest gadanie że ich za mało albo że za dużo kredytu. Jeśli już szafujemy argumentami po najmniejszej linii oporu to prześledźcie co się dzieje wokół samych kandydatów, jak winduje się rodzina pani sokół, jak działa reszta partii i co chce osiągnąć. A jeśli zależy wam na rozwoju to zrozumcie, że dobrym wyborem nie będzie zmiana prezydenta tylko wbicie do łba prostych zasad i wartości moralnych naszym radnym i innym działaczom. Pani Fisz zrobiła tyle ile mogła i uważam że warto dać jej szanse żeby mogła te dokonania conajmniej podwoić, na własnych podwalinach, kontaktach i planach których ma wiele (kolejny "przewrót majowy" w urzędzie miasta to kolejne budowanie ścieżek i niepotrzebna strata czasu tymbardziej, że nikt z kontrkandydatów swoją osobą nie zaprezentował czegoś nowego). Potrzeba nam zgody i jednomyślnego dążenia do zmian a nie podkopywania wzajemnie sobie dołków. Tym się zajmijmy a nie traceniem czasu na lansowanie nowych kandydatów którzy nijak nie ukazują osiągnieć wobec tego miasta. Na dzień dzisiejszy i Kazimierz Wielki wyłożyłby się mając takich radnych i taką niezgodę. Pozdrawiam i zapraszam do własnego rachunku sumienia:)
Zawisza, gdzie te zablokowane wnioski/inwestycje? Wyborcy czekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...