Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wykładowca skazany, uczelnia się zastanawia. "Trzeba się temu przyjrzeć"

Utworzony przez Nie takie Polskie chciałem, 6 marca 2014 o 07:47 Powrót do artykułu
Teraz sąd wyciągnie wszystko co wyżebrał i jeszcze więcej.Ot honor oficerski/
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Panie Redaktorze Barczyński!   Dopóki nie ma prawomocnego wyroku, człowiek jest niewinny. Proszę sprawdzić ile  osób z wyrokami w I instancji pracuje w chełmskich zakładach, w tym w placówkach oświatowych. Nie wykazał Pan  maksymalnej staranności pisząc swój tekst - bo nie podał np. z jakich zarzutów "bohater" Pana artykułu został przez sąd oczyszczony i o co pierwotnie oskarżał go prokurator. Proszę zwrócić uwagę, że Pana artykuł nie był wyłącznie informacją. Zawiera także Pana komentarz. Co do sztuczki z anonimem - można to skwitować porównaniem - przypomina metody z poprzedniej epoki.  W normalnych instytucjach tego typu korespondencje wyrzuca się do kosza bez nadawania biegu. Panie Redaktorze - gdzie Pana rzetelność dziennikarska? Pan pisząc tekst zniszczył człowieka. Co będzie, gdy sąd skieruje sprawę do powtórnego rozpatrzenia.Co będzie gdy sąd go uniewinni? Przywróci Pan mu godność, możliwość pracy i utracone zdrowie?   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Wiarygodność tekstu "potwierdza" list od studentów i ... rodziców. Chyba Pan redaktor pomylił uczelnię z np. gimnazjum. Jeżeli ma Pan ukończone studia, to zapewne wie, że student to osoba dorosła i sama za siebie odpowiada. Widać, że jest to wszystko grubymi nićmi szyte. Tak to jest jak się uprawia dziennikarstwo chałupnicze. Po tym tekście przestaję czytać Dziennik.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: