Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WYKSZTAŁCIUCHY GMINNE

Utworzony przez Gość, 13 października 2009 o 07:55
Witam! Myślę że Gmina Rejowiec to piękny skansen wsi polskiej więc jeszcze kilka lat i będziemy zarabiać na turystyce. I jeszcze jeden temacik co zrobiły ile wniosków UNIJNYCH napisały i co się wymaga od PSEUDO PAŃ Magister za gminne pieniądze wykształconych,które z coraz większą pychą oraz większymi dekoltami chodzą po wiosce - jeszcze trochę trzeba będzie zmieniać miejsce zamieszkania , bo to troszkę głupio mieszkań w REJO z takimi aspiracjami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
co pogonili z forum,tam już nikt nie chciał ciebie czytać ?
0
Gość napisał:
co pogonili z forum,tam już nikt nie chciał ciebie czytać ?
Chciałam zauważyć że jest to forum - ale wybaczam temu kto napisał, myślę że zrobił to w obronie własnej.
0
czep się lepiej swojej baby-co ja mówię swego chłopa ! i tyle mam ci wyłacznie do powiedzenia
0
czep się lepiej swojej baby-co ja mówię swego chłopa ! i tyle mam ci wyłacznie do powiedzenia ??????????????????????????????????????????????? !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Gość napisał:
Witam! Myślę że Gmina Rejowiec to piękny skansen wsi polskiej więc jeszcze kilka lat i będziemy zarabiać na turystyce. I jeszcze jeden temacik co zrobiły ile wniosków UNIJNYCH napisały i co się wymaga od PSEUDO PAŃ Magister za gminne pieniądze wykształconych,które z coraz większą pychą oraz większymi dekoltami chodzą po wiosce - jeszcze trochę trzeba będzie zmieniać miejsce zamieszkania , bo to troszkę głupio mieszkań w REJO z takimi aspiracjami.
Przyznaję Ci rację, że tez inni nie chcą tego widziec jak codzień tapiry chodzą po Rejowcu, przecież to trzeba oczu nie mieć i lusterka, żeby do takiego stanu się doprowadzić. Tylko niech z wójtem porozmawiają o naprawie chodników, bo głowę wysoko trzymają i nie zauważą wystających płytek. Intelgęcję trzeba mieć wrodzoną, nik jeszcze jej nie nabył kończąc licencjat, czy cos tam, więc elokwencja w wypowiedziach niektórych pracownic jest zatrwożająca. 'Pracują" zwykle przez zasiedzenie stare tapiry, które na takich urzędach powinne posiadać odpowiednie kwalifikacje, które są pomocne w obecnej dobie czasu, a tam co? wstyd, o przepraszam jest jedna z "pań", która zna język rosyjski (biegle?) Wójcie przejżyj na oczy wreszcie, myśl głową, a nie ......... Pozdrawiam.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: