Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wypadek w Adamowie. Trzy osoby zginęły

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 kwietnia 2017 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Arturs1304 spier.dalalj ty pazerny sępie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proszę o info o co chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do gość... Tak chciałem zaistnieć wiem co mówię bo dużo jeżdze po Polsce.... Tirowcy robią co chcą bo myśla ze mają większą furę to im wszystko wolno... na drugi raz kupię kamerkę i od razu zgłaszam filmik z numerem rejestracji na policję i dzień dziecka się skończy... Moja wiedza w tym temacie jest duża jeśli o to chodzi bo mam znajomych którzy jeżdzą tirami ale nie durnieja za kółkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arturs1304.    won ty sepie bez wstydu zerujacy dziadu na ludziach brak słow  na takie scierwo jak ty  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arturs1304 zdychaj ty chciwa kur.wo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według ustaleń najprawdopodobniej pękła opona. Skąd wiesz że to była jego wina ? Gdy pękła opona to nie było szans żeby utrzymać 20 ton. Najlepiej już wydać wyrok na możliwe że niewinnego chłopaka. Nie życzę żadnemu mojemu wrogowi żeby był na miejscu tego kierowcy. Nie wiadomo czy zawinił a już tacy jak ty oczerniaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciężarówka jechała w kierunku Chełma a osobowe w kierunku Rejowca. Głupi ten co pisał czy idiota? To ten sam kierunek jadąc od strony Krasnegostawu do Chełma przez Rejowiec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie głupot , nikt zwas nie był na miejscu w tym czasie i niezna kierowcę z cięzarówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do zen777 .Potwierdziłeś to że twoja wiedza jest zerowa.Ja znam to z praktyki a nie z opowiadań kolegów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto jest idiota to potwierdza Twój komentarz. Jadąc w stronę Chełma, a w stronę Rejowca to są przeciwne kierunki. Wypadek miał miejsca już za Rejowcem jadąc od Krasnegostawu, czyli Chełm, a Rejowiec są w dwóch różnych kierunkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczylom za kierownicą dużych samochodów często pękają opony, zwłaszcza nad ranem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie zastanówcie się zanim coś skomentujecie. Skoro nie znacie faktów to nie obarczajcie winą być może niewinnych osób. A co do szyli to znaczy, że jak ktoś jest młody to z automatu nie potrafi jeździć i wszystko co się stanie na drodze jest z jego winy? Prawda jest taka, że dużo młodych ludzi jeździ lepiej niż starsi kierowcy którzy robią dużo rzeczy rutynowo, na pamięć, co jest jeszcze gorsze. Nie skazujcie kogoś nie znając prawdziwych faktów i nie mówcie, że co złe to zawsze młodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do Gość tak moja wiedza jest zerowa, widzę co się dzieje na drogach i jak jeżdzą kierowcy tirów.... Jak nazwiesz debila który pcha sie tirem pod górkę i wyprzedza na trzeciego!!! i wydaje mu się że jest panem drogi bo ma tira i osobówki mają mu z drogi zjeżdzać.... Nie mówię ze wszyscy kierowcy tirów tak robia ale większość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A opona z którego roku i jaki był stan bieżnika? Dowiemy się?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno nie będą odpoczywać wiecznie.  Lecz czeka ich zmartwychwstanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...